Labai daug kalbama apie ilgą, visą naktį trunkantį seksą, ir kad norint užsivesti bei kuo ilgiau pratęsti meilės seansą, būtinos ekstensyvios glamonės, sekso žaislai ir labai daug kartų pakeista sekso poza. Nesakome, kad ilgas seksualinis nuotykis yra blogai, jie tikrai turi savo vietą santykiuose. Vis dėlto nepamirškite apie negirdėtą čempioną „greituką“ (greitą seksą).


Daugelis vyrų mano, kad beveik visoms moterims greitas seksas nepatinka arba kad jų metu moterys negali būti visiškai patenkintos. Vis dėl to tai yra toli nuo tiesos. Kita vertus, daug moterų mano, kad pageidaudamos aistringo seksualinio susijungimo prie šaldytuvo ar švaraus viešo tualeto, jos atrodys lengvo elgesio ar nepadorios. Taip negalvokite. Vyrai, kurie nepagarbiai žiūri į savo seksualumą ir geismą nestandartinėmis sąlygomis perteikiančią moterį, yra išimtis iš taisyklės.


Vidutinė moteris, masturbuodamasi gali pasiekti orgazmą per mažiau nei tris minutes, ir ta pati moteris gali pasiekti tą patį tikslą, šiek tiek greičiau nei per aštuonias minutes standartinių santykių metu. Pridėkite emocinį greituko ant automobilio galinės sėdynės kontekstą ir papildomą jaudulį, dėl galimybės būti aptiktiems, ir pamatysite, kad galutinis rezultatas bus pasiektas dar greičiau. Tai reiškia, kad dauguma moterų džiaugiasi greita sueitimi net jei nėra laiko jam ar jai pasiekti orgazmą. Tai vis dar įdomu ir gali dieną papildyti malonumais.


Sekso žaisliukai taip pat turi galimybę pagerinti greituko patirtį, kadangi šie potyriai ne visada 100% neplanuoti. Poros, kurios naudoja sekso žaislus, arba tos, kurios mielai bando kažką naujo, visada nešasi kelioninio dydžio sekso žaislą ar du su savimi, jei kur eina. Mažas sekso žaislas jums suteikia dar daugiau galimybių ir naujų įspūdžių, kai jausmai verda. Yra vibruojantys sekso žaislai (jie paprastai turėtų būti naudojami tik ten, kur aplinkos triukšmo lygis yra aukštas), kurie gali būti lengvai naudojami tiek moterims, tiek vyrams. Dar vienas variantas yra „pirštai“, kurie paprastai pagaminti iš silikono arba gumos ir yra dedami ant piršto galiuko, yra nelygus arba turi griovelius papildomam malonumui.  


Yra daug populiarių vietų, kuriose galite mėgautis savo partnerio kompanija:


 * Priešais šaldytuvą


* Nepastebimai nakties autobuse


* Spintoje


* Viešajame tualete (pirmiausia įsitikinkite, kad jis švarus)


* Vaikštant miške


* Bet kada, kai jaučiatės įsiaudrinę!


Neabejokite, kad kartais geriausias seksas yra greitas seksas, atsitiktinis, pusiau viešoje vietoje 16:14 vakaro.