Visi sapnuoja sapnus, bet kai sapnai tampa seksualinio pobūdžio, kai kurie žmonės pradeda nerimauti, ypač tuo atveju kai, sapne daro tai, ko niekada nesutiktų daryti realiame gyvenime. Pavyzdžiui, moteris kartais sapnuoja, kad turi pora meilužių arba vietoj partnerio – partnerę.   


Kodėl taip yra?


Iš tikro, sapnai – tai veidrodis įvairių procesų, kurie kasdien vyksta mūsų pasąmonėje. Kadangi seksas yra kasdienio gyvenimo dalis nėra ko stebėtis, kad kartais jį ir sapnuojame. Sapne galime matyti ne patį procesą, bet daiktus kurie gali jį simbolizuoti. Pavyzdžiui moteris gali sapnuoti daiktus, kurie joms asocijuojasi su falu: cigarus, raketas, bokštus ir kt.. Vyrai sapnuoja tunelius, kalnus ir kt.. Tokius užkoduotus simbolius dažniausiai sapnuoja žmonės, kurie turi vidinius kompleksus. Jeigu jūs sapnuojate patį procesą – džiaukitės! Jokių kompleksų jūs neturite.


Ar galima sapnuojant patirti orgazmą?


Taip. Dažniausiai moterys sapne patiria stiprų susijaudinimą, nei orgazmą. Vyrai – patiria orgazmą. Jeigu įvyksta ejakuliacija, tai yra normalu, nes įrodo, kad su hormoniniais procesais pas jus viskas tvarkoj.


 Ką daryti jei erotiniai sapnai trukdo?


Seksualiniai sapnai nekenkia. Daugiausia ką galite susapnuoti – tai ką bijote padaryti realiame gyvenime. Tačiau yra žmonių, kurie sapnuoja prievartavimą. Tai yra nenormalu. Tam turi būti psichologinė priežastis. Šiai problemai išspręsti reikalingas specialistas. Psichoterapija arba hipnozė padeda „perdaryti” arba blokuoja tokius sapnus. Kartais sapnuojame mylimą žmogų. Tokie sapnai pripildo širdy šiluma. Dažnai jie sukelia stiprų prisirišimo jausmą tam žmogui, kuris buvo sapne. Jei sapnuojate ne ta žmogų, su kuriuo esate dabar, reiškia jūsų dabartiniams santykiams reikalingas demėsys, kažkas yra ne taip. Apie tokius erotinius sapnus jūs galite pasikalbėti su savo partneriu(e) ir pabandyti išsiaiškinti, kas yra blogai. Jeigu jūs su šia problema negalite susitvarkyti patys, yra specialistai, kurie jums gali padėti.