Prieš pereinant prie temos nagrinėjimo, pirmiausia norime priminti, kad dydis nėra svarbiausia. Dauguma moterų labiau nori vyro su mažesniu nei vidutinis peniu ir puikiai išmanančio kunilingą, nei vyro su didesne varpa ir neturinčio jokių įgūdžių. Jums nereikia panikuoti dėl savo dydžio, tai tik sukels nerimą ir galimus seksualinius sutrikimus…


Jei vis dar lenktyniaujate norėdami sužinoti, koks yra vidutinis penio dydis, jei su jumis viskas gerai, liaukitės. Dar kartą skaitykite pirmąją pastraipą. Šio straipsnio tikslas nėra kokiam vyrui parodyti, kad jis „pakankamai didelis“, tikslas yra patenkinti smalsumą, ir dar kartą pakartoti savarankiškiems sąmoningiems vyrams, kad dydis dar ne viskas.


Viena iš priežasčių, kodėl vyrai tiek daug apie tai galvoja, yra susijusi su iliuzijomis. Kai vyrai yra persirengimo kambaryje, jie nesugeba nežvilgčioti ir nevertinti. Deja žiūrėjimo žemyn ir iš šono kampas skiriasi, taigi vyrai tampa paranojiški dėl per mažo dydžio. Vis tik nestandaus penio dydis labai mažai parodo apie dydį erekcijos metu. Be to, dauguma vyrų pradeda panikuoti dar nebaigę augti.


Sakoma kad varpos dydis susideda iš dviejų dalių, ilgio ir apimties. Nors daugumos tyrimų išvados šioje srityje šiek tiek skiriasi, vidutinis standžios varpos ilgis yra 14-16,5 centimetrų, o vidutinis perimetras yra 11,5-13 centimetrų.


Penio ilgis


Jūsų penio ilgis yra apibrėžiamas kaip linijinis atstumas išilgai stačios varpos nugaros (į viršų), nuo pilvo apatinės dalies iki galvutės viršūnės. Ne medicininiu žargonu kalbant, varpa yra matuojama tiesia, kai kuriems lenkta, linija nuo penio pagrindo ties pilvo apačia iki galiuko. Matuokite keletą kartų per kelias dienas ir tada išveskite vidutinę vertę. Kadangi jūsų erekcija gali šiek tiek skirtis priklausomai nuo Jūsų susijaudinimo lygio, nuotaikos, kambario temperatūros ir net nuo laiko trukmės po paskutinio jūsų seksualinio išgyvenimo. Vidutinė kelių matavimų reikšmė leis jums gauti tikslesnį skaičių.


Penio perimetras


Penio perimetras yra apibrėžtas kaip linijinis atstumas aplink plačiausią stačios varpos vietą. Nesvarbu, ar naudojate virvę ar fabrikinę liniuotę, turėtumėte vieną kartą apvynioti aplink plačiausią savo varpos dalį. Jei naudojate virvelę, įsitikinkite, kad ji nėra tampri, pažymėkite reikiamoje virvelės vietoje ir tada matuokite su liniuote. Kaip ir su varpos ilgiu, matavimai turi būti atliekami per kelias dienas, o rezultatai suvidurkinami.


Ar varpos dydis svarbu?


Dauguma moters nervų galūnėlių yra pirmuose keliuose makšties coliuose, taigi dydžio klausimais yra prieštaringa tema. Didžioji dalis moterų sutinka, kad vidutinio dydžio varpa, atlieka darbą puikiai. Tie, kurie svajoja už 20+ centimetrų varpą, atminkite, kad tai ne visada taip patogu, kaip manote. Didelės varpos turėjimas sumažina tikimybę, kad jūsų partnerė norės analinės sueities bei gilios oralinės skverbties.