Vyro lytiniai organai: penis, kapšelis, sėklidės, prostatos liauka, sėklinės pūslelės, vaarpos galvutė. Plačiau apie kiekvieną vyro lytinį organą:


Penis


Penis – tai daugiafunkcinis organas, atsakingas už vyrui suteikiamą seksualinį malonumą, reprodukciją. Tai dar žinomas, kaip šlapimo ir spermos išėjimo kanalas. Varpos galas yra vadinamas galvute, kurioje yra šlaplės anga, leidžianti šlapimui ir spermai išeiti iš kūno. Neapipjaustytų vyrų galvutė yra papildomai apgaubta odos sluoksniu, vadinamu apyvarpe; pagrindinė dalis vadinama kotu; raukšlė atskiria kotą nuo galvutės ir yra vadinama vainiku.


Kapšelis


Laisvas maišelis iš odos, padengtas gaktos plaukais, kuriame yra sėklidės.


Sėklidės


Dar vadinamos lytinėmis liaukomis ir reprodukcinėmis liaukomis; gamina spermą ir lytinius hormonus, daugiausia testosteroną.


Prostatos liauka


Prostata yra ant šlapimo pūslės ir išskiria pieno pavidalo skystį, kuris yra ejakuliacijos dalis.


Sėklinės pūslelės


Mažos liaukos, kurios yra virš prostatos, ir gamina apie 70% sėklinio skysčio, o likusią dalį gamina prostata. Sėklinis skystis susimaišo su sperma.


Varpos galvutė


Jautriausia varpos dalis. Puiki vyro lytinių organų dalis tinkanti stimuliacijai, ji gali būti labai jautri, todėl pirmiausia viską darytkite labai iš lėto, kol tiksliai sužinosite, kas jam patinka.