Paskatinti vyrą pradėti pokalbį apie jo fantazijas patartina geriausiai lovoje, po sekso. Pirma, juk atsipalaidavęs partneris išpasakos visas savo paslaptingas aistras, net nesusimąstydamas, kad tai klasta. Antra, tokio pokalbio pradėjimas „prieš“ gali sąlygoti atradimus, kuriems tu gali būti dar nepasiruošusi. Taigi, taktiškumas ir išmintingai parinktas momentas – jau pusė sėkmės.


Iš viso yra tik 7 pagrindinės seksualinės vyriškos fantazijos. Būtent jos padeda išsiaiškinti, ką būtent reikia pataisyti jūsų seksualiniuose santykiuose.


Dviejų vyrų su viena moterimi seksas


Dauguma merginų mano, kad kiekvienas vyras yra pasiruošęs pakviesti į lovą trečiąją. Iš tikrųjų gi pirmoje vietoje neoficialiame seksualinių norų hit-parade užima fantazija, kai su viena mergina mylisi du vyrai. Jeigu mylimasis prisipažino tau tame, neskubėk jį nurašyti į ištvirkėlių sąrašą. Visa čia esmė baimėse. Beveik kiekvienas vyras paslapčia bijo apsikvailinti lovoje ir būtent todėl kai kurie stipriosios lyties atstovai nepasitiki savimi, ypač jei jūs susitikinėjate neilgai. Jiems kiekvienas seksas – tam tikra prasme egzaminas. Tačiau, įsivaizdavęs merginą lovoje su kitu vyru, jis iškart pasijunta drąsiau. Pirmiausia, sumažėja merginos neprieinamumas, o antra – antro vyro buvimas padidins šansus patenkinti draugę. Žinoma, neverta suprasti tokias svajones tiesiogine prasme ir į trečiuosius kviesti ex-draugą. Tiesiog reikia turėti omenyje, kad tavo mylimasis bijo, jog nepatenkins tavęs. Tau patarimas būtų: žodžiais bei veiksmais patarti jam, kaip reiktų elgtis.


Seksas su dviem moterims


O jau tokia fantazija – tavo draugo perdėto pasitikėjimo rodiklis. Bendrai, dažniausiai toks pasitikėjimas turi tam tikrą pagrindą. Tokie vyrai paprastai išradingi ir kantrūs lovoje. Tai tikri patinai, svajojantys paguldyti į lovą kuo daugiau moterų.


Jeigu tau atiteko būtent tokia likimo dovana, reikia būti pasiruošusiai tam, kad tau reikės kuo nors jį nustebinti lovoje. Tuo labiau, reikės atitikti jo temperamentą. Juk toks vyras svajoja apie aistringą partnerę.


Viskas apžiūrai (demonstravimui)


Akivaizdu, kad kai kurie berniukai vaikystėje nepakankamai detaliai išnagrinėjo anatomijos atlasą ir todėl dabar juos valdo nenugalimas noras sužinoti, kokiu būdu yra sukurtos mergaitės. Tiesa, pačios mergaitės apie tai nežino ir gėdingai užsidengia paklode artumo metu. Tokie vyrai dažnai fantazuoja, kaip jie kruopščiai apžiūrinėja draugės gražumus.

Jeigu tavo draugas turi tokią fantaziją – džiaukis! Tai reiškia, jog jis nori bet kokiu atveju suteikti tau malonumą. Taigi nesidrovėk lovoje elgtis laisviau. Kai tik jo smalsumas liks patenkintas jis elgsis lovoje visiškai kitaip – bus daugiau atsipalaidavęs ir jūsų santykiai pagerės.


Moteriška masturbacija


Tokios fantazijos turėtojas nori sužinoti apie mergaičių sandarą, tačiau jam įdomu tik tai, kokiu būdu mes gauname malonumą. Kitaip sakant, pats mechanizmas. Galbūt toks vyras nelabai pasitiki savo jėgomis ir nežino kaip padaryti, kad moteriai būtų malonu. Taip pat galbūt jis tiesiog nori patobulinti savo gebėjimus. Dar viena galima priežastis – noras pajausti, kiek tu juo pasitiki. Juk masturbacija – tai pakankamai intymus užsiėmimas, todėl savęs patenkinimą partnerio akyse galima laikyti pilno atvirumo tarp dviejų mylinčių žmonių ženklu.


Seksas su nepažįstamąja


Tai labai dažnai paplitusi fantazija. Paprastai tokio fantazuotojo svajonių esmė remiasi vienu: jis sutinka patrauklią merginą, kuri jam sukelia kibirkštį ir savaime įvyksta nieko neįsipareigojantis seksas. Tokia fantazija – vyro, nemėgstančio atsakinėti už savo elgesį lovoje, požymis. Moters patiriamas malonumas jam iš tikrųjų nesvarbus. Tokiam vyrui nelabai norisi sukelti moteriai orgazmą. Tai reiškia, jog tavo mylimasis svajoja apie tai, kad moteris patirtų orgazmą tarsi paliepus stebuklingajai lazdelei? Ką gi, teks jam paaiškinti, kad ties moterišku pasitenkinimu teks padirbėti.


Seksas su skaisčia mergina


O jau štai tokia fantazija – tai perdėto tavo mylimojo slopinimo lovoje ženklas. Akivaizdu, jog jis įpratęs dominuoti ir prisiimti sekso mokytojo vaidmenį, o tu tiesiog „prispaudei“ jį savo jodinėtojos poza. Nenuostabu, kad tai jį erzina ne juokais. Būtent todėl fantazijose jis regi nuolankią, pasiryžusią jo iniciatyvai, partnerę. Tokiu atveju tu turi nuleisti garą ir pasistengti suteikti mylimajam kuo daugiau laisvės. Tokiu atveju abipusis pasitenkinimas garantuotas. Galbūt tu ir pati net neįtarei, koks seksualus ir išradingas yra tavo draugas.


Seksas žmonių akivaizdoje


Tavo mylimasis svajoja pasimylėti viešosiose vietose, pavyzdžiui parke ar laiptinėje? Vargu ar jis eksgibicionistas. Dažniausiai apie tai svajoja jauni vyrai ar paaugliai. Jiems greitas, spontaniškas seksas – būdas pademonstruoti savo seksualinius gebėjimus. Juk jeigu tau pavyko sujaudinti moterį pačioje nepatogioje vietoje, tu – supervyras!


Iš tikrųjų, šios fantazijos neverta bijoti – ją reikia patenkinti. Žinoma, variantas su laiptine pakankamai ekstremalus, tačiau pasimylėti prie lango su atidengtomis užuolaidomis, jau kiekvienam pagal galimybes. Svarbiausia tai, kad tu įtikinsi savo mylimąjį, jog jis nepaprastai seksualus.