Pateikiame netradicinio sekso būdus, pagal šalis iš kurių jie yra kildinami arba labiausiai paplitę.


Vokiškas seksas


Tai „ minkštas“ sekso variantas. Dažniausiai naudojama poza šioje šalyje, tai misionieriaus poza. Kitose šalyse yra susiformavusi klaidinga nuomonė, kad vokiškame sekse vyrauja grubumas, BDSM ir fetišas.


Angliškas seksas


Negalvokite, kad anglai šalti ir sekse. Anglai mėgsta BDSM, bet jis nėra labai grubus, sekso metu partneriai dažniausiai nejaučia ir nesukelia vienas kitam skausmo. Palyginus su vokišku seksu, anglai naudoja daugiau BDSM elementų. Jie mėgsta seksą, kur vienas partneris dominuoja,  taip pat vaidmenų žaidimus.


Prancūziškas seksas


Prancūzai labai mėgsta oralinį seksą- kunilingą ir feliaciją.


Graikiškas seksas


Kai partneris jums siūlo užsiimti graikišku seksu, tai turėkite omeny, kad jis neketina šokti ar daryti masažą. Jis jums siūlo užsiimti analiniu seksu. Taip analinis seksas buvo vadinamas dar Antikos laikais. Tais laikais buvo normalu, netgi priimtina, jaunuoliui turėti ne tik dvasinį vadovą, bet ir sekso meno mokytoją.


Švediškas seksas


Švediškas seksas, tai abipusė partnerių masturbacija, be įprasto lytinio akto. Švedai tai vadina seksu ir patiria malonumą.


Ispaniškas seksas


Turi keletą pavadinimų: „ispaniškas masažas“, „ispanų kaklaraištis“, „notaro kaklaraištis“. Tokiam seksui tobulai tinka didelė partnerės krūtinė. Vyras deda savo penį tarp moters krūtų, ir pradeda judėti įprastu lytinio akto ritmu. Tam, kad penis lengviau slidinėtų tarp krūtų, reikia krūtinę patepti masažo aliejumi.


Arabiškas seksas


Kitas pavadinimas: „Persų seksas“. Truputį pašildykite alyvuogių aliejų (jeigu partneris jam ne alergiškas). Jeigu aliejaus neturite, tai pašildykite vandenį. Vyras, prieš įeidamas į moterį, turi sušildyti savo penį. Tai yra daroma tam, kad į varpą pritekėtų daugiau kraujo. Šis metodas leidžia partnerei patirti  daugiau malonumo.


Suomiškas seksas


Tai nebūtinai seksas saunoj, nors gali būti ir ten, jeigu leidžia abiejų partnerių sveikata. Suomiško sekso elementai – tai slidinėjimo judesiai. Moteris turi atsigulti ant nugaros, o partneris atsiklaupia ant kelių tarp jos kojų. Jis pakelia moters sėdmenis ir deda sau ant klubų. Tuomet įveda penį ir pasilenkia virš partnerės, laikydamasis ant savo rankų. Prasideda slidinėjimas!