Sekso nauda organizmui ir sveikatai. Kokią naudą Jūs gaunate mylėdamiesi?


Geresnė uoslė:

Prolaktinas (po sekso gaminamas hormonas) stimuliuoja uoslės nervus, taip pat uoslės centrą smegenyse ir didina kvapo pojūčių jautrumą, taip yra geriau suvokiami kvapai.


Mažesnė širdies ligų rizika:

Vyrams! Lytiniai santykiai 3 – 4 kartus per savaitę per pusę sumažina širdies priepuolio arba insulto riziką! Moterys taip pat gauna naudos, tačiau jų rezultatai procentais nėra aiškūs.


Svorio netekimas, bendra fizinė būklė:

Lytinių santykių metu vidutinio žmogaus širdies susitraukimai 70% viršija maksimalų dažnį, tad seksas tampa puikia treniruote. (Taigi, nors greitukai yra smagu, maratonai yra puiki treniruotė širdžiai ir kraujagyslėms!)


Sumažinta depresija:

Spermoje yra prostaglandinų (vyriško lytinio hormono), kuriems absorbavusis į moters reprodukcinę sistemą, sureguliuojamas moters hormonų kiekis, atstatoma jų pusiausvyra ir sumažinama nuotaikų kaita bei depresija.


Skausmo mažinimas:

Endorfinai, kurie paleidžiami iš karto po orgazmo, yra natūrali skausmo mažinimo priemonė, o jos poveikis išlieka aktyvus dar kelias valandas. Lytiniai santykiai taip pat skatina estrogenų gamybą moters kūne, kurie padeda sumažinti PMS diskomfortą.


Geresnis imunitetas:

Buvo įrodyta, kad žmonės, kurie mylisi vieną ar du kartus per savaitę, turi didesnį imunoglobulino A kiekį, kuris žinomas, kaip imuninės sistemos stiprintuvas.


Geresnė šlapimo kontrolė:

Sekso metu naudojami raumenys yra tie patys, kurie naudojami atliekant Kėgelio pratimus. Taip, tai taikoma ir vyrams!


Gražesni dantys:

Sėkliniame skystyje yra cinko, kalcio ir mineralų, kurie saugo dantis nuo karieso! Taigi tai nėra vien tik smagumas, tai nuostabus būdas abiem turėti puikią šypseną!


Laimingesnė prostata:

Sėklinio skysčio gamybai, prostata ir sėklinės pūslelės naudoja mineralus, cinką ir kalcį. Tačiau kancerogenai taip pat bus kaupiami į tą patį kiekį. Urologai teigia, kad ejakuliacija yra prostatos vėžio prevencijos priemonė, kuri padeda pašalinti kancerogenų koncentraciją, neleidžia jiems kauptis ir daryti žalos.


Istorijos moralas


Visuose mūsų gyvenimo etapuose seksas yra nauda sveikatai. Apskritai, jis skatina fizinę, psichologinę ir seksualinę sveikatą. Ir jei jūs esate mylimasis, kuris susilaiko, arba tas, kuris laukia to ypatingojo, prisiminkite masturbaciją. Ji yra natūrali jūsų lytinio gyvenimo dalis, kuri atneš daug naudos kaip ir seksas su partneriu, plius tai bus puiki savo kūno ir seksualumo pažinimo priemonė.