Artėja didysis švenčių maratonas, kai parduotuvių lentynos nukraunamos gražiausiomis Kalėdų dovanomis, o prekybininkai siūlo gausybę prekių, kuriomis galėtume pradžiuginti artimuosius. Tačiau tokia prekių įvairovė gali ne vienam susukti galvą, o klausimas ką padovanoti mylimajam ar mylimajai tik dar labiau apsunkina dovanojimo klausimą. Bet šis uždavinys tikrai išsprendžiamas, o mylimam žmogui įteikta intymi dovana nustebins antrąją pusę, jei tik ši bus deramai įteikta ir apipavidalinta! Siūlome pasisemti erotiškų dovanų idėjų pačiam brangiausiam žmogui. Neabejokite, kad tokia staigmena pradžiuginsite mylimąjį ar mylimąją, o į savo intymų gyvenimą įnešite šį tą naujo ir nuostabaus.


Erotiška dovana mylimajam


Jeigu trokštate nustebinti savo partnerį, tam puikiai tiks vyriški sekso žaislai. Pagalvokite, kokie erotiški žaisliukai atneštų daugiausia malonumų į jūsų meilės lizdelį. Galbūt norėtumėte į savo intymų gyvenimą įnešti daugiau naujovių? Tada nesuklysite pasirinkę žaisliukus, skirtus abiems partneriams. Nustebinkite jį vibratoriumi, skirtu poroms ar padovanokite penio žiedų rinkinį. Prie dovanos taipogi galite pridėti ir vardinių ar įnoringų prezervatyvų rinkinuką, kokybišką šildantį arba šaldantį lubrikantą.


Taip pat galite rinktis sveikatai naudingus vyriškus sekso žaislus, tokius kaip prostatos masažuoklis, vyriškas vibratorius ar masturbatorius. Prie tokios dovanėlės pridėkite ir lytinei sveikatai naudingų kremų – gelių, kurių sudėtyje yra ženšenio, alavijų, ginkmedžio ar domianos ekstrakto. Šios žolės žinomos nuo neatmenamų laikų ir gerina genitalijų kraujotaką, suteikia ištvermės bei yra nepakeičiama priemonė siekiant išlaikyti nepriekaištingą lytinę sveikatą.


Dovanos moteriškiems įgeidžiams


Nors sekso žaisliukų, skirtų moterims pasirinkimas yra kur kas didesnis nei vyrams, renkant dovaną Jai galima susidurti su daugybę klausimų. Jei tokių kyla, pirmiausia pasvarstykite, kokio pobūdžio dovaną norėtumėte padovanoti savo draugei, merginai ar žmonai.


Trokštate žaisliuko, kuris leistų patirti galingą orgazmą? Be abejonės, tam puikiai tiks vibratorius. Jei jūsų partnerė dievina klitorio ir vaginalinį orgazmą, nesuklysite įteikę jai vibratorių – kiškutį. Klasikinis vibratorius taip pat bus tinkama dovana jai. Na, o jeigu bijote šia dovana įžeisti savo mylimąją, tačiau labai norėtumėte ją nustebinti sekso žaislu, būkite kiek subtilesni ir prie šios dovanėlės pridėkite papildomų elementų. Įkomponuokite vibratorių ar dildo ant seksualaus apatinio trikotažo. Moteriškas apatinis trikotažas patinka visoms moterims, todėl tokiame fone įkomponuotas vibratorius bus nuostabi dovana mylimajai.


Neišdildomą įspūdį gali palikti ir vienas sekso žaisliukas (ypač tada, kai jūsų partnerė jau turi vibratorių, o gal ir ne vieną). Šiuo atveju tikrai ją nudžiuginsite mini vibratoriumi – lūpdažiu, elegantišku klitorio stimuliatoriumi, stikliniu dildo ar vibratoriumi, skirtu abiems partneriams.


Atminkite, kad moterims svarbios spalvos ir medžiaga, iš kurio pagamintas sekso žaisliukas. Galbūt žinote savo mylimosios mėgstamiausią spalvą, tad tuo ir pasinaudokite. Taip pat žinokite, kad Ugninės Beždžionės spalva yra raudona, todėl dovanokite degančios spalvos žaisliukus. Kalbant apie medžiagą, iš kurios yra pagamintas sekso žaisliukas, geriausia rinktis medicininio silikono žaislus. Jie yra itin saugūs ir nesukelia alergijos.


Trokštantiems naujovių


Jokia naujiena, kad šiandien vis daugiau porų trokšta patirti naujų įspūdžių miegamajame ir ryžtasi išbandyti naujas sekso rūšis. Tad ir dovana gali būti neapčiuopiama. Dovanokite ne daiktus, o įspūdžius! 2020 metai itin tinkami naujiems atradimams, kadangi Ugninė beždžionė pasižymi didžiuliu smalsumu. Tad išdrįskite pasmalsauti ir būkite iniciatyvūs!


Norėdamas, kad dalykas būtų malonus, padaryk jį retą. Kam gi patinka gauti įprastą dovaną.”


Lucijus Anėjus Seneka


Tad nepirkite dovanos mylimam žmogui paskubomis ir atminkite, kad tai nėra būtinybės ar „reikalo“ klausimas. Įteikta dovana parodykite, kad siekiate su žmogumi atrasti laimę, meilę bei trokštate, jog jūsų santykius gaubtų mažos paslapties šydas. Jūs savo antrą pusę pažįstate geriausiai ir tik jūs žinote, kas iš tiesų tiktų.