Seksas vandenyje yra seksualinės veiklos forma, kuri atliekama vandenyje arba netoli jo. Vanduo suteikia daug teigiamų emocijų, tačiau tuo pačiu jis gali apsunkinti skverbtį.

Preliudija

Seksas vandenyje yra puiki galimybė atkreipti ypatingą dėmesį į savo meilužio kūną. Dažniausios tokio sekso vietos yra dušo kabina, vonia, kubilas, baseinas arba sūkurinė vonia.

Didelė dalis žmonių mėgaujasi dušu, norint atsipalaiduoti, nusimaudyti ir, žinoma, paklvailioti. Juk stebint drėgną kūną, sukyla jaudulys!

Minkštos šluostės arba vonios kempinės naudojimas paeiliui muiluojant vienas kitą yra intymus ir gaivinantis veiksmas, ypač kai prausiamas pilvas, krūtinė ir vidinė šlaunų pusė. Ištirkite viską, o nuplovus partnerio genitalijas, jas galima „ragauti“ oralinio sekso metu. Pasinaudokite muilo slidumu ir stimuliuokite visas kitas erogenines zonas.

Kol nepradėjote erotinio purslų žaidimo, peržiūrėkite šiuos patarimus, kad išlaikytumėte saugumą.

Apsauga

Sulaukėjimas būnant šlapiu tikrai suvirpins, bet kartu galima susidurti su sunkumais, bandant apsisaugoti nuo nėštumo ir LPL/LPI. Sekso vandenyje pagrindinis trūkumas yra poveikis, kurį vanduo daro prezervatyvams (silpnėja jų patvarumas).

Lubrikantai

Vanduo gali būti slidus, bet jis tikrai turi džiovinantį poveikį moters natūraliai lubrikacijai. Tai gali padaryti skverbtį nepatogia ar net neįmanoma. Vandens pagrindo lubrikantai gali lengvai nusiplauti, todėl kai lubrikantus naudojate po vandeniu, rinkitės silikono pagrindu pagamintus lubrikantus. Jeigu mėgstate vonioje arba duše žaisti su sekso žaislais, įsitikinkite, kad jūsų lubrikantas yra suderinamas su medžiagomis, iš kurių pagamintas žaislas (silikoninis lubrikantas netinka silikoninėmis sekso prekėmis).

Saugumas

Būkite atsargūs su produktais, kuriuos naudojate dušo kabinos ir vonios emalio valymui. Jie gali palikti vaškinę dangą, kuri pavers jūsų vonią čiuožykla. Dėl to tam tikrų muilų, masažo aliejų ir vonios burbuliukų naudojimas, kai užsiimate seksu, gali sukurti slydimo pavojų. Galiausiai, muilai ir aliejai gali pakenkti latekso prezervatyvams.

Pozos vandenyje

Mylintis duše arba vonioje, stovėjimo pozos kelia kritimo riziką, o įsijautimo momentu, gali nutikti visko. Tad apgalvokite ir apsvarstykite saugesnes alternatyvas.

Sėdimos ir pozos klūpomis ypač gerai, jei turite didesnio dydžio vonią. Jeigu vonia įrengta su tvirtais turėklai, grotelėmis ir vonios sėdyne – dar geriau! Šie elementai suteikia papildomą paramą ir pagalbą bei paįvairina judesių galimybes.