Jei tikėtume bioritmų teorija, žmogaus organizmas veikia tarsi žadintuvas, diktuojantis fizinę, emocinę bei protinę būsenas. Ne išimtis ir lytinis gyvenimas. Dienoje yra tam tikri etapai, kurių metu lytiniai hormonai moters organizme gaminasi aktyviau arba pasyviau. Vyrai, atidžiai žiūrėkite į laikrodį ir nepraleiskite to momento, ką jūsų antroji pusė bus pačiame seksualumo pike!

6-8 val. Jei jūsų moteris dirba ofisinį darbą tradiciniu grafiku, ankstyvu rytinuku vargu ar dažnai mėgausitės. Tokiu laiku organizmas dar budinasi ir intymi sueitis tikrai nėra prioritetas.

8-10 val. Tai – bene puikiausias metas meilės žaidimams, kadangi moters organizme ženkliai padidėja endorfinų kiekis. Savaitgalį, užuot miegojus iki vidurdienio, nepraleiskite tokios progos: mylimoji tikrai neatsisakys pašėlti!

10-12 val. Moters organizmas ir vėl skelbia pertrauką nuo sekso. Tiesa, turite vilties įkalbėti savo damą abipusėms oralinėms glamonėms.

12-14 val. Po pietų meto iškart kibti į darbus nesinori, tad, jei tik turite galimybę, pasimėgaukite intymia antrosios pusės draugija. Pastebima tendencija, jog moterys šiuo paros metu yra itin inicatyvios sekso atžvilgiu. Tikriausiai neatsiras abejojančių, jog fantastiškas seksas – kur kas geriau nei popiečio miegas.

14-16 val. Dar vienas idealus metas meilės žaidimams: moterims lengva atsipalaiduoti, kur kas paprasčiau ateina „didysis O“ ir, negana to, šis būna stipresnis nei kitu paros metu.

16-18 val. Jei praleidote prieš tai paminėtą tobulą laiką seksui, dabar, norint įtikinti moterį „pasiraštyti“, teks gerokai pasistengti. Be ilgų įžanginių glamonių apsieita nebus.

18-20 val. Tai – poilsio laikas, kurio metu trukdyti moters nerekomenduojama.

20-22 val. Moters organizmas pailsėjęs po dienos darbų, vakarienė suvirškinta, o miego dar nesinori. Dar viena ideali proga aistringai pulti vienas kitam į glėbį! Šis paros metas išsiskiria didesniu jausmingumu, dėmėsiu vienas kitam bei ištverme. Neapsiriksite, jei būtent dabar nuspręsite išbandyti kažką naujo ar užsiimsite ilgai trunkančiu seksu.

22-24 val. Laikas, kai moteris fiziškai bei emociškai yra susitelkusi į galimybę gerai pailsėti. Gal ir gerai, bent kaimynams neteks skųstis dėl girgždančios lovos, trukdančios miegoti…

0-6 val. Naktį miega ne tik moters, bet ir vyro kūnas, tai – būtina sąlyga ateinančios dienos produktyvumui. Į galvą atėjusią mintį žadinti savo antrąją pusę pasistenkite nuvyti šalin: kaupkite energiją netrukus ateisiančios naujos dienos linksmybėms.

Stebėkite, ar ir jūsų moteris pasiduoda organizmo bioritmų diktatui. Pastebėję dėsningumus, pasistenkite į juos adekvačiai reaguoti: rodykite dėmesį tada, kai moteris seksualiai nusiteikusi ir palikite ją ramybėje poilsio valandėlių metu.