Išleidžiate krūvas pinigų kosmetikos priemonėms, kad atrodytumėte gražesnės? Yra daug veiksmingesnis būdas, kuria iš piniginės neatima krūvos pinigų. Tai yra nemokama, beprotiškai malonu ir svarbiausia natūralu! Taip,taip.. Tai niekas kitas – tik SEKSAS! Tyrimai įrodė, kad seksas gali būti ne tik smagus ir padedantis suartinti poras, bet ir labai naudingas sveikatai bei grožiui. Pateiksime jums 10 priežasčių, kodėl vertėtų tai daryti dar dažniau:

Tai verčia Jus švytėti

Nei viena moteris skundžiasi odos, plaukų ir nagų problemomis. Dažnai įvairiems „stebuklingiems“ produktams išleidžiamos krūvos pinigų, tačiau ženklaus rezultato taip ir nepavyksta pasiekti. Pasirodo, yra ir nemokamas būdas priversti odą ir plaukus tiesiog švytėti – sekso metu išsiskiria didesnis estrogeno kiekis, kuris turi įtakos kolageno gamybai. Dėl kolageno oda tampa tvirtesnė ir elastingesnė.

Seksas padeda atrodyti jauniau

Skamba gana keistai, tačiau tyrimai įrodė, kad žmonės besimylintys bent tris kartus per savaitę, paprastai atrodo jauniau nei tie, kurie mylisi rečiau.

Orgazmas – puikus antidepresantas

Turbūt sutiksite, kad moteris atrodo gražiausia tada, kai ji laiminga? Sekso metu išsiskiriantis serotoninas ir dopominas, kurie atsakingi už laimės jausmą. Taip pat, šie laimės hormonai stiprina imunitetą, todėl užkerta kelią įvairioms ligoms.

Seksas didina pasitikėjimą savimi

Kiekvienai moteriai svarbu pasitikėti savimi, nes tai didina jos savivertę. Seksas tą tikrai užtikrina: kuo dažniau mylimasi, tuo labiau didėja moters pasitikėjimas savimi. Be to, kuo dažniau mylimasi, tuo didesnis lytinis potraukis.

Seksas didina krūtinę?

Tyrimai įrodė, kad sekso metu krūtinė gali „išsipūsti“ maždaug 25 procentais. Taigi, lovoje Jums tikrai nereikalinga „push up“ liemenėlė!

Seksas mažina stresą

Stresas tikrai nepadeda moterims atrodyti gražesnėmis, dažnai dėl streso atsiranda įvairių grožio problemų:  pavyzdžiui, pradeda slinkti plaukai ar lūžinėti nagai. Kadangi, seksas mažina stresą, viso to galima išvengti. Reguliariai mylintis galite pagerinti ne tik plaukų bei nagų, bet ir odos būklę.

Orgazmas gali padėti sumažinti pilvą

Orgazmo metu išsiskiria hormonas oksitocinas, kuris mažina kortizolio kiekį. Kortizolis lėtina medžiagų apykaitą ir dėl to moterims gana sudėtinga sumažinti savo apimtis. Kartais pastangos numesti „gelbėjimosi ratą“ yra tiesiog bregždžios, ir tai dažnai būna susiję su sulėtėjusia medžiagų apykaita.

Seksas gerina bendrą savijautą

Seksas gerina kraujotaką, sureguliuoja kraujospūį, taigi, ir jūs jaučiatės geriau. Intensyvių lytinių santykių metu galite sudeginti tiek kalorijų, kiek pavyktų sudeginti jogos treniruotės metu.

Taigi, mylėkitės dar dažniau, ir pastebėsite teigiamus pokyčius!