Kalėdos – stebuklų metas. Gruodžio mėnesio pabaigoje pasimiršta beveik visos bėdos, galime pabūti kartu, su savo šeima bei artimaisiais ir draugais, atsiplėšiame nuo varginančios kasdienės rutinos. Keletą dienų paskutinį metų mėnesį galime skirti tiems dalykams, kurie tikrai rūpi. Tarp jų, pirmoje vietoje turėtų figūruoti ir jūsų santykiai bei intymus gyvenimas. Šis straipsnis pateiks pasiūlymus kaip romantiškai ir maloniai praleisti vakarą per Kalėdas.

Išvykite

Jeigu per šv. Kalėdas nesate buvę užsienyje, tikrai nežinote kaip smagu tam tikrose pasaulio vietose sutikti šią šventę. Ypač Jungtinėse Valstijose, būtent Niujorke šv. Kalėdos turi magišką ir ypatingą dvasią. Žmonės, kartu su didžiosiomis korporacijomis ir kompanijomis trumpam susivienija bei paruošia skambių reklamų, šou bei pasirodymų, o visas miestas pasipuošia ne tik kalėdine nuotaika, bet ir dekoracijomis. Be abejo, gurkšnoti koka kolą restorane Kalėdų išvakarėse neprivalo būti kiekvieno pamilta idėja. Kitu atveju galite atsiplėšti nuo didmiesčio šurmulio ir jaukiai susiglausti Alpėse ar kur nors atokioje miško sodyboje/trobelėje. Pro langą matysite krentantį sniegą, o mylimas žmogus šalia suteiks visas teigiamas emocijas, kokių tik galės norėtis.

Padovanokite jai arba jam kažką pikantiško

Jeigu pastaruoju metu jaučiate, jog santykiai paniro į šiokią tokią rutiną arba stagnuoja – nenusiminkite. Kalėdos ir yra skirtos tam, kad galėtumėte pamiršti arba įveikti visas savo vidines arba tarpusavio problemas. Pikantiška dovana vienas kitam galėtų tikrai įkaitinti jūsų miegamojo „atmosferą“. Be to, kalėdines dovanas norisi kuo greičiau išpakuoti ir išbandyti, tad jau pirmąjį Kalėdų vakarą galėsite atsipalaiduoti bei patirti kažką naujo.

Nueikite į kiną arba koncertą

Nors per Kalėdas dirba ne daug įstaigų, veikiantis kino teatras tikrai leis pasikrauti teigiamomis emocijomis. Vakarinis seansas, kuriame turbūt bus nedaug žiūrovų ir tylus vakaras pasitinkantis išėjus iš kino salės – tai, dėl ko ši diena bei jos išvakarės žavi. Koncertų šv. Kalėdų metu – gyva gausybė, svarbu pasirinkti tą atlikėją ar grupę, kuri jums patinka. Koncerte galėsite pašokti, pasilinksminti skambant gerai muzikai ir tikrai suartėsite vienas su kitu.

Pažaiskite „Kalėdinį žaidimą“

Galbūt pats laikas į miegamąjį atnešti kai ką naujo? Moteris gali apsimesti Snieguole, o jis galės būti Kalėdų senelio padėjėjas arba kitas veikėjas, kuris aistringai mylėsis su savo svajonių moterimi. Be abejo, tam padės seksualūs kostiumėliai, šiek tiek nešvankių pokalbių bei truputis tinkamos atmosferos. Galite paruošti žvakes, gražiai pabarstyti patalynę rožių ar kitos gėlės žiedlapiais bei pakvepinti namus smilkalais arba kitu maloniu aromatu. Ji turėtų nesudvejoti įsigyti seksualią raudoną suknelę arba provokuojančius naktinukus, simbolizuojančius karštus malonumus net ir žiemą, o jis gali pasirūpinti aplinka bei atmosfera.

Įtraukite naują pozą

Kadangi šiuo metų laiku yra įprasta dovanoti dovanas, kodėl gi nepadovanojus savo partneriui(-ei) naujų įspūdžių? Galite pasirinkti naują aplinką arba naują pozą, kurią išbandysite. Meilės kupinomis gruodžio dienomis geriausiai tinka tos pozicijos, kuriose yra daug artumo (šaukšteliai, kunilingas, minetas) bei tos, kuriose partnerių kūnams tenka kuo daugiau glamonių bei dėmesio (šuniuko stilius, atvirkščia jojikė t.t.). Kad nepritruktų idėjų, galite jai arba jam padovanoti Kamasutros knygą, kuri pripildys miegamąjį įdomybių.

Pabūkite su šeima

Kartais pats paprasčiausias variantas Kalėdų proga tiks labiausiai. Tiesiog būdami su šeima galite pasijuokti, pajausti tikrą ir nesuvaidintą Kalėdų atmosferą, skaniai pavalgyti bei pamatyti ką iš tikro reiškia ši šventė. Tai – veža bei nuteikia labai pozityviai, todėl kiekvienas, kurį arba kurią supa laimingi žmonės – irgi pradės jaustis laimingu(-a).

Improvizuokite bei suplanuokite kažką iš anksto

Nė vienų žmonių šventės neprivalo būti vienodos. Stipriausias jūsų ginklas – improvizacija, kurią pasitelkę galėsite šias šventes praleisti kaip niekada smagiai ir unikaliai. Ką prisiminti svarbu? Ogi tai, jog jas norite švęsti ne vieni. Turite aptarti viską su savo partneriu(-e), kadangi ir jie gali turėti planų, todėl staigmenos čia turėtų būti apgalvotos bei suplanuotos. Pvz., jeigu norite keliauti, galite įsigyti kelionę ne pačiomis Kalėdų dienomis, bet pora dienų prieš tai. Ypač miestuose tų švenčių dvasia juntama dar gruodžio viduryje ar net pradžioje, todėl pasikrauti pozityvios energijos bei patirti romantiškų įspūdžių galite per visą kalėdinį laikotarpį. Pikantiškos dovanos nebūtinai turi būti materialios. Ji arba jis gali savo porai pašokti viliotinį, nusivesti į teminį sekso vakarėlį arba padovanoti jam tai, ko jis arba ji geidė jau ilgai. Kiną arba koncertą gali pakeisti vakaras bare arba klube, jeigu norite linksmo ir aktyvaus vakaro. Na, o galimybių kažką įnešti į miegamąjį yra tikrai be galo daug, todėl viskas priklauso nuo to, kiek fantazijos turite.