Kas galėjo žinoti, kad buvimas „draugais su privalumais” turi ir privalumų sveikatai? Mes nemažai rašėme kuo orgazmai naudingi jūsų sveikatai ir kaip intymumas gali padėti palaikyti jūsų sveikatą, tačiau šios dienos straipsnis skirtas vyrams arba sekso nauda vyro sveikatai.


Geresnė nuotaika
Jei po futbolo varžybų jaučiatės kiek prislėgtas, vienas dalykas gali sugrąžinti jūsų gerą nuotaiką – sekso metu išskiriami endorfinai, kurie gerina nuotaiką, be to, pamiršite stresą, kuris gali jus kankinti, o be to seksas naudingas abiems partneriams!


Sumažinamas skausmas
Moters orgazmas gali sumažinti mestruacijų sukeliamus skausmus, o vyro orgazmas turi beveik tokį patį efektą, tačiau be menstruacijų. Galvos, raumenų ir nugaros skausmas gali būti efektyviai malšinamas seksu, ypač dėl oksitocino išsiskyrimo orgazmo metu: tyrimo metu 48 žmonės įkvėpė oksitocino dujų prieš duriant jiems į pirštą, o jų skausmas sumažėjo maždaug 50 procentų.


Geresnis miegas
Ta pati oksitocino banga, kuri ateina kartu su orgazmu, yra natūrali priemonė miegui gerinti ir gali padėti reguliuoti abiejų partnerių miegą. Tai paaiškina kodėl vyrai pirma užsnūsta po sekso ir visi žinome koks svarbus yra geras nakties poilsis bendrai organizmo būklei.


Prostatos svarba
Nacionalinis Vėžio institutas JAV išsiaiškino, kad reikia vidutiniškai 21 ejakuliacijos per mėnesį norint sumažinti prostatos vėžio riziką 33%. Ir nors šios skaičiaus padvigubinimas nebūtinai dar labiau sumažins riziką, nėra priežasčių nepabandyti!


Skirkite prostatai papildomo dėmesio su prostatos masažu ir jūsų orgazmai taps dar intensyvesni. Tai priežastis išmėginti prostatos masažuoklį preliudijoje!


Širdies ligų rizikos sumažinimas
Pasak vieno tyrimo, trys ar daugiau lytinių aktų per savaitę padeda sumažinti vyro šansus patirti širdies smūgį per pusę, o tai tikrai didelė nauda! Seksas taip pat gali būti puikia kardio treniruote, kuri padės sudeginti iki 200 kalorijų per 30 – ies minučių sesiją.


Ir nors seksas bei orgazmai gali daryti stebuklus visų bendrai sveikatai, tai gali būti dar naudingiau, kai daroma kartu su sveika gyvensena ir mityba (įskaitant libido gerinančius produktus) ir reguliariu sportu, kuris užtikrins dar geresnį seksą!