Kai kuriems žmonėms seksas duše yra problema. Vieni tai darydami jaučiasi nepatogiai, o kiti tiesiog baiminasi slydimo ir kritimo minties. Vis dėlto, nors ir reikalingas tam tikras kūrybinis manevravimas, ši šlapia seksualinės veiklos forma turi daug privalumų.

Patarimai mylintis duše:

1. Saugu yra seksualu

Duše būkite atsargūs. Labai lengva nuslysti, todėl siekiant išvengti bet kokių nereikalingų, jau nekalbant apie nemalonias, traumas, imkitės atsargumo priemonių.

2. Švara

Muilo likučiai ir plaukų gumulėliai nutekėjimo angoje greitai pašalina sekso duše magiją. Vonios kambarys, kuris gerai paruoštas seksui yra – dezinfekuota dušo kabina, šviežias kvapas ir švarūs rankšluosčiai. Venkite trukdžių, todėl nuo spintelių ir dušo pašalinkite nebūtinus daiktus. Po sekso, įsitikinkite, kad visi kūno skysčių likučiai yra nuskalauti.

3. Nuotaika

Būkite pasirengę viskam ir bet kam. Daugelis reikmenų, kuriuos noriai naudojate mylėdamiesi miegamajame, yra naudingi ir vonios kambaryje; žvakės ir kvapūs masažo aliejai yra būtinybė. Naudokite skaniai kvepiantį rankų muilą, tačiau naudokite jį atsargiai! Daugeliui moterų, jis ne tik sukelia nemalonias makšties sudirginimo reakcijas, kurios gali užtrukti net ir kelias dienas. Nepamirškite silikoninio lubrikanto (pagaminto ne vandens pagrindu). Vienas iš sekso duše trūkumų yra tai, kad vanduo greitai nuplauna natūralią lubrikaciją, todėl turėkite papildomos!

4. Nuprauskite vienas kito užkaborius ir plyšelius

Vienas kito prausimas yra intymus ir viliojanti aktas. Abu jūs išeinate švarūs, kvapnūs ir pasitikintys savimi, o visa tai padeda gerai nusiteikti. Naudokite kempinę ar minkštą skudurėlį ir muiluokite vienas kitą švelniu muilu arba švelniu šampūnu. Neskubėkite, labiau pasirūpinkite jautriomis sritimis ir nedvejodami „įsėlinkite“ liežuviu ar pirštu.

5. Vandens žaislai

Vanduo yra puiki vieta sekso žaislų naudojimui! Įvertinkite malonumus, kuriuos galite patirti su vandeniui atspariais vibratoriais. Taip pat yra atsparių purslams, laisvų rankų galimybes turinčių žaislų. Pavyzdžiui dildo, kurį galėtumėte prisiurbti prie dušo sienos.

6. Tinkama sekso poza

Parenkite aistringų pozų duše arsenalą. Jei yra didelis aukščių ar kūno sudėjimų skirtumas, tai dar daugiau priežasčių, dėl ko turėtumėte praktikuoti mintimis. Be to, atkreipkite dėmesį į padėtį, kad vanduo nesitaškytų į veidus.

7. Pasinaudokite tuo, ką turite

Galbūt neturite svajonių dušo, apie kurį fantazuojate, bet nesvarbu, ar jis didelis, ar mažas, panaudokite viską savo pranašumui. Jei nėra vietos, kurią galėtumėte panaudoti atsisėdimui ar kojų pailsinimui, turėsite labiausiai mėgautis stovimomis pozomis. Prispauskite ją prie dušo sienelės ir įsiskverbkite iš nugaros; dušo sienelės vėsa bus žvalus, už nugaros vykstančio karšto veiksmo, kontrastas.

Jeigu jos kojos pakankamai ilgos, ji gali naudotis dušo sienomis, kad išsilaikytų aukštai, kai jis spaus jos kūną prie sienos skverbčiai, atsisukus veidu į veidą. Apsivyniojimas kojomis aplink jo klubus ar kojas, taip pat puikus būdas pusiausvyrai lytinių santykių metu išlaikyti. Kai jūs naudojate ramią pozą, numeskite kelis rankšluosčius ant dušo grindų ir naudokite juos seksui klūpomis.