1.  Ji nori subręsti


Pagal statistiką jaunos panelės ir vaikinai pradeda lytinį gyvenimą būdami 17 metų. Vaikinams, tai yra natūralus procesas, jiems nereikia tam ruoštis, o panelės pradeda ruoštis nekaltybės praradimui jau nuo pirmųjų mėnesinių. Dažnai jos labai jaudinasi dėl to, kad metai bėga, o jos vis dar nekaltos. Neturinčios kantrybės laukti atsigula į lovą su pirmu pasitaikusiu.


2.  Ji nori pasijusti jaunesne


Jaunos merginos nori greičiau suaugti, vėliau pusė gyvenimo nori jaustis jaunesnėmis ir slepia savo tikrą amžių. Seksologai mano, kad moteris būdama 30 metų pasiekia savo seksualumo viršūnę. 30% moterų būdamos 30 metų gali patirti orgazmą kiekvieno lytinio akto metu. Būdama 20 metų amžiaus orgazmą gali patirti kas aštunta moteris. 30 metų moteris kartais norėdamos atrodyti kaip 20 metų pridaro jaunystės klaidų pvz: pasikviečia į savo lovą nepažįstamą (arba mažai pažįstama) vyrą.


3. Ji nori įsitikinti, kad ne veltui išleido pinigus naujiems apatiniams


Visos moterys ir 70% vyrų mano, kad apatinis trikotažas tai seksualu, o jeigu apatiniai brangūs, tai jie atrodo kaip meno kūriniai. Kadangi kiekvieną šedevrą reikia rodyti žmonėms moteris taip ir daro.


4.  Ji nori susitaikyti po barnio


Konflikto metu moters kaklas, veidas raudonuoja, pagreitėja kvėpavimas, burna išdžiūsta. Tas pats vyksta ir seksualinio susijaudinimo metu. Priežastis – hormonai. Jei konfliktas buvo labai audringas, tai ir susitaikymas bus toks pats. Situacijos pagrindas – chemija, bet pabaigoje tikra romantika. Todėl nėra ko stebėtis, kai vaikinas sudaužo automobilį nepažįstamai panelei, ji ilgai ir audringai ant jo rėkia, o viskas pasibaigia lovoje.


5. Ji tikisi įgyti patirties


Sekso meno dažniausiai moteris mokosi iš vyro, bet nutinka ir taip, kad vyrai renkasi patyrusias moteris. Taip žmonės dalinasi savo seksualinė patirtimi jau ne vieną tūkstantmetį. Įdomus faktas, kad 15% merginų savo menkomis sekso žiniomis bijo nuvilti vaikiną ir praranda nekaltybę su žymiai vyresniu, mažai pažįstamu vyru.


6. Ji nori jo


Šiai priežasčiai nereikia jokių komentarų. Liaudies išmintis sako, kad jeigu kažko labai norisi reiškia to reikalauja organizmas. Moteris vilioja vyro akys, kvapas, užpakaliukas ir ji tiesiog jo geidžia.


7. Ji nori jo, bet šalia atsirado kitas


Kaip jau minėjome organizmas reaguoja į kvapus, akis, užpakaliuką, bet jeigu geidžiamas vyras dingsta – moteris pradeda dairytis kito. Dažniausiai jį rasti nesunku.


8.  Ji nori turėti gerą prisiminimą iš kelionės (atostogų)


Moteris mato vyrą, kuris visas šlapias išeina iš vandens. Jis kvepia jūra, įdegęs, atletiško sudėjimo. Sekso metu moteris gali mėgautis saulės spinduliais, lengvu vėjeliu, jūros bangomis ir šlapiu smėliu. Argi ne romantiškas prisiminimas iš kelionės? O jeigu dar pavyktų su juo nusifotografuoti ir nuotrauką parodyti draugėms, juk būtų dar geriau.


9. Ji nori vaiko


Moteris nori pastoti, o dar geriau tapti ne tik motina, bet ir žmona. Seksologai pastebėjo, kad poros, kurios planuoja vaiką turi stiprų psichologinį kontaktą ir jų orgazmai yra minkšti ir ilgalaikiai.


10. Ji nori pašalinti nuovargį ir užmigti


Dažnai moterys, kai nebūna nenusiteikusios seksui, sako, kad joms skauda galvą ir labai pavargo. Iš tikrųjų, kai skauda galvą geriausias vaistas – tai seksas. Sekso metu gaminami hormonai veikia teigiamai smegenis. Po lytinio akto visada norisi miego, net jei orgazmo nebuvo. Taip pat seksas yra geras vaistas nuo vidurių užkietėjimo.


11. Atsitiko visai netyčia


Situacija: moteris jaučia, kad darbe ir asmeniniame gyvenime turi daug problemų, o jas reikia kažkaip išspręst. Užeina į barą, išgeria, bet mintyse galvoja apie savo neišspręstas problemas. Ir ryte „netyčia“ pabunda svetimo vyro lovoje. Kaip taip nutiko? Visai neplanuotai, tiesiog galvojo apie kitus dalykus..


12. Ne kiekvieną dieną susipažįsti su įžymybe


Situacija: praeitą savaitgalį jis labai įdomiai pasakojo apie delfinų gyvenimą. Žiūrovai klausėsi išsižioję, o kiekviena moteris svajojo artimiau su juo susipažinti. Jeigu nutiktų taip, kad kuri nors moteris sutiks jį vakarėlyje arba bare, ji nepraleis progos artimiau su juo susipažinti. Jeigu įžymybė prastas meilužis ir nieko nevertas, ne bėda, ji pati tuo įsitikino ir galės pasigirti draugėms.


13.  Ji tikisi pagaliau patirti orgazmą


Dažnai moteris mano, kad negali patirti orgazmo su konkrečiu vyru. Bando visas pozas, ritmus ir galiausiai bando keisti vyrą.


14.  Ji nori parodyti partneriui savo jėgą


Kad tai įrodyti moteris mano, kad turi parodyti ką moka lovoje. Jeigu vyras to neįvertina moteris gali pradėti ieškoti kito partnerio. Gandai pasieks eks ir jis pradės gailėtis, kad prarado tokį lobį.


15.  Ji nori patirti malonumą


Negalima pamiršti ir šios, bene, pagrindinės priežasties, nors visos kitos paminėtos priežastys taip pat egzistuoja moters gyvenime.