Nieko keisto, jog esant tokiam didžiuliam spaudos ir įvairiausio pobūdžio straipsnių pasirinkimui apsisuka galva ir nuomonė radikaliai pasikeičia. Ypač daug susidomėjimo ir nuomonių sulaukiančios sekso temos – neišsenkantis diskusijų šaltinis. Tačiau ne veltui sakoma: ”iš didelio rašto, išėjo iš krašto”, mat kai kurie mitai apie seksą taip giliai įsišakniję žmonių sąmonėje, jog iškrapštyti juos iš ten itin sudėtinga. Pateikiame keletą mitų apie seksą, kuriuos privalu kuo greičiau išmesti iš galvos!


1. Dydis – svarbiausias faktorius.


Daugelis žmonių (ypač vyrai) vadovaujasi nuomone, kad pasididžiavimo dydis įtakoja jų asmenybės bruožus, ne retai ir sėkmę gyvenime. Tuo metu vyrai, negalintys pasigirti dideliu pasididžiavimu dažnai išgyvena nepilnavertiškumo jausmą, o ir pastangų norimiems rezultatams profesinėje srityje turi įdėti kur kas daugiau pastangų. Tai tikrų tikriausias mitas, kuriuo tikėti visiškai neapsimoka.


Juk vyriško lytinio organo dydis neįtakoja jo būdo savybių, liežuvio ar pirštų miklumo bei kitų sugebėjimų lovoje. Vyras gali puikuotis stulbinančio dydžio peniu, tačiau stokoti dėmesingumo, romantikos ir švelnumo antrajai pusei.


Iš visai nesvarbu, esate didelio ar mažo penio savininkas, norėdamas pamaloninti moterį turite išmokti lygiai tų pačių dalykų. Na, o jei visgi dydžiu nesate patenkintas, meilės žaidimams paįvairinti visada rinktis sekso žaisliukus. Pažadame, jie tikrai Jūsų nenuvils.


2. Orgazmui pasiekti – tik vienas vienintelis būdas.


Filosofas Zigmundas Freudas savo traktatuose teigė, jog vienintelis tikras orgazmas yra vaginalinis, tuo metu klitorio stimuliacijos dėka patiriamas malonumas, anot jo, nepilnavertis. Tačiau 20 amžiaus pradžioje laboratorijoje atlikti tyrimai byloja, kad psichologiniu atžvilgiu pasitenkinimas (visai nesvarbu, kokiu būdu jis pasiekiamas) yra vienodas.


Taip pat dauguma moterų teigė, kad oralinis seksas ir glamonės neatsiejama lytinių santykių dalis, nes tai padeda užmegzti tvirtą ryšį su partneriu.


3. Bloga nuotaika – jokio sekso.


Jei kaskart esant ne kokiai nuotaikai ar užklupus slogučiui atsisakysite sekso ar net glamonių, laikui bėgant pastebėsite, jog intymiais santykiais su antrąja puse mėgaujatės vis rečiau ir rečiau.


Mylimojo artumas ir jaučiamas švelnumas akimirksniu išsklaidys visą slogią nuotaiką ir nė pats nepajusite, kaip abu užvaldys neapsakomas geismas.


Taip pat neverta pamiršti, jog seksas – vienas geriausių būdų stresui malšinti, todėl jokiu būdu nelaikykite jo savyje. Kitu atveju – streso prisikaups tokia galybė, jog sekso kaskart norėsis vis mažiau ir mažiau. Seksas poroms suteikia ne tik fizinį pasitenkinimą, tačiau stiprina jų emocinį ryšį. Jei nesimylėsite, anksčiau ar vėliau susidursite su tam tikromis problemomis.


4. Gero sekso apibrėžimas.


Jei norite mėgautis tikrai geru seksu, suvokti savąjį seksualumą – pamirškite visus patarimus, skaitytus laikraščiuose, žurnaluose, internete, matytus kino filmuose, o ypač tuos, kuriais pasidalijo draugai.


Liaukitės save lyginę su kitais žmonėmis ir jų sugebėjimais miegamajame. Pirmiausia – priimkite save tokį, koks esate, su visais privalumais, trūkumais ir tada, nėra jokių abejonių, antroji pusė priims Jus.