Seksas yra nuostabu. Seksas yra kaip ledai – vienas iš tų dalykų, kuriuo mėgautis turėtumėte kada norite ir su kuo norite. O kaip seksas su buvusiuoju (buvusiąja)?


Ar buvusysis (buvusioji) yra buvęs ne be priežasties? Greičiausiai, taip. Bet tai nebūtinai reiškia, kad negalite užsiimti seksu su juo ar ja vėl. Žinoma, gali būti prasta mintis mylėtis su žmogumi, kuriam jautėte šiltus jausmus praeityje, tačiau tai taip pat gali atnešti ir naudos.


Taigi, ekspertai patars, į ką atkreipti dėmesį prieš užsiimant seksu su savo “eks”.


Kodėl seksas su buvusiuoju gali būti gera idėja?


1. Jis (ji) pažįsta jūsų kūną;


Jie puikiai pažįsta jūsų kūną, žino jūsų poreikius ir kaip juos patenkinti. Jei galite pamiršti praeitį, galite būti draugais ir jaučiate pagarbą vienas kitam – pirmyn.


2. Seksas gali padėti galutinį tašką;


Intensyvus, aistringas ir jausmingas seksas gali padėti galutinai užbaigti jūsų santykius, jei jaučiate, jog taškas nebuvo padėtas. Tai gali išlaisvinti ir paskatinti žengti į naują gyvenimą.


3. Pasitikėjimas;


Gali būti, kad vienos nakties nuotykiai tiesiog ne jums, o masturbacija nesuteikia tiek malonumo, kiek norisi. Taigi, seksas su “eks” gali būti išsigelbėjimas.


Tarp jūsų jau yra tam tikras pasitikėjimo lygis, kurio nebūtų su nauju partneriu, bent jau iš pradžių.


Kodėl seksas su buvusiuoju gali būti prasta mintis?


1. Tai gali atgaivinti ryšį;


Mokslininkų teigimu, cheminės jungtys, išsiskiriančios sekso metu ir po jo, gali atgaivinti buvusį ryšį. Oksitocino išsiskyrimas moterims tęsiasi kiek ilgiau nei vyrams, todėl joms gali imti atrodyti, jog ryšys su buvusiuoju grįžta, tuo tarpu vyras gali galvoti visai ne apie tai.


2. Jūs tikitės pakeisti situaciją;


Faktas tas, jog miegojimas su kažkuo neprivers žmogaus staiga grįžti pas jus. Jei vienas partneris ima judėti į priekį, o kitas ne, tai seksas su buvusiuoju gali pridaryti daug žalos.


3. Jie tikisi pakeisti situaciją;


Jei miegojote su buvusiu ir pastebėjote, jog jis ar ji mėgina jus susigrąžinti, nutraukite santykius, nes tai suteikia jam ar jai nepagrįstos vilties.


4. Jums sunkiai sekėsi atsigauti po skyrybų;


Seksas gali sutrukdyti atsigavimo procesui po skyrybų. Toks seksas prailgina laiką, kurio jums reikia atsigauti emociškai ir tai trukdytų jums susirasti naują partnerį.


Apie ką turėtumėte pagalvoti prieš mylėdamiesi su buvusiuoju?


1. Ar esate blaivus?


Susirašinėjimas išgėrus gali būti smagus iki ryto, kai atsibundate su savo “eks” miegančiu šalia jūsų. Kitaip sakant, nemiegokite su buvusiuoju, jei esate apsvaigę.


2. Ar išsiskyrėte abiejų sprendimu?


Jei išsiskyrimas buvo inicijuotas tik vieno partnerio, seksas su buvusiuoju gali priversti jaustis prastai.


3. Ar norite jį (ją) susigrąžinti?


Venkite laiko ir energijos švaistymo tam žmogui, kuris nenori to paties, ko norite jūs.


4. Ar jis (ji) nori jus susigrąžinti?


Jei neturite tikslo vėl sugrįžti pas “eks”, bus geriausia, jei nesileisite į avantiūrą.


Apie ką turėtumėte pasikalbėti su savo “eks”, prieš užsiimdami seksu su juo?


1. Lūkesčiai;


Paklauskite svarbiausio – ko jie tikisi iš sekso su jumis. Nuoširdus pokalbis prieš seksą padės suprasti vienas kito lūkesčius.


2. Kokius jausmus jaučiate vienas kitam;


Svarbu išsiaiškinti, kokie jūsų jausmai vienas kito atžvilgiu ir kaip jaučiatės dėl išsiskyrimo. Jei jausmai nesutampa, vertėtų su “eks” nemiegoti.


3. Ar tai bus vienkartinis nuotykis, ar tai tęsis?


Turite išsiaiškinti, ar seksas kartosis, ar tai tebus vienkartinis nuotykis. Tai padės nesijausti nejaukiai po sekso.


4. Ar susitikinėjate su kitais žmonėmis;


Reikia aptarti su kuo turėjote santykių po išsiskyrimo dėl to, jog abu liktumėte patenkinti ir dėl galimos lytiškai plintančių ligų rizikos. Tai padės būti tikriems, ko tikėtis po sekso.


Kaip elgtis po sekso su buvusiuoju?


1. Prisiminkite, jog išsiskyrėte ne šiaip sau;


Gali būti, jog seksas buvo tiesiog nuostabus, tačiau kažko trūko pačiuose santykiuose. Po sekso su buvusiuoju, pasijautėte laimingesni, nes ką tik patyrėte kažką gražaus ir gero, o tai priminė gerus laikus, tačiau neapgaudinėkite savęs ir nepamirškite, jog nebuvote laimingi. “Eks” yra “eks” ne be priežasties.


2. Būkite atsargūs dėl to, kaip viskas baigsis;


Žodžiai yra galinga jėga. Nežadėkite, jei žinote, kad to pažado nesilaikysite. Jei neplanuojate sekso kartoti, aiškiai tą pasakykite.


3. Neignoruokite fakto, jog tai nutiko;


Jei imsite ignoruoti tai, jog miegojote su buvusiuoju, jus gali pradėti kankinti nerimas.