Seksas – vienas būdų meilei išreikšti. Vieni šiam malonumui atsiduoda praėjus vos keletui dienų nuo pažinties su potencialiu partneriu, kiti suartėti pasirengia tik įsibėgėjus santykiams ir šiek tiek pažinę vienas kitą. Todėl norime sužinoti ar seksas per pirmąjį pasimatymą – pasmerkia santykius, o gal priešingai – žada jiems puikias perspektyvas?


Kalbant apie vaikinus, galima išskirti dvi stipriosios lyties atstovų kategorijas. Vieni iš jų niekada neskirs antro pasimatymo merginai, kuri pasidavė jų vilionėms ir permiegojo su jais pirmojo pasimatymo metu. Apmaudu, tačiau tokiu elgesiu pasižymės tik mažuma vaikinų. Visi kiti iš tikrųjų tikėsis patirti seksualinius malonumus ir merginą įsiversti lovon.


Seksas pirmojo pasimatymo metu anaiptol ne nuodėmė, nesijaudinkite. Seksui pasibaigus, ypač jei vienas kitam suteikėte neapsakomą malonumą, jie jausitės gerai, tačiau kokia savijauta bus po keleto valandų ar kitą dieną? Gaila, tačiau negalime pateikti vienareikšmiško ir teisingo atsakymo. Viskas priklauso nuo požiūrio. Jei vyras nusprendė pasinaudoti moterimi vien tam, kad patenkintų savo seksualines aistras ir poreikius, tokie santykiai neturi ateities. Tačiau jei TAI įvyko pasidavus akimirkos aistrai, tada tai gali būti naujų santykių pradžia, kurių tvirtumas priklausys tik nuo dviejų žmonių pastangų. Jei lytinis aktas įvyko po atviro, nuostabaus, pažintinio pokalbio, tai sukūrė tvirtą Jūsų tarpusavio ryšį, kuris tikėtina turės gerą potencialą tolimesniuose santykiuose.


Bet kuriuo atveju neišsižadėkite savo principų ir nepaminkite vertybių. Nesvarbu, kokia buvo santykių pradžia, į juos vis vien privalu žiūrėti rimtai, skirti jiems laiko, kantrybės ir įdėti dalelę širdies.