Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad alkoholis ir seksas nesuderinami dalykai. Kiekvienas gydytojas žino, kad nuo alkoholio silpnėja erekcija. Alkoholis ir seksas – sudėtinga tema. Čia neįmanomą duoti teisingų patarimų, bet kuriuo atveju gydytojai patvirtina, kad alkoholis kenkia sveikatai ir tai tiesa. Nors iš kitos pusės Paracelcis sakė, kad bet kas yra ir vaistai ir nuodai, viskas priklauso nuo dozės.

Iki šiol gyvuoja stereotipas, kad moteris, alkoholio dėka, tampa žymiai patrauklesnė, seksualesnė. Iš tikrųjų stiprūs gėrimai atpalaiduoja ir moteris pamiršta savo kompleksus, nustoja gėdytis ir sustiprėja sekso poreikis, aistra, dėl to ji tampa labiau aktyvi sekso metu. Iš kitos pusės reikės daugiau laiko, kad moteris patirtų orgazmą. Su gėrimu reikia būti atsargiai, kadangi girta moteris – visai ne erotiškas vaizdas.

Jeigu vyrai prieš seksą išgeria ir daro tai nuolat – taip pat bus problemų: laikui bėgant be alkoholio gero sekso neturėsite, o ir erekcija bus silpna.

Kaip jau minėjome svarbi yra alkoholio dozė. Kiek galima išgerti, kad neapsvaigti, o tiesiog atsipalaiduoti? Ar prieš seksą reikalingas alkoholis? Į šiuos klausimus kiekvienas žmogus turi rasti atsakymą pats. Patarimo galima kreiptis pas seksologą arba psichoterapeutą.

Jeigu jūs apsisprendėte gerti alkoholi prieš seksą reikia žinoti ką gerti ir kiek.

Pirmam pasimatymui tiks putojantis vynas. Šis gėrimas yra šventės ir svarbių įvykių simbolis. Jis pakels nuotaiką.

Geras pasirinkimas, tai – brangus vynas. Jis padeda atsipalaiduoti. Viena taurė raudono arba balto vyno netgi yra kai kurių gydytojų rekomenduojama. Joje yra nedidelis kiekis alkoholio, bei daug naudingų medžiagų, kurios teigiamai veikia lytinio akto metu.

Galima pakeisti vyną vermutu, bet šis gėrimas turi vieną blogą „savybę“. Jis yra geriamas kaip kompotas, kol pačiu netinkamiausiu metu „trenkia“ į galvą.

Dažnai prieš seksą žmonės geria degtinę. Su šiuo gėrimu reikia būti atsargiems. Tai stiprus alkoholis ir galima greitai prisigerti, o tada gero sekso tikrai nebus. Tai grubus gėrimas, todėl ir seksas gali būti grubus. Degtinę prieš seksą dažniausiai geria jau seniai pažįstami žmonės, kuriems romantika nėra reikalinga.

„Kultūringas“ gėrimas yra alus. Jauni žmonės dažnai gerią alų. Jame yra daug vitaminų, amino rūgščių ir mažai alkoholio. Alus padeda atsikratyti bendravimo sunkumų ir psichologiškai paruošia seksui, bet labai svarbu nepamiršti apie išgerto alkoholio dozę. Jeigu skrandyje jausite sunkumą, tai vargu ar pajusite susijaudinimą prieš seksą. Atsiminkite: daug išgerto alaus – tai daug skysčių. Pilna šlapimo pūslė negali sustiprinti noro mylėtis. Tokioje situacijoje visos jūsų mintys bus apie tualetą.

Po lytinio akto galima išgerti 100 gramų konjako. Jame yra medžiagų, kurios pašalina nuovargį ir teigiamai veikia širdį, praplečia kraujagyslės. Konjako spalva, skonis ir aromatas tonizuoja psichologinius ir biologinius faktorius.

Prieš naudodami alkoholį sekso metu gerai pasvarstykite apie galimas pasekmes ir ar Jums tikrai būtina svaigintis. Jeigu moteris ar vyras be alkoholio negali užsiiminėti seksu jiems reikėtų kreiptis į gydytoją.