Mes visada sakome, kodėl turite daugiau mylėtis, ar tai dėl jūsų sveikatos, ar santykių stiprinimui. Tai puiku, tačiau kartais sudėtinga imti ir pradėti tai. Kai kurie tiesiog drovūs, o kiti labiau užsispyrę. Kad ir kokia būtų to priežastis, turime kelias idėjas, kurios padės pradėti intymumą su partneriu.

Kalbėkite kodais
Kartu su partneriu sugalvokite žodį ar frazę, kurią naudosite tada, kai būsite nusiteikę seksui. Tegu tai būna žodis ar frazė, kurią galėsite ištarti prie draugų, šeimos narių ar net vaikų, taip partneris žinos, kas jūsų galvoje. „Tavo eilė plauti indus“ arba „Rytoj pietų ateis Tomas su Rita“ – tokios frazės skamba visiškai nekaltai kitiems, tačiau jums tai bus gundantys ir seksualūs žodžiai.

Pasidalinkite išdykėliškais prisiminimais
Skirkite laiko ir kartu prisiminkite seksualiausius jūsų kaip poros momentus. Jūsų praeities seksas ar preliudija ir erotiniai pasiekimai leis partneriui žinoti apie ką galvojate ir abudu nuteiks itin seksualiai.

Pakeiskite sekso laiką
Išsivaduokite iš normalaus sekso tvarkaraščio ir pasimylėkite netikėtu metu! Svarbiausia nustebinti partnerį ir pašalinti įprastumą jūsų seksualiniame gyvenime, o tai padės atsikratyti kai kurių baimių, susijusių su seksu.

Pasižiūrėkite seksualų filmą
Kas gali geriau nuteikti seksui, nei puikiai sukurtas ir ypač karštas filmas? Filmo pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų.

Užrašykite
Jei nenorite ištarti, kad norite mylėtis, savo troškimus galite užrašyti.

Pamėginkite tokį seksualų raštelį įkišti į jo švarko kišenę, tačiau, jei esate modernesnė moteris, pasinaudokite technologijomis. Elektroninis paštas yra puikus būdas, jei jaučiatės pakankamai drąsiai, tačiau siųskite tik iš asmeninio elektroninio pašto!

Taip pat galite išmėginti tai, kuo eksperimentuoja milijonai – sekstingą. Tai skanios, seksualios žinutės mylimajam ir tai yra puikus būdas kurti jaudulį tol, kol susitiksite.

Ne visiems tai natūralu, tačiau pasakymas „aš tavęs noriu dabar“ yra įgūdis, kurį galite išugdyti. Toks tiesmukumas gali būti tikra palaima ir tai nereikalauja jokio takto ar net plano!