Viešnamis – tai skamba ne tiek erotiškai, kiek… vintažiškai. Atrodytų, dabar tokių nėra. Arba tos vietos vadinamos kaip nors kitaip. Ir vis dėlto viešnamių dar yra. Netgi tokių, kurie yra tapę turistų gausiai lankomomis įžymybėmis. Taigi jūsų dėmesiui – viešnamiai, kuriuose… hm… verta apsilankyti. Ieškant ne tik pikantiškų erotinių malonumų, bet ir iš sveiko smalsumo.


Nyderlandai

Didžiojoje šalies teritorijos dalyje veikia viešnamių tinklas „Jan Bik“. Jo filialų yra Amsterdame, Roterdame, Utrechte.


Kodėl verta apsilankyti? Šio tinklo viešbučių yra visur. Į juos patekti paprasta. Jie tiesiog prieinami. Iš viešnamio lankstinuko: „Vos už 75 eurus jūs gausite visą valandą erotikos: striptizą, masažą ir intymų kontaktą, kuris atves jus iki orgazmo“. Tiesa, perspektyviausių darbuotojų įkainiai yra kur kas aukštesni – nuo 130-190 eurų už valandą. Beje, čia aptarnaujami ir neįgalieji.


JAV, Nevada

Viešnamis „Chicken Ranch“


Kodėl verta apsilankyti? Motyvas – itin turtinga viešnamio istorija. Tai vienas seniausių JAV viešnamių. Iš pradžių jis buvo įkurtas Teksase – galima sakyti, tuo pat metu, kai valstija prisijungė prie JAV. Sakoma, čia mielai lankydavosi net ir daugelis pilietinio karo generolų. Šios vietos pavadinimas kilo iš to, kad fermeriai čia galėjo atsiskaityti vištomis. 1978 metais viešnamis buvo laikinai uždarytas, o Brodvėjuje tuo metu sėkmingai buvo rodomas miuziklas „Geriausias viešnamiukas Teksase“. 1982 metais įstaiga vėl atidaryta, tik dabar jau Nevadoje.


Čekija, Praha

Viešnamis „Big Sister“


Kodėl verta apsilankyti? Galima sakyti, čia vyrauja revoliucinis požiūris į apmokėjimą: galite čia apsilankyti net ir neturėdami grynųjų. Apsilankymas jums apskritai kainuos vos 10 eurų – už rankšluostį ir šlepetes. Tačiau su viena sąlyga: turėsite pasirašyti kontraktą, kad viskas, ką ten darysite, bus nufilmuota ir transliuojama tiesioginiame eteryje. Apsilankymo laikas – 1 valanda.


Vokietija, Berlynas

Viešnamis „FKK Artemis“


Kodėl verta apsilankyti? Todėl, kad jums patinka futbolas! Kai Vokietijoje vyko pasaulio futbolo čempionatas, greta pagrindinio stadiono pastatė ir viešnamį, specialiai sirgaliams ir kūniško artumo išsiilgusiems sportininkams. Dabar šis viešnamis vadinasi „Artemido nudistų sveikatingumo klubu“ ir save išdidžiai pristato kaip erotinę Berlyno kulminaciją. Vienkartinio apsilankymo jame bilietas – 70 eurų, sekso paslaugos į šią kainą neįskaičiuotos.


Australija, Sidnėjus

Viešnamis „Stiletto“


Kodėl verta apsilankyti? Prabangus viešnamis su itin aukštomis kainomis. Net jo interneto puslapis sukurtas taip, kad akivaizdžiai parodytų – tai brangu. Jame yra aibė klasifikatorių, pagal kuriuos galima išsirinkti merginą: akių spalva, ūgis, krūtinės dydis, ir taip toliau. Taip pat pristatomas kiekvienos merginos darbo grafikas. Kambariuose įrengti barai, biliardo stalai, striptizo strypai – prabanga visame kame.


Argentina, Buenos Airės

Viešnamis „Pas Žizel“


Kodėl verta apsilankyti? Viešnamis įsikūręs miesto centre ir efektingai išsaugojęs praeities koloritą. Čia juntama šimtmečio senumo viešnamių atmosfera – jis yra toks, kokius viešnamius esame įpratę matyti kine, kur veiksmas vyksta praėjusio amžiaus pradžioje. Jo kambariai puošti rausvomis užuolaidėlėmis, darbuotojos – ne pernelyg vulgarios ar iššaukiančios. Be to, jis įsikūręs visai šalimais pagrindinio turistinio maršruto.