Astrologijos pagalba galite geriau pažinti save ir kitus, ji įkvepia empatijos, atjautos ir gerumo santykiams. Astrologija taip pat gali padėti daugiau sužinoti apie savo seksualines aistras. Taigi, sužinosite kas labiausiai užveda ir kas kenkia seksualinei kiekvieno zodiako ženklo aistrai.


Avinas


Avinai pagarsėję dėl savo impulsyvumo. Jų „kuras” yra aistra, taigi jie dažnai užsiveda netikėtai dėl aistros proveržių.


Kaip greitai jie moka užsidegti, taip pat greitai ir užgesta. Jei avinui neparodysite pakankamai iniciatyvos ir veiksmo, jo aistra subliūkš ir liksite nieko nepešę. Taigi, nepersistenkite su ilga įžanga.


Jautis


Jautis yra bene romantiškiausias zodiako ženklas dėl jį valdančios planetos Veneros. Jaučiams patinka tyrinėti savo pojūčius ir jausmus, taigi jų seksualinis apetitas stipriai susijęs su garsu, lytėjimu, skoniu, kvapu ir prisilietimais.


Lengvai sudominsite ir įkaitinsite jautį pasiūlę jam romantišką vakarienę žvakių šviesoje. Prisiminkite, jog jaučiui nepatinka netvarka, todėl pasirūpinkite savo namų ir, svarbiausia miegamojo, švara ir tvarka!


Dvyniai


Viskas dvynių gyvenime dvilypu. Kai kurie šio ženklo atstovai gana atvirai išreiškia šią savybę (pavyzdžiui, seksas tryse), na o likę turi pakankamai charizmos monogaminius santykius paversti panašius į orgiją. Trumpai tariant, niekas labiau neužves dvynių nei seksualiniai eksperimentai. Dvynių planeta – Merkurijus (komunikacijos planeta), todėl šiam ženklui taip pat patiks sextingas (susirašinėjimas flirtuojant).


Taigi, šis ženklas linkęs išbandyti beveik viską. Tiesą pasakius, vienintelis dalykas, kuris atima iš dvynių aistrą – monotonija.


Vėžys


Intymumas labai svarbus šiam mielam ir jautriam vandens ženklui. Vėžys pirma turi pasijusti saugus, kad galėtų ištrūkti iš savo saugaus kiauto, o greičiausias būdas parodyti vėžiui, jog esate lojalus – fizinis artumas. Šiam ženklui labai patinka apsikabinimai ir intymios glamonės, todėl nesikuklinkite ir apdovanokite mylimą vėžį jaukumu.


Tačiau, kai viskas pasisuka į seksualinį aktą, nepamirškite, kad tai turi būti abipusis jausmas. Skirkite daug laiko abipusiam malonumui. Vėžiai gali slėpti savo jautrumą po kietu kiautu, tačiau niekada nebijos panaudoti aštrias žnyples, jei prireiks.


Liūtas


Liūtai labai dramatiški, todėl miegamasis gali greitai virsti scena. Šiam ženklui labai svarbu jaustis trokštamu. Jie pasiduoda, kai supranta, jog yra geidžiami, ypatingai, jei aistra nuveda iki kinematografinio sekso.


Liūtai dievina prabangius pasimatymus ir garbinimą. Tačiau, jei priversite juos pasijusti nors truputį paniekintus ir galite tikėtis pikto riaumojimo.


Mergelė


Tradiciškai šis ženklas vaizduojamas kaip nekalta mergelė, o tai dažnai sukelia klaidingą įvaizdį, jog mergelės yra švelnios. Tačiau viskas yra atvirkščiai: mergelės tiesiog apsėstos sekso, kaip pašėlusios paauglės. Šio ženklo atstovai taip pat mėgsta kalbėti apie seksą, nes, kaip ir dvynių, jų planeta Merkurijus.


Tačiau, norėdami sužavėti mergelės ženklo atstovą, turite pasirūpinti savo higiena. Šio ženklo atstovai labai pedantiški ir juos tikrai atbaidys net menkiausia užuomina į nešvarą.


Svarstyklės


Svarstyklės valdomos Veneros, meilės ir grožio planetos, todėl šis zodiako ženklas linkęs savo mylimuosius vertinti kaip neįkainojamus meno kūrinius. Dėl to visai nenuostabu, jog svarstykles užveda elegancija ir rafinuotumas. Paruoškite savo svarstyklėms puikų kokteilį ir paleiskite nuostabią muziką.


Na, o greičiausias kelias į svarstyklių širdį – per jų protą. Net jei būsite tobulas lovoje, šis zodiako ženklas nusivils, jei po sekso pokalbis bus neįdomus ar jo iš viso nebus!


Skorpionas


Medicininėje astrologijoje skorpionai valdo lytinius organus, todėl nenuostabu, jog šis zodiako ženklas vienas erotiškiausių. Skorpiono energija susideda iš siautulingos aistros ir emocinio intymumo, todėl šis ženklas be galo patrauklus.


Skorpionų planeta – Plutonas (požemių pasaulio planeta), todėl šio ženklo atstovai dievina vaidmenų žaidimus, o juos užveda dominavimas ir paklusimas.


Skorpionai nesibaimina tyrinėti to, kas kitiems gali būti tabu, todėl galite nebijoti pašėlti greta savojo skorpiono. Tačiau, kad ir ką darote, įsitikinkite, jog darote tai emocionaliai. Skorpionams labai svarbi chemija ir ryšys, o seksualinė įtampa privalo būti jaučiama.


Šaulys


Šauliai yra tyrinėtojai, todėl juos labiausiai užveda nuotykiai. Šio ženklo atstovai regi fizinį artumą kaip galimybę užmegzti emocinį ryšį, taip pat jiems svarbu jausti, jog partneris traukia ir intelektualiai. Šis ugnies ženklas stipriai susijaudina nuo bet ko, kas kelia pavojų, todėl nenustebkite, jei šaulys pasiūlys seksą viešumoje.


Šaulius išbaidys seksas, kuris bus per daug sentimentalus. Šio ženklo atstovai yra tikri gundymo meistrai, puikūs meilužiai, tačiau juos labiau domina smagus žaidimas, nei emocijos.


Ožiaragis


Ožiaragis turbūt pats ambicingiausias ženklas iš visų, o jų seksualinis gyvenimas ne išimtis. Šis iniciatyvus žemės ženklas seksą priima labai rimtai ir to paties tikisi iš partnerio. Jie trokšta įdomaus ir turiningo asmeninio gyvenimo, kuris būtų kupinas nešvankių nuotykių.


Niekas taip puikiai neužgesina ožiaragių aistros kaip nereikalingos kalbos, ypač jei tokios kalbos nevirsta veiksmais. „Sextingas“ tikrai puikus dalykas, tačiau ožiaragiams reikia fizinės aistros.


Vandenis


Vandeniai tikri zodiako ateiviai – jie ekscentriški ir skraido padebesiuose. Tačiau kai kalba pasisuka apie seksą, šis maištaujantis zodiako ženklas nebijo nieko. Vandenius užveda viskas, kas prieštarauja socialinėms normoms.


Jei kas ir atima iš šio ženklo aistrą, tai nebent tradicinis požiūris į seksą. Vandeniui paprasčiausiai neįdomu, nes šio ženklo atstovai laisvi ir nepriklausomi nuo nieko. Patarimas – vandenis dievina mokslinę fantastiką, tad pabandykite į žaidimą įtraukti technologijas (pavyzdžiui, vibratorių).


Žuvys


Žuvys labai dvasingos ir empatiškos, todėl nenuostabu, jog šį ženklą užveda gilus ir dvasingas ryšys. Žuvis jaudina kitų pasaulių tyrinėjimas, todėl pasiruoškite dvasingiems nuotykiams.


Šio ženklo atstovai smalsūs, todėl vienintelis dalykas, dėl kurio žuvys gali prarasti susidomėjimą – nelankstumas. Kol būsite lankstus ir atviras įvairiems pasiūlymams, tol galite būti tikras, jog jūsų žuvytė plauks viena kryptimi su jumis.