Naujieji 2020-ieji atneš daugybę naujovių, iššūkių ir netikėtų išbandymų į jūsų kiemą. Nuo darbų iki įspūdžių bei naujų pažinčių – niekas tikrai nežino, ko galite tikėtis ateinančiais, 2020-aisiais. Tačiau yra tam tikri dalykai, kuriuos galite žinoti, numatyti ir tikėtis. Šiandien kalbėsime apie intymų jūsų gyvenimą ir lovos reikalus bei patarsime, kokius žaidimus galite išbandyti ateinančiais naujaisiais metais!

Seksas trise

Niekas nepaneigs to fakto, kad seksą trise nori išbandyti tiek vyrai, tiek moteris. Ši fantazija glūdi beveik kiekvieno iš mūsų galvose, tačiau ją pabandyti pavyksta tikrai nedaugeliui. Aplinka bei sąlygos turėtų būti tinkamos, kad toks aktas pavyktų ir būtų malonus. Galbūt moteriai surasti du partnerius bus lengviau nei vyrui, bet kodėl gi nemetus sau didesnio iššūkio? Jeigu nuspręsite siekti šios fantazijos išsipildymo, būtinai raskite tokius partnerius, kuriais pasitikite. Visgi geriausia aplinka seksui trise – vakarėliai, klubai, barai, kur tikrai lengviau rasite nuotykių ieškančius.

Analinis seksas

Nors ir daugelio akyse išlieka tabu – analinis seksas turi platų gerbėjų ratą tarp abiejų lyčių atstovų. Kai kam tai išvis yra pati mėgstamiausia sekso rūšis, kitiems tai – pikantiškas intymaus gyvenimo prieskonis. Su vienu faktu, ko gero, galės sutikti visi, kad tai yra bene intymiausios akimirkos, kurias galite sukurti vienas su kitu. Galbūt analiniam seksui geriausiai tiks ilgalaikis širdies draugas(-ė) arba jūsų draugas su privalumais, tačiau tikriems malonumų mėgėjams patiks ir analinis su vienos nakties sugulovais.

BDSM

Turbūt bent šiokius tokius BDSM potyrius savo intymiuose išgyvenimuose turite. Net ir šiurkštus seksas su pliaukštelėjimais per sėdmenis, krimstelėjimai ir nagų įsikabinimas į nugarą galimi priskirti lengvam BDSM. Galbūt šiais metais išdrįsite žaidimus perkelti į aukštesnį lygį? Dominatorės ir submisyvaus vergo arba atvirkštinės rolės tikrai įpūs naujų vėjų į poros gyvenimą. O prieinamų žaislų asortimentas… Nuo įvairiausių falo imitatorių ir vibratorių iki lateksinių batų bei botagų – BDSM atrakins giliausius ir pačius unikaliausius fantazijos kampelius.

Gangbang

Daug kas šį terminą supranta klaidingai. Gangbang nėra orgijos ar bet kokio svingo atitikmuo. Net ir seksą keturiese, kai yra trys vyrai – vadinti gangbang‘u būtų ne visiškai teisinga. Iš tiesų tai yra terminas apibūdinantis aktą, kuriame dalyvauja bent keli vyrai (šiuo atveju daugiau nei trys) ir viena moteris. Kitu atveju tai gali būti ir dvi ar net trys moterys, bet ir dalyvaujančių vyrų skaičius turi atitinkamai išaugti. Gangbang ¬ savo kūno galimybių bei seksualumo išbandymas. Kiek galite atlaikyti, ar esate tikra sekso guru, ar naujais metais atrasite dar didesnį libido nei anksčiau? Tai tikrai ne kiekvienam žmogui. Be abejonės moteriai surasti norinčių vyrų bus lengviau, nei vyrams, patekti į tokį renginį, todėl pastariesiems galbūt rekomenduotume ir pasidomėti ir užsieniu.

Svingas

Jeigu poroje ar partnerystėje patekote į visišką rutiną ir seksas bei lovos reikalai pasidarė nuobodūs, galbūt nereikia skirtis. Naujais metais atraskite svingo pasaulį. Jame nėra susivaržymų, pavydumų ar kitų sunkumų. Jūsų meilė, jausmai bei kiti ryšiai išlieka tokie pat stiprūs, vienintelis dalykas, kuris pasikeičia yra tai, jog leidžiate vienas kitam maksimaliai mėgautis kūniškais malonumais. Galų gale, juk tai tik seksas ir nieko daugiau. Na, o svingo bendruomenė bei svingerių vakarėliai ne tik duos suteiks daug naujų patirčių, bet ir padės susipažinti su naujais žmonėmis. Be to, atversite daug kelionių galimybių.

Daugiau žaisliukų

Jeigu sekse jų nenaudojate – pats laikas pradėti. Jeigu naudojate – pats laikas jų naudoti dar daugiau. Kadangi technologinės naujovės bei įvairūs žmonių poreikiai ir potraukiai vis paskatina gamintojus išrasti ar sukurti naujų dalykų – visada galite rasti kažką naujo. Kad ir kokių pomėgių turėtumėte – žaislai leis praplėsti akiratį ir išspausti dar daugiau iš įprasto vanilinio ar kitokio sekso. 2020-ais metais prižadėkite vienas kitam padovanoti sekso žaislą Valentino dienos ar kita proga ir stebėkite kaip atgyja jūsų intymus gyvenimas.

Abstinencija bei susilaikymas nuo masturbacijos

Naujais metais ieškantiems stipresnių orgazmų bei didesnio produktyvumo kitose srityse, abstinencija bus tiesiausias kelias į sėkmę. Nors per didelė užspausta seksualinė agresija bei įtampa kenkia, tam tikras susilaikymas (moksliškai įrodyta) gali padidinti koncentraciją darbo vietoje ar moksle. Paskirkite savaitę, dieną, mėnesį ar kitokį laiko tarpą, per kurį nesimylėsite ir savęs neliesite. Aišku, su pastoviais partneriais tai pasiekti turbūt neįmanoma, bet, jei jūs vieniši, pamatysite, kad kiekvienas aktas, kada susilaikote – bus daug karštesnis. Galbūt šiais metais verta palaukti tos vienintelės arba to vienintelio?

Vienos nakties nuotykiai

Nedrąsu? Nejauku? Naujais metais pasiryžkite pabandyti tai, ko dar niekada nedarėte. Realiame pasaulyje vienos nakties nuotykiai nėra retas reiškinys. JAV gyventojų apklausose šiek tiek daugiau nei pusė žmonių prisipažįsta, kad bent kartą gyvenime turėjo tokių intymių sueičių. Be abejo tuo piktnaudžiauti nereikėtų, nes vienos nakties nuotykiai gali būti rizikingi, bet pabandyti – verta. Juk tai nebūtinai turi būti seksas tą patį vakarą kai susipažįstate. Galite susipažinti, šiek tiek pabendrauti, kad įsitikintumėte to žmogaus ketinimais ir tada susitikti vienam kartui… Tiesa, atsargiai, nes vieno karto gali pakakti, kad įsimylėtumėte 😉

Erotinių pažinčių svetainė

O kodėl gi ne? Šis klausimas turėtų būti jūsų galvoje. Nebūtina viešinti savo veidą, tikrą vardą ar adresą. Tai ne Facebook ar Instagram, kur net nejučiomis demonstruojate tai, kuo iš tiesų nesate. Tai kitoks pasaulis, kur žmonės nesiterlioja ir susirenka diskutuoti apie tai, susipažinti tam, ar patirti tų nuotykių. Jeigu 2020-aisiais norite „to“ daugiau – suaugusiųjų pažintys yra būtent tai, ko reikia.