Poroms, palaikančioms santykius per atstumą, labai svarbu išlaikyti ir intymų ryšį. Vienas iš būdų tai padaryti – užsiimti seksu telefonu. Tai seksualu, intymu ir, nors nepatogu, tačiau geriausias būdas išlaikyti fizinį artumą.

Tačiau net jei jūsų neskiria šimtai ar tūkstančiai kilometrų, telefoninis seksas vis tiek gali būti puikus priedas prie bet kurios poros seksualaus laiko rutinos. O jei manote, kad tai keista ir nepatogu, nesijaudinkite. Telefoninis seksas tikrai malonus ir labai jaudina, tik svarbiausia tinkamai tam pasiruošti.

Pasiruošimas

Apranga. Buvusi sekso linijos operatorė Demeter deLune siūlo pasirinkti tinkamą aprangą sekso telefonu sesijai. Nors jūsų partneris jūsų nemato, apranga padeda nusiteikti būsimiems seksualiems pokalbiams. Apsirenkite ką nors, kas nuteiks jus būsimam veiksmui. Galite apsivilkti seksualiausią savo apatinį trikotažą arba likti su patogiais treningais – viskas priklauso nuo jūsų.

Kūno kojinė Fishnet and Lace
Kostiumėlis Key Hole
(2)
18.95 €
Kūno diržai Gundymas
Kūno kojinė Suspender
(1)
20.95 €
Chalatas Sensuelia (raudonas)
Chalatas Sensuelia (žalias)
Apatinių komplektas Vizija
Suknelė Kerėtoja
25.00 €
Suknelė Užkariautoja
Apatiniai Paspaltingoji Vilioklė
Mini suknelė High Neck Lace
Kūno kojinė Gundanti Nuodėmė (juoda)

Nusiteikimas. Raktas į gerą seksą telefonu yra atvirumas ir laki fantazija. Galite kalbėti apie dalykus, apie kuriuos svajojote, nes jūs tiesiog kalbate.

Taip pat labai svarbus yra atsipalaidavimas. Normalu nervintis bandant ką nors naujo. Pabandykite prisiminti, kad žmogus, esantis kitame laido gale, nori išgirsti, ką jūs turite pasakyti.

Skirkite tam laiko. Norint užsiimti seksu telefonu, vertėtų atsidėti nemažą laiko tarpą. Tokie pokalbiai geriausiai rišasi tuomet, kai nėra suvaržyti laiko, tad nenusistatykite konkrečios laiko ribos, kada turėtumėte jį užbaigti. Skirkite tam dieną, kada neturite darbų ar kažkokių kitų reikalų. Leiskite viskam vykti savaime, jokiu būdu neskubinkite pokalbio.

Pasitikėjimas – būtinas! Geram telefoniniam seksui yra būtinas pasitikėjimas antrąja puse. Pokalbio iniciatoriui be galo svarbu jausti, jog pradėjus visa tai, iš jo niekas nesijuoks, jis neliks nesuprastas. Priešingu atveju, toks neužtikrintumas gali labai pakenkti – jausitės suvaržytai, pokalbis nesilies laisvai bei nesuteiks jokio malonumo. Tad pagalvokite, ar šimtu procentu pasitikite partneriu ir, jei atsakymas teigiamas, pirmyn!

Įvertinkite savo partnerio susidomėjimą. Seksualių nuotraukų siuntimas, sekstingas ir flirtavimas SMS žinutėmis yra geri būdai įvertinti jūsų partnerio susidomėjimą seksu telefonu ir pasiruošti tam, kas laukia. Šie dalykai veikia tarsi preliudija. Tinkamai nuteikdami partnerį seksualiu tekstu ar nuotrauka, galite jo paklausti, ar jis suinteresuotas užsiimti seksu telefonu.

Skambutis partneriui. Arba, žinoma, galite praleisti aukščiau esantį punktą ir iš karto skambinti mylimajam. Pabandykite nukreipti pokalbį seksualia linkme pirmiausia paklausdami kur jis yra. Tokiu būdu įsitikinsite, jog partneris gali kalbėtis. Tada galite pakreipti pokalbį užduodami klausimus apie tai, kaip jis atrodo ir jaučiasi („Ką tu dėvi?“ „Ar tu dabar lovoje?“ „Norėčiau, kad ten būčiau su tavimi“ ir pan.).

Atskleiskite slapčiausias fantazijas. Dažnai šios sferos naujokams ar nebandžiusiems sekso telefonu būna sunku suprasti, ką jo metu reikia kalbėti. Atsipalaiduokite! Leiskite savo fantazijai lietis, pagalvokite, ką būtent šiuo metu norėtumėte, jog partneris su jumis darytų. Galbūt tai, jog jis pamalonintų jus savo pirštais, arba ji švelniai burnyte apžiotų jūsų penį. Kuo vaizdingiau viską įsivaizduosite, tuo lengviau bus apie tai papasakoti savo partneriui. Taip pat seksas telefonu yra itin tinkamas būdas išreikšti savo slaptas erotines fantazijas. Juk kai pasimatysite su partneriu, viską, apie ką kalbėjote, galėsite išbandyti realiai.

Nepamirškite detalių. Kaip bebūtų, vien fakto, įvardinto veiksmo, ką norėtumėte su partneriu veikti, neužtenka. Norint sujaudinti partnerį, būtinai viską detalizuokite. Apibūdinkite kiekvieną, net mažiausią pasakytą dalykėlį. Pavyzdžiui, vietoj to, kad pasakytumėte „noriu, jog mane patvarkytum“, paminėkite, kur ir kaip norėtumėte to. Įvardinkite tam tikrą sekso būdą ar pozą ir įsivaizduojamą vietą, tokią kaip darbo kabinetas ar jūsų namų virtuvė. Kuo konkrečiau viską pasakysite, tuo didesnį susijaudinimą bei malonumą partneriui suteiksite.

Taigi, ką sakyti?

Visų pirma žinokite, kad norint užsiimti seksu telefonu nereikia apsimesti tuo, kuo nesate. Seksas telefonu yra geras būdas žaisti su seksu, gėdos jausmu ir įsisukti taip, kad būtų labai saugu ir smagu. Tačiau nebūtina keisti įprastos seksualinės dinamikos. Pavyzdžiui, jei esate linkęs būti nuolankesnis, galite paprašyti partnerio duoti nurodymus ir atvirkščiai, jei dažniausiai esi dominuojantis. Jei jūsų santykiai labiau romantiški, jums nebūtina imti klabėti nešvankiai.

Apibūdinkite, kas vyksta. Telefoniniam seksui labai svarbu kalbėti. Kalbėkite apie tai, ką dėvite, kaip atrodote, kuo kvepiate ir kaip tiksliai liečiate save. Nesidrovėkite, kalbėkite išsamiai ir iš tikrųjų įsigilinkite į akimirką. Nereikia būti droviam. Juk niekas negali jūsų matyti ir girdėti, išskyrus jūsų partnerį.

Apibūdinkite prisiminimą. Jei kalbėdami apie tai, kaip dabar jaučiatės, nesijaučiate seksualiai, pamėginkite kalbėti apie prisiminimus. Jei jaučiatės komfortabiliai, pasikalbėkite apie seksą su partneriu. Išsamiai prisiminkite visą sceną ir ją nupasakokite kitame laido gale esančiam žmogui. Jei sekasi gerai, galite pereiti prie fantazijų: „O kas, jei aš būčiau padaręs X?“, „Ką būtum padaręs, jei būčiau padariusi X?“, „Kitą kartą norėčiau X“.

Pasinerkite į seksualinės fantazijas. Telefoninis seksas yra puikus būdas išlaisvinti savo gašliausias seksualines fantazijas. Galite apibūdinti dalykus, kurie jus užveda, bet kurių galbūt nenorėtumėte daryti realiame gyvenime. Keletas idėjų: viešas seksas, pavyzdžiui, parke ar bibliotekoje. Arba seksas automobilyje, lėktuve ar prabangiame restorano vonios kambaryje. O gal jus traukia BDSM ar vaidmenų žaidimai? Išlaisvinkite fantaziją!

Duokite instrukcijas. Arba paprašykite partnerio pasakyti, ką daryti. Diktuokite kaip, kur ir kada jis gali prisiliesti prie savęs – tai puikus būdas pokalbį padaryti interaktyvų abiems partneriams. Tai taip pat tik padeda pokalbio eigai ir supažindina su dominuojančia / nuolaidžia dinamika, kuri gali patikti jums abiem.

Ką daryti, jei telefoninis seksas nejaudina?

Galutinis sekso telefonu tikslas yra malonumas, tačiau taip pat svarbu žinoti savo ribas ir jaustis patogiai, kai jas išsakote partneriui. Pavyzdžiui, jei pasakojate savo seksualines fantazijas, turėtumėte aiškiai pasakyti partneriui, kad jos yra skirtos tik seksui telefonu, jei taip yra.

Ką daryti, jei staiga jūsų partneris pradeda sakyti dalykus, kurie kelia jums nepatogumą, arba vadina jus nemaloniai? Paprasčiausiai būkite atviras, pasakykite tai partneriui, tačiau nenutraukite pokalbio, o tik pakeiskite temą.

Ir jei jums atrodo, kad viskas eina per toli arba jūsų partneris nenustos ką nors sakyti po to, kai to paprašysite, visada galite padėti ragelį. Turėtumėte įsitikinti, kad lytiniai santykiai telefonu vyksta bendru sutarimu ir jūs jaučiatės saugūs bei pasitikite savo partneriu.

Kiti patarimai seksui telefonu

Balsas. Prisiminkite, kad nedarote prezentacijos darbe ir nebandote pateikti informacijos, todėl tikrai nereikia kalbėti garsiai ar greitai. Jei jūs natūraliai kalbate garsiau, sumažinkite balso lygį ir kalbėkite lėčiau. Taip pat padėti gali kvėpavimas. Jis neprivalo būti garsus, tačiau erotiškas iškvėpimas padės partneriui labiau susijaudinti, taip pat aiškiai parodysite, jog esate nusiteikęs.

Žodžiai. Vadinti kūno dalis ar daiktus jų moksliniais pavadinimais nėra nieko blogo, tačiau pripažinkime, jog tai nėra erotiška. Nėra nieko blogo kalbėti šiek tiek nešvankiai, ypač telefoninio sekso metu.

Sekso žaisliukų naudojimas. Pokalbio metu galite pasinaudoti žaislu. Net apsvarstykite galimybę jį pastatyti šalia telefono, kad jūsų partneris galėtų tiksliai išgirsti, ką naudojate. Taip pat galite išmėginti išmanųjį sekso žaislą, kurį partneris galės valdyti per atstumą, naudodamasis savo telefonu jums kalbant.

Juokas. Nebijokite juoktis! Seksas gali būti nepatogus, ypač telefonu. Kvailiojimas vienam su kitu yra tikrai gerų santykių ženklas, todėl nebijokite žaismingumo.

Bet kokiai gero sekso rūšiai svarbiausia nuoširdumas ir lūkesčių neturėjimas. Nepamirškite, kad seksas telefonu gali būti pati karščiausia ir seksualiausia patirtis! Arba tiesiog smagiai pasijuoksite su partneriu. Bet kuriuo atveju, jūs bandėte kažką naujo kartu ir supratote, ar norite tai pabandyti dar kartą ar ieškosite ko nors naujo.