Seksas yra delikatus dalykas, atsitinka visko, bet reiktų atkreipti dėmesį, dėl ko tikrai reikia susilaikyti. Pateikiame penkis kvailiausius pasisakymus, kurių sekso metu tikrai nerekomenduotume naudoti:


Penktoje vietoje yra tos frazės, kuriomis jūs ar jūsų partneris(-ė) bandote apibūdinti savo emocinę ir dvasinę būseną sekso metu. Kažkas panašaus į tai: „ kaip puiku būti tavo katytės viduje“ arba „na nieko sau! Aš ir neįsivaizdavau, kad tu sugebi tai daryti taip jausmingai..“. Tokie komentarai gali išmušti iš vėžių. Ir vietoj to, kad mėgautis seksu, pradedama galvoti, kaip padaryti tai, ko tavęs prašė, arba galvoti, kad su tavimi kažkas yra ne taip.


Ketvirtoje vietoje- keiksmažodžiai. Kai kurie vyrai, emocijų pagauti, tiesiog negali neišreikšti keiksmažodžiais, ką tuo metu jaučia. Bet tikrai ne visoms moterims tai patinka.


Trečioje vietoje- emocijos, kurias sukelia sekso metu įjungtas televizorius ar muzika. Atsitinka taip, kad partnerė ar partneris, pagauta(as) emocijų, pradeda niūniuoti dainelę arba suptis melodijos ritmu. Iš šono žiūrint, gal tai ir atrodo juokingai, bet partneris(ė) bus pasipiktinęs(usi), kas svarbiau radijas ar ji(s)?


Garbingoje antroje vietoje- poros, kurios sugeba ir mylėtis, ir aptarinėti naujus pirkinius. Pati populiariausia tokiu porų tema- remontas.


Pirmoje vietoje- tai nesusipratimas, kai jūs sekso metu partnerį(ę) pavadinate svetimu vardu. Reakcija standartinė- pavadino svetimu vardu, vadinasi turi kitą. Bet tai ne visada reiškia išdavystę. Mus supa labai daug vardų: darbas, kaimynai, draugai. Būna, kad žmogus tiesiog užsisvajojo ir, netyčia, leptelėjo.


Pats svarbiausias- tai procesas. Todėl geriau mėgaukitės juo tyliai arba vartokite standartinius garsus: „A! O! U! Taip!“