Grįžęs namo jaučiausi ganėtinai pavargęs. Atsiprausęs priguliau į lovą ir žinutėmis susirašinėjau su žmona, kuriai, kaip supratau, paieškos vėl nesisekė. Miegojau ramiai, kaip kūdikis. Kadangi ši savaitė man buvo laisva (buvau pasiėmęs atostogas darbe), naujų partnerių paieškoms galėjau skirti pakankamai laiko. Darbo metu tokių dalykų padaryti nesugebėčiau, kadangi laiko tam būtų daug mažiau, noro po sunkios dienos irgi, tikriausiai stokočiau. Dabar sąlygos veltis į nuotykius buvo bene idealios ir ruošiausi tuo naudotis maksimaliai.

Išaušus penktadieniui laukiau vakarinio pasimatymo su moterimi iš kavinės. Kadangi turėjau jos telefono numerį, parašiau žinutę ir paklausiau ar planai nepasikeitė. Ji atsakė, kad ne ir laukia vakaro, tad pasisiūliau ją pavėžėti nuo mums abiem patogios vietos. Susitarėme susitikti netoli didelio prekybos centro miesto centre. Dieną praleidau tvarkydamas namus, paruošiau muzikos grojaraštį, apsiskutau, išsilyginau marškinius. Žodžiu, atmosfera turėjo būti kaip per klasišką pasimatymą. Maisto gaminti nemokėjau, buvau tragiškas virėjas, todėl užsakiau gatavus patiekalus iš restorano. Trumpas skambutis su žmona ir atnaujintos žinios apie jos situaciją leido pasidžiaugti, kad dabar aš esu tas, kuriam pavyksta gauti sekso. Tai buvo vienas iš nedaugelio sykių mano gyvenime, kada jaučiausi taip, lyg visos kortos būtų mano rankose.

Atėjo vakaras, kadangi gana smarkiai jaudinausi, netikėtumai ir nesklandumai buvo beveik garantuoti. Viskas prasidėjo nuo to, kad neatsidarė garažo durys. Turėjau bėgti persirengti į prastus rūbus, viską atstumti mechaniškai ir vėl bėgti praustis, persirengti. Vėliau atplyšo bato padas, bet čia sprendimas buvo paprastesnis, tiesiog užsidėjau kitus batus. Po gero pusvalandžio, prekybos centre susitikome su paslaptingąja moterimi. Savo galvoje vadinau ją „X“. Manau bus patogu, kad ją taip vadinčiau ir šioje istorijoje. X buvo apsirengusi gražiai. Sijonas šiek tiek aukščiau kelių, juodi lakuoti aukštakulniai, bliuzelė su iškirpte ir auskarai sudarė tikrų tikriausią Femme Fatale įvaizdį. Nei per daug išsipuošusi, nei per daug nepastebima. Ji atrodė būtent taip, kaip man patinka. Pagyriau jos moterišką stilių, ji padėkojo ir paklausė iš kur įdrėskimas man ant kaklo. Velnias, turbūt būsiu įsipjovęs keldamas garažo duris. Paaiškinau jai, atsaku gavau tik juoką ir frazę, kad „Nieko tokio, jei būni ir su kitomis moterimis, aš suprantu.“. Šiek tiek siutau, nes nesuprantu ar ji juokavo ar ne, bet kartu nusikrizenau ir mano sulig mano pasiūlymu patraukėme pasivaikščioti po šalimais esantį parką. Parke prisėdome ant suoliuko, kalbėjomės. Nesuprantu ar „X“ buvo apsigimus flirtuotoja ar man ji taip patiko, kad kiekvienas jos galvos krustelėjimas, lūpų judesys ar bet kokia kita maniera mane labai sujaudindavo. Norėjau jos. Norėjau to čia ir dabar. Deja, bet aplinka buvo parkas, pirmyn ir atgal nuolat šmėžavo daug žmonių, o aš niekad nebuvau didelis viešų išdykavimų mėgėjas, skirtingai nei mano žmona. Visgi dabar valdytis buvo itin sunku. Staiga, pokalbis vėl pasisuko apie vestuvinius žiedus ant mūsų rankų pirštų.

Ji paklausė ar aš vedęs ir tuo pat metu uždėjo savo ranką ant mano šlaunies. Beveik akimirksniu ėmiau jausti, kad mano penis ima kietėti. Šiek tiek susimėčiau, bet atsakiau teigiamai ir palinksėjau galvą. Jos ranka nuslydo šiek tiek žemiau, ji buvo visai arti mano pasididžiavimo, kuris jau tvinkčiojo iš susijaudinimo. Tyliu ir visiškai ramiu, nedrebančiu balsu „X“ atsakė „Puiku, man labai patinka vedę vyrai.“. Vėlgi, naujokui buvo sunku suprasti ar ją užveda pats faktas, kad aš esu vedęs ir geidžiu jos ar ją jaudino galimybė, kad flirtuoju su ja ir esu pasiruošęs būti neištikimas savo žmonai. Galvodamas, jog atvirų santykių scenarijus jaudina kur kas mažiau nei uždraustas romanas, nepridūriau svarbių detalių, kurios apibūdintų visą situacijos esmę ir galbūt nuimtų visą jaudulį.

Vis dar būdamas totaliame emociniame sąmyšyje, pasielgiau vaikiškai ir paklausiau jos, ar aš negalėčiau paimti jai už šlaunies. Dabar, žvelgiant į tai atgal, nieko gėdingesnio turbūt ir sugalvoti negalėčiau, bet tuomet tai išsprūdo iš lūpų ir ką jau padarysi, tenka gyvent su pasekmėmis. X nusijuokė ir pati uždėjo mano ranką ant savosios šlaunies bei papildomai paskatino „Nesidrovėk, mes abu suaugę. Galim daryt, ką norim.“. Ta jos frazė privertė mane nuryti seiles. Jaučiau, kad ji manęs nori. Švelniai suėmiau už jos šlaunies. Po sijonu ji buvo su prikabinamomis kojinėmis, aš negalėjau patikėti. Buvau vedęs 9-erius metus, bet tokio seksualaus aksesuaro nemačiau net ir per savo metines ar gimtadienį. Matyt pernelyg mąsliai žiūrėjau į jos kojas, nes X spėjo paklausti ar man patinka, ką liečiu. Atsakiau, jog taip ir tuo pat metu pajutau, kad jos ranka pradėjo labai švelniai braukti per mano penį. Toliau kalbėjomės lyg du tiesiog pleptelėti prisėdę žmonės, kol aplinkiniai tamsoje galėjo ničnieko neįtarti. Mes užsiėmėme kai kuo labai nepadoriu, kai kuo labai karštu. Jeigu jos ranka būtų judėjusi nors truputėlį greičiau, įtariu, kad per nepilną minutę būčiau baigęs tiesiog ant to suoliuko, todėl, nenorėdamas rizikuoti, perėmiau iniciatyvą ir gana mikliu judesiu įkišau pirštą po jos kelnaitėmis bei pradėjau žaisti su jos „katyte“. Ji lengvai atsiduso, vos girdimai suaimanavo, bet aš jutau, kad ten yra labai drėgna. Taip pažaidėme keletą minutėlių ir ji pasiūlė važiuoti į iš anksčiau sutartą susitikimo vietą – pas mane.

Kelias buvo gana ilgas, apie pusvalandis važiavimo, tačiau kelionė buvo nenuobodi, nes jau prie trečio šviesoforo ėmėme karštai bučiuotis, o važiuojant keliu ji lietė mano daikčiuką ir spinduliavo aistra. Manau būtų pats laikas paminėti, kad visą tą laiką, kol buvau su praėjusia moterimi, kas porą minučių toptelėdavo mintys apie žmoną. Aš ją tikrai beprotiškai mylėjau, bet šis poligaminis reikaliukas įnešė šiek tiek naujų emocijų. Su X viskas buvo kitaip. Vienintelė mintis apie žmoną buvo, kad aš jai labai dėkingas, jog tuoj galėsiu išdulkinti savo visų seksualinių fantazijų įsikūnijimą. Dailios figūros, kerinčio balso bei juoko ir tiesiais juodais plaukais apsiginklavusią, labai seksualiai įdegusią moterį. Savo svajonių moterį…

Atėjus į namus, trumpai viską aprodžiau. Stabtelėjus prie kokios nors lentynos vis pamatydavau žmonos nuotrauką ar bendras mūsų nuotraukas. Mačiau, kad ir X akys kliūva už jų, bet per daug klausimų ji neturėjo. Paleidau muziką, pasiūliau vyno. Ji sutiko. Įpyliau vyną, atsisėdau šalia jos ant sofos ir mes pradėjome apie kažką kalbėti. Nepamenu apie ką, bet nekalbėjome ilgai. Ji tik prisipažino, kad mes tikrai nebūsime vienas kitam išskirtiniai. Paklausiau, o jeigu aš būsiu labai geras lovoje? Išgirdau magišką X juoką bei gavau iššūkį tą įrodyti. Flirtą keitė vis stiprėjantis flirtas ir po poros minučių jau glamonėjomės ant sofos, o praėjus dar porai akimirkų, paėmiau ją ant rankų ir pasakiau, kad noriu smarkiai pasidulkinti. X tik sumirksėjo akimis ir prikando savo lūpą. Nunešiau ją į miegamąjį, paguldžiau, greitai nurengėme vienas kitą. Prieš pat sueitį jaudinausi lyg prieš pirmą kartą, tačiau dabar tiksliai žinojau ką, kiek ir kaip noriu daryti. Seksas buvo magiškas. Jeigu mylitės su žmona, drauge ar kažkuo iš didelės meilės – tai yra nuostabu, tačiau šis seksas buvo kitoks. Žvėriška abipusė aistra, didžiulis geidulys, tačiau jokios meilės… Toks seksas nėra įprastas, kadangi neretai žmonės privengia seksualinių nuotykių ir iškart užkerta kelią tokiems pojūčiams. Iki dabar buvau vienas iš tokių žmonių, tačiau ėmiau gailėti to savęs, kuris gyveno be šitokių potyrių. Ta emocijų bei viso kūno palaimos visuma yra tai, ką kiekvienas iš mūsų tikrai nusipelnė pajausti. Prieš pat mano ejakuliaciją, būnant misionieriaus pozoje vėl pajaučiau tai, dėl ko mane „vežė“ seksas. Santuokoje jo netrūko, bet tokių emocijų nė su žiburiu nebebūčiau radęs. Džiaugiausi dėl eksperimento, džiaugiausi dėl to, kad esame poligamiški, džiaugiausi dėl to, kad šiuo metu myliuosi su tikrų tikriausia deive, džiaugiausi savimi…