Norėtumėte padovanoti savo antrajai pusei ką nors seksualaus ir romantiško, bet pritrūkote idėjų? Mes turime pasiūlymų, padėsiančių ne tik atgaivinti Jūsų aistrą ir praskaidrinti kasdienę rutiną, bet ir gerokai įkaitinti Jūsų partnerę bei priversti ją geisti Jūsų čia ir dabar!


Jeigu renkatės dovaną savo gyvenimo partnerei, su kuria esate pakankamai artimi, kone idealiausias dovanos variantas bus seksualių apatinių komplektėlis. Jų pasirinkimas yra tikrai nemenkas – pradedant nuo subtilių nėriniuotų apatinukų geroms mergaitėms ir baigiant kūno kojinėmis drąsesnioms vilioklėms. Apatinių komplektėlis pradžiugins kiekvieną moterį, privers ją pasijusti moteriška, seksualia ir geidžiama bei įkaitins Jūsų abiejų kraują. Žinoma, čia reikėtų gerai žinoti partnerės nešiojamų rūbų dydžius bei kūno apimtis.


Jei esate dar nepakankamai artimi apatinių komplektukui, yra kitas puikus variantas – kvepalai. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai nėra pati originaliausia dovana, tačiau jei įteikdami juos pridėsite „prieskonio“ pasakydami, kad šie kvepalai yra su feromonais, padėsiančiais sujaudinti patikusį vyrą, suteiksite tam visiškai kitokį skambesį. Taip pat geras pasirinkimas yra aromatizuota afrodiziakinė žvakė – masažo aliejus. Šis daikčiukas suteiks romantikos ir sukurs erotišką atmosferą Jūsų miegamajame, o reikiamu momentu iš žvakės pavirs kvapniu masažo aliejumi.


Jei Jūsų moteris mėgsta pašėlti, įsigykite gražią dovanų dėžutę ir įdėkite į ją masažo aliejų arba dar geriau – masažo žvakę, lubrikantą, stiklinį rankų darbo dildo ir dailius antrankius arba botagėlį. Taip pat galite pasirinkti iš jau sukomplektuotų seksualių dovanų rinkinių. Toks komplektukas sujaudins seksą mėgstančią moterį ir privers ją norėti išbandyti jį tuojau pat. Tačiau neapsigaukite su tokia dovana – jei nesate įsitikinę, ar moteris įvertins tai Kalėdų proga, geriau pakeiskite dėžutės turinį į kvepalus, aliejų, vonios priemonę ar kitą mielą smulkmeną.


Jeigu abu esate įgudę sekso žaidimuose su žaisliukais ir tikrai žinote, kad moteris teigiamai reaguos – padovanokite jai sekso žaislą. Tai gali būti vibratorius ar dildo, su kuriuo galėsite žaisti dviese arba ji galės tenkintis pati, kai Jūsų nebus šalia.


Dar viena gera dovana moteriai – vaginaliniai arba Geišos kamuoliukai. Tai yra puikus vaginalinių raumenų treniruoklis, kuris ne tik patobulins Jūsų abiejų seksualinio gyvenimo kokybę, bet pasirūpins ir Jūsų mylimos moters lytine sveikata. Treniruodama Kegelio raumenis moteris išmoks ne tik patirti greitesnį ir stipresnį orgazmą, bet ir išdarinėti su Jūsų peniu tokius dalykus, apie kokius anksčiau nei nesvajojote… Tačiau atminkite, kad dovanojant vaginalinius kamuoliukus svarbus yra psichologinis aspektas – moteris neturi pagalvoti, kad netenkina Jūsų lovoje!