Nors vyrai sekso metu yra įsijautę į procesą, tačiau vienas neatsargus žodis, išėjęs ir jūsų lūpų ar netinkamas elgesys gali ne tik sugadinti meilės vakarą, bet ir turėti neigiamos įtakos tarpusavio santykiams ateityje. Žemiau pateikti tabu, kurių moterys turėtų vengti intymaus bendravimo metu.

Ne laiku ir ne vietoje ištarti žodžiai. Suprantame, jog per dieną susikaupia galybė įspūdžių, kuriais norisi pasidalinti su savo antrąja puse. Tačiau tada, kai parneris godžiai glamonėja intymiausias jūsų kūno vieteles, tikrai nėra tinkamas metas aptarinėti naujienas darbe ar rytojaus pietų meniu. Vyras tikisi jūsų aimanų ar iš lūpų sklindančių užvedančių žodelių, o ne diskusijos buitine tema. Pastaroji gali neigiamai paveikti jo vyriškumą.

Perdėtas konservatyvumas bei drovumas. Griežtas „ne“ naujoms sekso pozoms ar alternatyvioms formoms (oraliniam ar analiniam), baimė demonstruoti savo kūną dienos šviesoje bei panašūs principai, išduodantys jūsų konservatyvumą, ilgainiui gali pabosti net labiausiai mylinčiam vyrui. Taip, moteris nėra sekso žaislas, tačiau vyras taip pat nusipelno galimybės įgyvendinti savo slapčiausias fantazijas. Antros pusės kategoriškumas ir atsisakymas ieškoti kompromisų meilės fronte neigiamai veikia seksualinį gyvenimą, sukelia įtampą tarpusavio santykiuose ar net skatina ieškoti paguodos svetimame glėbyje.

Primygtinis reikalavimas eksperimentuoti miegamajame. Blogas ir tas scenarijus, jei jūs, vos tik mylimajam įėjus į miegamąjį, pakišite jam po nosimi Kamasutrą ar ištrauksite iš po lovos dėžę su gausia sekso žaisliukų kolekcija. Ne, tikrai ne dėl to, jog šis yra užkietėjęs konservatorius lovos reikalų atžvilgiu: neabejojame, jog partneris taip pat nori naujų potyrių intymiame gyvenime, tačiau šių pageidavimas turėtų būti išreikštas subtilesniu būdu. Kardinalios permainos sekso fronte vyrui gali sietis su faktu, jog viską, ką šis darė norėdamas jus seksualiai patenkinti, patyrė visišką fiasko…Kaip žinia, vyrams viskas, kas susiję su jų libido, yra itin jautri tema.

Tai nereiškia, jog, bijodamos rizikuoti įžeisti vyro ego, turite atsiriboti nuo naujovių intymiame gyvenime, taip atimant galimybę iš jo bei savęs džiaugtis nauja potyrių gama. Tereikia atrasti būdą, kaip savo naujovių pageidavimą išreikšti subtiliau. Elementarus patarimas – kartu pažiūrėti erotinį filmą (jau vien tai kai kurioms poroms gali reikšti naujoves). Vyras, išgirdęs jūsų pageidavimą išbandyti vieną ar kitą pozą, o gal įsigyti papildomai stimuliuojantį žaisliuką, neišsigąs, o, priešingai, liks maloniai nustebęs. Toks elgesys turės aiškią priežastį – juk tai matėte filme.

Orgazmo imitavimas. Deja, vaidinimas, jog pasiekei aukščiausią palaimos viršūnę, nėra tik filmų scenarijaus dalis ar anekdotų ištraukos. Ir realybėje moterys taip elgiasi: vienos – norėdamos patenkinti vyro ego, kitos – bijodamos pasirodyti frigidiškomis ir negalinčiomis pasiekti šios būsenos. Toks elgesys – tik kenkimas sau. Sunku būtų patikėti, jog vyras, kasdien matantis jūsų emocijas įvairiose situacijoje, galėtų patikėti suvaidintu orgazmu. Moteris, neva tai patirianti, atima galimybę iš tiesų pajusti nenusakomas emocijas, susijusias su šiuo jausmu. Tikras vyras, branginantis savo antrąją pusę, sužinojęs, jog orgazmas yra vienpusis, dės pastangas, jog ir jo moteris pajustų palaimą. Elementaru: porą kartų nuvykite norą apsimetinėti šalint ir, žiūrėk, jau net ir nebebus pagrindo kažką vaidinti.

Atvirumas, tarpusavio dialogas ir noras atrasti abiems pusėms priimtiną kompromisą: jei vadovausitės šiais principais intymiame gyvenime, apie jokius nesusipratimus su antrąja puse nereikės kalbėti.