7 dienų sekso iššūkio neturėtumėte vertinti, kaip konkurso. Šiame straipsnyje pabrėžiami tie patarimai, kurie gali pagerinti ilgalaikių santykių lytinį gyvenimą ir intymumą. 7 dienų sekso iššūkis padės sugrąžinti kibirkštis ir sumažins neištikimybės tikimybę. Tai atgaivins aistrą ir leis į santykius pažvelgti iš kitos pusės. Poros galėtų praktikuoti šį 7 dienų sekso iššūkį kartą per mėnesį.


Pirma diena: Diena įžanginiams žaidimams su drabužiais


Jūs ir jūsų partneris sturėtumėte pagalvoti apie įžanginius žaidimus. Tai yra diena, kai jūs abu tyrinėsite vienas kitą tik bučiniais. Jūs neturėtumėte galvoti apie išsirengimą ir lytinį aktą. Ši diena padės pasimėgauti aistringu lėtu seksu ir padės išvengti priešlaikinės ejakuliacijos.


Antroji diena: Pažinkite vienas kito nuogumą


Susituokusios poros gali nepažinoti vienas kito kūno, nes nusirengę jie paprastai taiko tiesiai, tačiau šiandien ta diena, kai turite nusirengti ir ištirti vienas kitą. Trinkite erogenines zonas ir bučiuokite vienas kitą. Masažuokite vienas kito nuogą kūną ir jauskite.


Trečioji diena: Sekso poza moteris viršuje


Šiandien moteris neturėtų bandyti padaryti daug dalykų vienu metu. Vyras turėtų skatinti jos iniciatyvą sekse ir glamonėti jos sėdmenis. Moteris turėtų drąsiai bandyti stimuliuoti savo klitorį ir G tašką.


Ketvirtoji diena: Oralinis seksas


Tai yra ta diena, kai lovoje valdo oralinis seksas bei malonumai pirštais. Tai diena, kai galite pasinaudoti tarpusavio masturbacija ir padėti sumažinti įtampą. Šiandien galima masturbuotis ir po vieną. Vyras turėtų įsitikinti, kad gerai sutepė rankas lubrikantu ir nusikirpo nagus, kad nepažeistų makšties. Prieš oralinį seksą abu turėtų švariai nusiprausti.


Penktoji diena: Sekso poza vyras viršuje


Penktąją dieną pasimėgaukite misionieriaus poza. Misionieriaus poza padės vyrui stimuliuoti jos klitorį ir padidins skverbties gylį.


Šeštoji diena: Greitukas


Šiandien seksu mėgaukitės be apribojimų.  Užsiimkite vonioje, virtuvėje, po laiptais arba bet kurioje kitoje vietoje. Šiandien mylėkitės daug kartų.


Septintoji diena: Fantazijų seksas


Septintą dieną baikite išbandydami naują fantaziją, eksperimentuokite. Poros turėtų išmėginti seksą su vaidmenimis ir įvairiomis sekso pozomis.