Vienas iš daugybės vyrų ir moterų seksualumo skirtumų yra tas, kad vyrai linkę mėgautis rytiniu seksu, o moterys dažniausiai nori miegamojo veiklą išlaikyti nakčiai. Tai tikriausiai susiję su taip vadinamu naktiniu varpos pabrinkimu (NVP), dėl kurio erekcijos sutrikimų nepatiriantis vyras išgyvena nuo trijų iki penkių erekcijų miego metu. NVP yra dažniau vadinamas kaip „rytinis medis“ arba „rytinė palaima“. Kaip norite taip vadinkite, bet rytinė erekcija yra puiki priežastis pradėti rytinius veiksmus. Deja, savo akis ką tik atvėrusios merginos ta nuotaika greičiausiai nevaldo, tačiau jeigu mokėsite prieiti, ji bus labai greitai puikiai nusiteikusi rytiniam seksui kaip ir jūs. Štai keletas būdų kaip pasiruošti rytiniam seksui:


Nakčiai pasiruoškite iš anksto


Siekiant išvengti kėlimosi iš lovos ryte prieš pradedant greitą pasimylėjimą, prieš naktį jums reikia pasiruošti. Laikykite mėtinių saldainių šalia lovos, kad greitai pašalintumėte drakonišką kvapą prieš pradedant seksualius veiksmus. Be to, būtinai nusiprauskite iš vakaro ir nepamirškite pasiruošti prezervatyvo.


Nustatykite savo vidinį signalą


Svarbu pabusti pakankamai anksti, kad turėtumėte laiko veiksmams iki darbo. Taigi, nustatykite savo vidinį žadintuvą taip, kad užtektų laiko pasimėgauti rytinėmis glamonėmis prieš dieną. Geriausia, jei pabusite anksčiau nei ji, tuomet galėsite išjudinti jos sąmonę savo judesiais. Atminkite, kad jūs galite būti pasiruošęs iškart, bet jos apšildymas gali užtrukti, todėl kai bandysite nustatyti kiek laiko reikės ryte, atsižvelkite į tai.


Švelniai pažadinkite ją


Jūsų moteris greičiausiai nenori būti pažadinta prieš veidą mosuojančios stačios varpos, todėl neskubėkite. Lieskite ją švelniai ir iš lėto. Lengvai bučiuokite veidą ir kūną. Leiskite pirštams žaisti su plaukais. Šis jausmingumas užtikrins, kad ji atsibus pozityviai nusiteikusi, geros nuotaikos ir labiau tikėtina, kad pasimėgaus rytinio sekso malonumais.


Leiskite jai pasijusti seksualiai


Jūsų mergaitė greičiausiai nesijaus labai seksuali vos atsibudusi, todėl norėdami pakeli jos nuotaiką, pasakykite jai, kokia ji graži – net jei ji šiek tiek susivėlusi. Ignoruokite netvarkingus plaukus, pagalvės raukšles ant veido ir jos mažiau malonų rytinį burnos kvapą, paminėkite jai, kaip stipriai jos geidžiate. Jei sunku išlaikyti tiesų veidą, kai sakote kokia ji karšta ryte, pabandykite naudoti pozą, kai nesate atsisukę akis į akį. Romantiška ir jausminga šaukštų poza taip pat leis patogiai išvengti rytinio kvapo kančios.


Pradėkite dieną su trenksmu


Užimtumas iš pat ryto gali būti puiki jūsų dienos pradžia. Jūs gaunate dozę laimės hormonų, veide atsiranda šypsena, todėl daug lengviau susidoroti su dienos rūpesčiais. Kaip ir visa kita, rytinis seksas kiekvieną dieną po kurio laiko atsibos, ypač draugei, kuri paprastai nėra seksualinio geismo aukštumose iš pat ryto, todėl būtinai kaitaliokite mylėjimosi laiką.