Sukate galvą, kuo savo mylimąją nustebinti artėjančios Valentino, ar ne ką mažiau svarbios, tačiau kitą reikšmę turinčios Moters dienos proga? Geriausia dovana – ne vienkartinis gėlės žiedas ar smulkmena „iš reikalo“, o nuolatinis dėmesys bei atsižvelgimas į savo išrinktosios poreikius. Sužinokite, kokios seksualinės fantazijos slepiasi moterų galvoje ir pabandykite šias, viena po kitos, išpildyti.

• Nepadorios kalbos. 81% respondenčių, teigiančių, jog jas užveda nešvankios kalbos lovoje, iš dalies patvirtina teiginį, jog moterys myli ausimis. Seksologai smegenis netgi vaizdžiai vadina svarbiausiu lytiniu organu, o štai nepadorūs žodžiai – būdas šį stimuliuoti.

• Trūksta patirties šioje oratorikos srityje? Pradėti galima tiesiog komentuojant kiekvieną atliekamą veiksmą, aišku, nevengiant vieno kito aštresnio žodelio. Tolimesnis tekstas liesis savaime: pradedant nuo pasakojimo, ką tuoj ketini daryti ir baigiant slapčiausių fantazijų atskleidimu.

• Viešnagė kartu…sekso klube. Moteris, sužinojusi, jog, užuot su draugais gurkšnojęs alų prie TV ekrano, lankėtės striptizo klube, jūsų tikrai nepaglostytų. Tačiau net 70% respondenčių prisipažino, jog mielai tokioje vietoje apsilankytų kartu su savo partneriu. Dailių, geidulingai besiraitančių kūnų stebėjimas – puiki preliudija į aistringą naktį ar net atšalusio, rutina tapusio intymaus gyvenimo reabilitacijos priemonė.

• Išmanieji sekso žaisliukai. Technologijos sparčiai juda į priekį, neaplenkdamos ir specifinės – erotinių prekių – srities. Net 63% išdykėlių svajoja apie nuotolinius sekso žaisliukus, valdomus distanciniu pulteliu ar specialia mobiliąja programėle, o 44% drąsiausiųjų pageidautų, jog partneris tokiu būdu sujaudintų būnant viešumoje. Tiesa, prieš užsiimant tokiais intriguojančiais žaidimais, derėtų įsitikinti, ar tuo metu partnerė netvarko itin svarbių reikalų, kuriems erotine stimuliacija būtų rizikuojama pakenkti.

• Seksas užrištomis akimis. 58% apklaustųjų moterų seksualinę fantaziją išpildyti lengva – tereikia pamylėti užrišus jai akis. Tokia atrakcija seksualiai jaudina dėl kelių priežasčių. Visų pirma – dėl galimybės pajusti stiprų partnerio dominavimą. Reikia nepamiršti ir to, jog laikinas regos netekimas paaštrina kitus jausmus, tad jūsų prisilietimai bei bučiniai moterį jaudins dar labiau. O kur dar saldi nežinomybė bei laukimas, ką ketinate toliau daryti…

Tikėtina, jog ir jūsų moters galvoje verda tokios ar panašios seksualinės fantazijos: pasistenkite šias išpildyti bei paraginkite atvirauti apie kitus intymius norus.