Nieko naujo, jeigu jaudinatės prieš atsitiktinę sueitį su nepažįstamu arba menkai pažįstamu žmogumi. Šiame straipsnyje pasistengsime apžvelgti tuos aspektus, kurie svarbūs moterims, kurios nori maksimaliai pasimėgauti vienos nakties nuotykiais. Na, o kitoje straipsnio dalyje aprašysime detales, kurios padės vyrams pasimėgauti vienos nakties nuotykiais labiau. Taigi, pradėkime.

Moterims

Mėgaukitės momentu ir stenkitės pažinti savo kūną

Didžiausia kliūtis moters kelyje į orgazmą – susikaustymas. Bene visos moterys, kurios sutiko dalyvauti viename D. Britanijoje atliktame tyrime atskleidė, kad net ir būdamos su partneriu, kurį pažįsta ir žino, neretai susikausto. Būtent dėl šios priežasties orgazmą dailiosios lyties atstovės patiria rečiau nei vyrai. Todėl, labai reikia stengtis pasinerti į momentą ir šalin nustumti pašalines mintis. Jeigu einate į barą ar klubą – alkoholio reiktų neperdozuoti nors tai dažnai ir atrodo kaip pats paprasčiausias būdas nuimti įtampą. Galbūt geriau būtų pašokti ar trumpai pasivaikščioti besišnekučiuojant. Na, o sekso metu būkite visiškai natūrali. Nesijaudinkite, juk to žmogaus tikriausiai nebematysite, todėl susikaustyti paprasčiausiai nėra pagrindo.

Nieko nesitikėkite

Iš kito žmogaus pasistenkite per daug nereikalauti. Keletas tyrimų apie vienos nakties nuotykius atskleidė, kad orgazmą tokio sekso metu patiria labai mažai moterų. Tačiau, pasitaiko ir pavienių perliukų bei išskirtinių atvejų, kada toks partneris palepina jus turbūt pačiu geriausiu visą kūną purtančiu orgazmu. Statistika tokia, kad mažiau nei 15 procentų moterų patiria orgazmą pirmą kartą darydamos tai su nauju partneriu. Nesitikėkite pačio geriausio sekso ir rūpinkitės savimi bei geru laiko praleidimu, tokiu atveju tikrai jausitės daug šauniau. Santykiai iš atsitiktinio sekso irgi išsirutulioja gana retai.

Aplinką bei momentą kurkite pati

Viena naktis – mažas laiko tarpas. Jeigu taip atsitiko, kad abu atsidūrėte jūsų namuose, turite puikią galimybę imtis iniciatyvos bei išpildyti kokią nors savo fantaziją. Galite pasiūlyti karštą seksą duše, ant virtuvės stalo arba grindų. Būkite drąsi, kadangi vyrui nuo to bus tik maloniau, kadangi aistringa bei geidulinga moteris ant kiekvieno kampo nesimėto. Jeigu norite masažo arba lėto šokio –paprašykite. Jeigu vyras jaus, jog jo veiksmai jums patinka bei jam už pastangas „bus atlyginta“, galite nieko nelaukdama imti vadžias į savo rankas.

Atsipalaiduokite – pažadinkite savo vidinę sekso deivę


Nesivaržykite ir lovoje (ar kitur) drąsiai būkite labiausiai išdykusi savo pačios versija. Vienos nakties nuotykiuose svarbiausia išspausti maksimalius pojūčius, kadangi tai tėra vienkartinis susitikimas. Drąsiai inicijuokite nešvankius pokalbius, aimanuokite ir pamirškite viską, kas aplink jus. Susitelkite ties tuo, kad esate su kitu žmogumi ir norite abipusio arba savo malonumo. Flirtuokite, išdykaukite, būkite moteriška ir aistringa.

Vyrams

Būkite tvirti ir dominuojantys

Vyrams dažniausiai reikia „siūlytis“. Jie prieina prie moters, ją užkalbina, pakviečia šokiui, bendrauja ir tada, galbūt, su ja pasimyli. Moteris turi galimybę ir pasirinkimą (dažniausiai) tarp ne vieno į jos artumą pretenduojantį džentelmeną. Jūs turite išsiskirti ir parodyti gerąsias savo puses ir taip sužavėsite moterį. Tiek susipažinimo ir bendravimo metu, tiek lovoje stenkitės būti vyriški. Tokio vyro glėbyje norės atsidurti bet kuri moteris. Vyriškas nebūtinai yra turtingas ir raumeningas. Vyriškas vyras žino ko nori moteris ir kaip ją patenkinti. Inicijuokite veiksmus. Paimkite moterį už rankos, nebijokite tinkamu momentu ją pabučiuoti, o lovoje būkite truputėlį šiurkštūs. Kuo daugiau vyriškumo atskleisite, tuo didesnį malonumą ji pajaus.

Nepamirškite, kad ir ji turi pajausti malonumą

Taigi, labai svarbus aspektas yra jos malonumas. Jeigu jos nepažįstate, turbūt nesijaučiate jai skolingi, bet seksas nėra vien skolos ir pranašumų skaičiavimas. Vyrams su nauja partnere neretai yra sunku neejakuliuoti, todėl sueitis netrunka ilgai. Tokiu atveju nepamirškite jos pamaloninti pirštais ir liežuviu. Nors galbūt tos moters ir nebesutiksite niekada gyvenime, abu būsite apturėję karštą vakarą, kurį slapčiomis prisiminsite dar ilgai. Sekso metu stebėkite jos kūno kalbą. Turite pasistengti pajausti kada judesius sustiprinti ir tempą pagreitinti, kada nukelti koją nuo akseleratoriaus ir pabūti švelnesniam. Tas pats galioja ir įžangai. Jos metu būkite dėmesingi. Negalvokite vien apie šiurkštų seksą su draskymusi. Nors tai labai smagu, bet iki to turi būti tinkama įžanga. Šokis, artumas, akių kontaktas, pokalbis ir taip toliau.

Per daug neskubėkite

Jeigu moterų problema yra atsipalaidavimo stoka, tai vyrų problema yra nutrūktgalviškumas. Vos įėję į moterį vyrai dažnai persistengia ir baigia per greit, kad partnerė spėtų pajusti malonumą. Nors damos dažnai to neatskleidžia, patikėkite, ypač vienos nakties nuotykiuose tai erzina. Kad to išvengtumėte pakaks būti šiek tiek atidiems ir dėmesingiems. Jeigu tądien nesijaučiate itin geros seksualinės formos ir manote, jog galite nesuteikti jai puikaus malonumo, pradėkite su ilgesnė įžangą. Žaidimas pirštais ir kunilingas bus tikrai puiki pradžia prieš seksą. Vieniems vyrams lengviau nebaigti kai partnerė viršuje, kitiems lengviau patiems būti davėjo vaidmenyje. Būdami viršuje stenkitės pajausti tempą. Na, o jeigu per greit priartėjote prie orgazmo – greit nulipkite ir pamaloninkite partnerę liežuviu bei pirštais. Tada, kai kontrolė grįžo į jūsų rankas – vėl pereikite prie sekso.

Elkitės džentelmeniškai

Turbūt jokia moteris nesvajoja apie karštą naktį su nesipraususiu, raugėjančiu ir netašytu stuobriu. Gražiai apsirenkite, bet nepersipuoškite. Pasikvepinkite, nemažai moterų labai mėgsta vyriškus kvepalus. Jeigu valgote, stenkitės nečepsėti ir neišsitepti. Keiktis irgi per daug nederėtų. Parodykite moteriai, kad mokate būti vyriškas ir džentelmeniškas. Praleiskite ją pro duris, pavaišinkite bent vienu gėrimu ir padėkite nusirengti paltą arba jį užsivilkti. Nesistenkite jos verstis į lovą ir nebūkite per daug grubus. Tada, kai jau mylitės, galima suimti ir už plaukų ir pliaukštelti per užpakaliuką, tačiau prieš seksą vulgariai elgtis nederėtų.