Erotinė fotosesija dar žinoma kaip buduarinė sesija ar intymi fotosesija gali per fotografiją skoningai užfiksuoti seksualumą, linksmybes, meilę arba aistrą. Nors šio tipo fotosesijos įprastai būna su visiškai arba iš dalies nuogais asmenimis, nuogybė nėra vienas iš reikalavimų. 


Iš esmės, galutinis erotinės fotosesijos tikslas yra gražios nuotraukos, tačiau pati patirtis gali būti labai išlaisvinanti. Dažnai šios fotosesijos pagerina seksualinį savęs suvokimą ir gali atskleisti stebėtinai netikėtų mūsų asmenybės aspektų. Jos taip pat skatina modelio pasitikėjimą savimi ir savigarbą. Naudodami keletą paprastų būdų, kurie pabrėžtų geriausias savybes, galite būti maloniai nustebinti rezultatais.


Intymi fotosesija turi daug privalumų poroms ir lytiniams partneriams. Plačiąja prasme, tai gali būti labai viliojanti meilės preliudijos forma, kai vienam asmeniui tenka direktoriaus vaidmuo, o kitas tampa foto žvaigžde.


Ar aš turiu būti nuogas?


Erotinė fotosesija nereiškia, kad jūs turite būti visiškai nuogi. Galbūt jūs norite atskleisti tik kai kurias kūno vietas, paliekant kitką žiūrovo vaizduotei. Kūrybiškas paslaptingumas ne tik kad yra nieko tokio, bet taip pat skatina pažvelgti į vaizdą iš arčiau; erzinimas yra toks pat galingas kaip nuogumas. Galiausiai sėkminga fotosesija leidžia modeliui atrodyti ir jaustis seksualiu bei patenkintu savimi, nepriklausomai nuo to, kiek odos atidengta.


Nusiteikimas


Vienas puikus būdas nusiteikti yra tiesiog pasirengti, kaip labai tikėtinam seksualiniam susidūrimui, su (galbūt) šiek tiek masturbacijos. Tai padės pajausti erotinės fotosesijos dvasią ir sumažins nesaugumo jausmą. Tiesiog naudokite elementus iš savo seksualinio pasirengimo ritualo ir pritaikykite sesijai.


Kas fotografuos?


Natūralu jausti šiek tiek įtampos, todėl fotografavimui padeda, jei tai atlieka tas, kuriuo pasitikite, pvz.: artimas draugas ar kitas artimas asmuo. Profesionalaus fotografo samdymas – dar vienas puikus pasirinkimas, ypač jeigu jis rekomenduotas; tie fotografai, kurie specializuojasi erotinėse fotosesijose, paprastai lengvai sukuria pasitikėjimą ir įtampą raminančią atmosferą. Jei kamera yra įrengta su laikmačiu ar nuotolinio valdymo pultu, modelis, kuris norėtų visiško privatumo, gali lengvai atlikti sesiją pats ar pati. Vis tik geriausia gauti antrą nuomonę. 


Kaip pozuoti?


Nebijokite eksperimentuoti su skirtingomis pozomis ir būti pasirengę įvairovei! Kelių idėjų sugalvojimas iš anksto, leis fotografavimui įgyti pagreitį. Jeigu jus fotografuoja kitas asmuo, tai ypač naudinga, nes jis gali tiesiogiai parekomenduoti skirtingas pozicijas (remiantis tuo, kas veikia ir kas ne) ir pasiūlyti alternatyvas.


Jeigu turite kūno dalį ar savybę, kurią norite pabrėžti, dirbkite ir daugiau dėmesio nukreipkite į ją. Pavyzdžiui, šilko šalius, nėrinius ar skaidrias medžiagas naudokite pabrėžti ar atitraukti dėmesį; naudokite tokias priemones kaip plunksnos, ventiliatoriai, skėčiai, javai ar lynai, kurie padėtų nukeipti žvilgsnį į tam tikrą sritį.