Kiek sekso tipų jūs išbandėte? Mes pateikiame 10 sekso tipų rūšių, kurias rekomenduojame pabandyti bei, žinoma, įterpti į savo miegamąjį.


Vaidmenų žaidimai


„Mes visi turime fantazijų“, – sako sekso ekspertė Lora Somoza. „Jeigu esate įsipareigojęs santykiuose ir pagaunate save svajojant apie karštą policininką su antrankiais, nebūkite drovus savo partnerio tai suvaidinti.“ Vaidmuo leidžia ne tik virpėti, nes miegate su skirtingais žmonėmis, be faktiško miegojimo su jais, tai puikus būdas išlaikyti monogamijos karštumą. „Jei jūs nežinote nuo ko pradėti, pabandykite apsimesti, kad nežinote vienas kito mylėjimosi būdų“, – siūlo Somoza. Tai suteiks jums laisvę imtis naujos asmenybės ir daryti tai, ko paprastai nedarytumėte, nors visada norėjote.


Seksas prabangioje vietoje


Ar kada nors pastebėjote, kaip apsistojus ištaigingame viešbutyje nuotaika seksui gerokai pasikeičia? Sekso ekspertė Tracey Cox paaiškina kodėl: „Nedaugelis iš mūsų turime pinigų tiek, kad galėtume kasdien leisti sau patirti prabangą, todėl kai mes esame išpuoštame viešbutyje, tai gana įdomu“, – sako ji. Net jei jūs negalite leisti sau penkių žvaigždučių atostogų, atnaujinkite vieną naktį ir praleiskite ją viešbutyje ar rezervuokite vietą nakčiai vien tam, kad pakeistumėte sekso aplinką.


Seksas viešoje vietoje


Mintis, jog galite būti sugauti veiksme, jaudina, bet tai nereiškia, kad turite būti ekshibicionistais, kad ja mėgautumėtės. „Pabandykite surasti apleistą automobilių stovėjimo aikštelę arba sėdėkite paskutinėje eilėje kino filmo salėje ir nuveskite jo(s) ranką kažkur, kur būtų šiek tiek begėdiška“, – sako Somoza. Net jei turite skubėti namo, kad pasimėgautumėte veiksmais, jūs būsite taip užsivedę, kad seksas bus nuostabus.


Seksas paplūdimyje


Saulė. Bangų purslai. Jeigu tuo pavadinimu yra pavadintas netgi gėrimas, vadinasi turi būti gerai, tiesa? Išplėskite savo sekso paplūdimyje idėją už smėlio ribų, įtraukite gultus, viešbučio balkoną ar panėrimą po vandeniu.


Uždraustas seksas


Nepriklausomai nuo to, kas poroje “dėvi kelnes”, nuspręskite, kas miegamajame bus suvaržomas. „Gal norite, kad jūsų vaikinas jus surištų ir atliktų keletą nešvankių veiksmų?“. Bet jei norite jam parodyti kas čia bosas, tegul jis žino, kad bus jūsų nakties sekso vergas ir pasakykite jam vienintelę taisyklę, kad jis negali sakyti ne (ir, kodėl jis turėtų to norėti?).


Seksas vonioje


Labiausiai neįvertinamas seksui kambarys yra jūsų vonia. Nejuokaujame. „Štai kodėl Dievas sukūrė vonios spinteles“, – sako Somoza. „Veidrodžių dėka jūsų partneris gali stebėti visą veiksmą, dėl kurio darosi dar karščiau“. Kiti variantai? „Naudokite vonią arba tualetą, kuris padės išlaikyti pozą“ siūlo sekso ugdytojas Jamye Waxman. Jūs netgi galite uždegti žvakes ir sukurti tam tikrą seksualią dušo garų atmosferą.


Susitaikymo seksas


Jūs žinote tą jausmą, kai esate pikti ant partnerio, bet tuo pačiu jis jums atrodo neįtikėtinai patrauklus? Kai tikrai norite nuplėšti jo drabužius, tačiau taip pat norite tam priešintis, nes manote, kad jis turi gauti pamoką? Nesipriešinkite. „Susitaikymo seksas yra karštas, įsimintinas ir pakrautas visomis ką tik išgyventomis emocijomis“, – sako Somoza. Nesvarbu, ar esate buvusieji, kurie ketina grįžti atgal, ar tik pora po barnio, susitaikymo seksas turi tam tikrą elektrinį krūvį, kurį mes itin retai jaučiame įprastomis aplinkybėmis.


Tingus seksas


Kitą kartą kai jūs miegosite savaitgalį, atsainiai pašalinkite visus savo drabužius ir prisiglauskite prie savo partnerio, kad jis galėtų pajausti jūsų nuogą kūną. Vyrai turi itin aukštą testosterono lygį ryte. Toks atsipalaidavęs, mažai techniškas seksas yra puikus streso iškrovimui ir ryšio atkūrimui.


Triukšmingas seksas


Jūs žinote visus tuos žodžius, kuriuos bijote pasakyti? Bent vieną kartą leiskite sau taip visiškai atsipalaiduoti, kad juos panaudotumėte. Visus. Pasidalykite vyno buteliu ir darykite tai, ko niekada nedarote, pavyzdžiui paprašykite pliaukštelti ar pareikalaukite suteikti jums orgazmą (pasakykite kaip, darykite tai itin detaliai ir išsamiai). Nesidrovėkite būti triukšmingim, tai tik padidins fizinį pojūtį.


Seksas įžymioje lankytinoje vietoje


„Seksas šalia nacionalinio objekto, jame ar žiūrint į jį, neeilinę patirtį paverčia į nepakartojamą patirtį“, – sako Cox. Padarykite tai savo viešbučio balkone žiūrėdami į miesto senamiestį, tyliai pasimėgaukite muziejaus laiptinėje arba užsiimkite tuo išvykoje į gamtą. Jūs niekada to nepamiršite.