Visai nesvarbu, koks Jūsų amžius ir kiek laiko jau mėgaujatės seksualiniu gyvenimu. Seksas – viena iš sričių, kuri nuolatos žadins smalsumą ir susižavėjimą. Vargu ar kada nors išauš diena, kai galėsite save pavadinti sekso ekspertu, kaip žinia, tobulumui ribų nėra. Tačiau pastangų ir gerų norų niekada nebus per daug, ypač pravers kai kurios naudingos smulkmenos. Todėl norime Jums pateikti netikėčiausius faktus apie seksą.


1. Tyrimų rezultatai atskleidė, jog visiško susijaudinimo būsenoje, vyrų lytiniai organai nėra tiesūs kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kai kurie iš jų gali būti truputį lenkti, tačiau nesijaudinkite sekso kokybei tai neturi jokios įtakos.


2. Norėkite būti sveikas kaip ridikas, kaip galima rečiau skųstis peršalimo ligomis ar kitomis infekcijomis? Mylėkitės taip dažnai kaip tik norite ir galite! Ne gana to, kad sekso metu sudeginsite nemažai kalorijų taip pat organizmas pagamins gerųjų medžiagų, apsaugančių nuo virusų ir infekcijų. Būsite sveiki ir prieš kitus galėsite puikuoti gražia figūra.


3. Orgazmas – yra geriausi natūralūs raminamieji vaistai. Nors pasibaigus lytiniam aktui staiga užsnūsti yra linkę vyrai, tačiau orgazmas naudingas ir moterims. Jis nuramina, atpalaiduoja visus raumenis, išvado protą nuo neigiamų emocijų ir leidžia nurimti po sunkios darbo dienos.


4. Ovuliacijos metu striptizo šokėjos užsidirba daugiau. Mokslininkai nustatė, kad dėl organizme išsiskiriančių hormonų, moterys tampa patrauklesnės, skleidžia stipresnį kvapą. Jam vyrai niekaip negali atsispirti, todėl tomis dienomis labiau patuština piniginę.


5. Ar žinojote, kad lytiškai susijaudinusios moters krūtinė gali padidėti iki 25 procentų? Todėl net pačių mažiausių krūtinių savininkės neturėtų jaudintis.


6. Vidutiniškai moteriškas orgazmas trunka apytiksliai 25 sekundes.


7. Teko girdėti koks kvapas labiausiai svaigina vyrus? Įsigijusios levandų ir moliūgo aromato kvepalus, mylimąjį išvarysite iš proto!