Lytinio potraukio rūšys yra svarbios norint suprasti savo partnerį. Kuo dažniau liesite vienas kitą, tuo lengviau ir magiškiau viskas atrodys! Padidinkite šansus suprasdami savo moters lytinio potraukio tipą. Į patarimus žiūrėkite rimtai ir išnaudokite jos meilės stilių. Štai keletas tipų, kurie padės išsiaiškinti, kas jūsų partnerei patinka:


1. Juslinis tipas


Juslinė moteris yra emocinis padaras, todėl seksas jai yra gryna meilės jums išraiška. Gyvenime ji ieško prabangių dalykų, ji dievina egzotiką, todėl nesistebėkite, jei mėgausis jausmu, kurį sukelia šampano burbuliukai ant odos ar šviežių vaisių ir šokolado skonio glamonės.


2. Erotinis tipas


Erotika yra apibrėžiama jos intensyvumu. Erotinis lytinis potraukis reikalauja kažko neeilinio – gniaužiančio kvapą ir drąsaus. Šios moters tikriausiai „neveš“ įprastas seksas, bet jei tikrai norite patraukti jos dėmesį, reikės kibirkšties.


3. Priklausomas tipas


Priklausomas lytinis potraukis supranta seksą, kaip būdą stresui nuimti ir atsipalaiduoti. Tokia moteris be dažno emocijų paleidimo gali tapti nusiminusia ir nusivylusia, bet ji ne visada bus pasiruošusi pradėti. Bandykite eiti į žygį arba kartu sportuoti, kad sustiprėtų konkurencinė dvasia ir sušiltų kūnas, protas bei emocijos.


4. Reaktyvusis tipas


Ši seksualinė asmenybė retai susijaudina anksčiau nei partneris. Jie beveik niekada nepradės lytinių santykių per įžanginius žaidimus, tačiau gali laikytis aktyvaus seksualinio gyvenimo, jei jos mylimasis imsis iniciatyvos. Tai gali užtrukti ilgiau, bet nereikia nervintis! Rodymas ir sakymas, kiek susijaudinęs esate, yra patikimas būdas uždegti jos liepsną.


5. Tituluotas tipas


Tikimės, kad nei jūs, nei jūsų moteris į šią kategoriją nepatenkate. Šie mylimieji tikrai nemano, kad jie yra atsakingi už malonumo suteikimą, todėl jie yra įsitikinę, kad turi teisę gauti malonumą, bet jo neteikia. Šis mylėtojo tipas turi ir rezonuoja seksualinę energiją, tačiau niekada nekartoja ir neatsilygina. Trumpai tariant, Tituluotas lytinis potraukis yra savanaudis, neišprusęs. Atėjo laikas daryti kažką kitaip, tiesa?


6. Priklausomas tipas


Tai žmogus, kuris yra apsėstas sekso. Tai absoliučiai būtina kasdienio gyvenimo sudėtinė dalis, dažnai kitų sričių, įskaitant santykius, nenaudai. Priklausomi meilužiai yra linkę apgaudinėti ir jiems gali būti sunku išlaikyti santykius, jei jie negali įveikti savo emocinės priklausomybės nuo seksualinio malonumo. Tikrojo jų seksualinio ir emocinio potencialo atskleidimas, padės jiems atsigauti nuo priklausomybės ir išmokti mėgautis sveiku ir reguliaru lytiniu gyvenimu be beviltiškumo jausmo.


7. Įsitempęs tipas


Įsitempęs meilužis niekam nėra įdomus, tad jei tai tinka jums ar jūsų partnerei, reikalingi skubūs pokyčiai! Toks lytinis potraukis bus labai mažas, nes seksas yra nemalonus įvykis, pripildytas nerimo. Spaudimas veikti ir rūpesčiai dėl netinkamumo, intymumą daro beveik neįmanomu. Šis asmuo turi atlikti tam tikras sielos paieškas ir dirbti link to, kad priartėtų prie meilės savo kūnui ir prie to, kad jų kūną priimtų kiti.


8. Abejingas tipas


Kartais seksualiniai sunkumai praeityje, kartais labai žemas libido lemia tai, kad kai kurie vyrai ir moterys nelabai domisi seksu ir orgazmu. Tai, žinoma, nereiškia, kad jiems nepatinka intymūs prisilietimai! Kai kurios moterys nemėgsta varpos skverbimosi, tačiau mėgsta oralinį seksą, tarpusavio masturbaciją ar rankinę manipuliaciją.


9. Atsisiejęs tipas


Atsisiejęs meilužis nebūtinai nemėgsta sekso, jis tiesiog linkęs pamiršti apie jį. Net jei jis jaučiasi seksualus, jis labiau linkęs praleisti keletą minučių masturbuodamasis, o ne pradėdamas lytinius santykius, nes tai atims daug laiko, kurį jis galėtų skirti tam, kas svarbu. Su šios rūšies partneriu gali būti naudinga sudaryti tvarkaraštį.


Atimkite laiko iš televizoriaus, kompiuterio, išjunkite mobiliuosius telefonus ir užrakinkite duris (arba dar geriau eikite kitur ir nuo visko pabėkite!) ir leiskite susitelkti vienam į kitą.


10. Kompulsnis tipas


Į šią kategoriją paprastai patenka tie asmenys, kurie turi polinkį į fetišą ir chroninę masturbaciją, kur seksas malonus yra tik tuomet, jei sekamas tam tikras ritualas. Šis poreikis dažnai yra psichosomatinis ir gali būti lengvai pritaikytas santykiams.


Dauguma moterų, kurios gali pasiekti orgazmą tik per vieną konkretų veiksmą ar judesį gali išmokti orgazmą pasiekti ir kitais būdais, jei pojūtis laikui bėgant pasikeičia – kitaip tariant, jei jūs praleidžiate pakankamai laiko naudodami savo pirštus jai, kai ji naudoja savo vibratorių. Ilgainiui ji tikriausiai išmoks patirti orgazmą tik dėka jūsų rankų, be vibratoriaus!