Jeigu domitės horoskopais bei mėgstate žvaigždžių prognozuojamą ateitį – šis straipsnis yra kaip tik Jums! Kad žinotumėte iš kokių žmonių tikėtis didžiausio suderinamumo ir aistros, štai zodiako ženklai, su kuriais Jūsų romantinis bei seksualinis gyvenimas pasieks naujas aukštumas!

Dvyniai ir Šaulys

Šių dviejų zodiako ženklų atstovai vieni prie kitų limpa kaip meška prie medaus. Jų gyvenime be galo daug iššūkių, vietoje nustygti neleidžiančios veiklos ir kartais, chaoso. Kartais Dvynių ir Šaulių poros gali kelti ir šiokį tokį nerimą, ypač kai galvojate juos kviesti į svečius. Su savimi į patalpą jie gali atnešti labai daug šurmulio ir chaoso. Sekse ir meilėje šių dviejų ženklų atstovai bus prieraišūs, bet labai aistringi. Nieko stebėtino, jei išbandytų pozų skaičius greit pasiekia triženklį skaičių, o fantazijų bei svajonių pildymas vyksta pilnu pajėgumu. Dvyniai ir Šauliai puikiai dera, nes nebijo vienas kitą pakviesti į savo vidinį pasaulį, kur abu žmonės pasislepia nuo išoriniu vargų ir mėgaujasi vienas kitu.

Mergelė ir Žuvys

Iš pirmo žvilgsnio šių zodiako ženklų atstovai į vienas kitą žiūri tikrai gana atidžiai. Jie tikrai yra keista porelė. Mergelės dažnai būna pragmatiški ir tiesmukiški realistai, kurie vadovaujasi logika, o Žuvys… Na, tarkime, jog jos per dažnai į viską žiūri pro rožinius akinius bei sklando padebesiais. Tačiau, kai šie du ženklai sueina kartu, užglaistomi kraštutinumai ir bendras laikas kartu yra tiesiog nuostabus. Humoro jausmas, požiūris į gyvenimą bei seksualiniai lūkesčiai šiose porose labai papildo vienas kitą. Būtent seksas čia bus laukinis, nes Žuvys, bene vienintelės gali iššaukti tikrąjį nepažabotą Mergelės seksualumą, kurį pastarosioms išlaisvinti nėra lengva. Jie apie tai daug nekalba, bet patikėkite, jei pradėtų – pakalbėti tikrai būtų apie ką.

Avinas ir Svarstyklės

Svarstyklės, kaip nusako pats zodiako ženklas yra daugiau paskaičiuotų veiksmų mėgėjai, daug prognozuojantys, nepametantys šalto proto. Avinai dažnai dominuoja bei imasi tvirtų veiksmų. Dėl šios priežasties tik Svarstyklės gali susidoroti su Avinų dominavimu ir juos įtraukti į sėkmingus santykius. Atsilygindami, po avino ženklu gimę žmonės padovanoja savo partneriams užsispyrimą, pozityvumą ir visokeriopą pagalbą. Į šias poras aplinkiniai galiu žiūrėti ir niekad nesuprasti, dėl ko gi jie du kartu. Būtent tas susidomėjimas vienas kito savybėmis, pagarba silpnybėms bei stiprių charakterio savybių geidulys sukuria be galo aistringą duetą. Sekse jie stengiasi papildyti vienas kitą bei išpildyti visas įmanomas fantazijas.

Jautis ir Skorpionas

Šių ženklų savininkus vieną prie kito traukia labai didelis dėmesys fiziniam artumui, realiems dalykams. Jie stengiasi, kad viskas atrodytų, skambėtų, kvepėtų skaniai ir jaustųsi gerai. Tada, kai išorė tvarkinga, nėra preteksto galvoti, kad kažkas viduje gali sugriūti, taip galvoja jaučiai ir skorpionai. Lovoje ir meilėje jie negalėtų būti labai skirtingi. Kol Jaučius žavi tingios glamonės bei lėti, sensualiniai pojūčiai, tokie kaip masažas, Skorpionai yra tikrų tikriausi grobuonys, kurie mėgaujasi aistringu seksu ir adrenalinu lovoje. Tačiau būtent dėl šių skirtumų tokia pora turbūt niekad nepaliks miegamojo, nes visad ras kuo užsiimti. Jaučių ir skorpionų seksas yra toks, kurį mums rodo Holviudas – karštas ir erotiškas. Meilėje svarbu nepasipainioti vienas kitam po kojomis, kadangi pyktį bei nuoskaudas jie gali laikyti kone amžinai…

Vėžys ir Ožiaragis

Ką daugiau galima pridurti prie fakto, kad priešingybės traukia? Vėžiai – svajotojai, kūrybingi bei emocingi žmonės, o Ožiaragiai gali būti tikrų tikriausi ožiai… Tačiau po tuo rimtumu, užsispyrimu ir, rodos, neišsemiamu siekiu nenusileisti gyvena didžiulis rūpestis, meilė ir artumo su kitais siekis. Tuo mėgaujasi vėžiai, kadangi Ožiaragiai tinkamai papildo, verčia jaustis saugiai, įvertina. Vėžių ir Ožiaragių santykiuose pora bus kaip tvora. Tiesa ta tvora mėgsta laužyti taisykles ir kartais elgtis kiek spontaniškai. Na, o tai – labai jaudina.