Vaginalinė sueitis lotynų kalba daugiau žinoma kaip seksas arba tiesiog sueitis. Tai veiksmas, kurio metu vyro varpa įterpiama į moters makštį ir tai yra viena iš maloniausių patirčių, kokią tik gali patirti du žmonės. Šis straipsnis apima tik pagrindus.


Seksas yra susijęs su bandymu stimuliuoti jautrias makšties ir varpos sritis. Tai, kaip jūs judėsite, priklauso nuo jūsų pageidavimų ir pozicijos. Kai kurie žmonės mėgsta lėtai suptis, kiti mėgaujasi greitais paviršutiniškais smūgiavimais, o dar kitiems patinka gilios skverbties pojūtis. Nėra teisingų ar klaidingų būdų tol, kol abiem žmonėm patirtis maloni.


Paplitusi klaidinga nuomonė yra ta, kad veržlumas, greitis reiškia gerą seksą. Nors dauguma žmonių itin mėgsta intensyvumą prieš pat kulminaciją, šis taškas turi būti pasiektas dar iki geriausių pojūčių. Visada išbandykite naujus dalykus, o artėdami prie kulminacijos, keiskite greitį bei gylį.


Savo ritmo radimas gali užtrukti šiek tiek laiko, bet tai grąžins formą pilvui, kojoms, rankoms. Nors dauguma pozicijų nereikalauja ypatingų jėgų, jos visos reikalauja ištvermės, todėl raumenų stiprinimas – puiki pradžia.