Ne veltui sakoma – vyrai kilę iš Marso, moterys iš Veneros, todėl nieko nuostabaus, kad ir pomėgiai lovoje yra skirtingi. Moterys dievina švelnumą, lengvai įsižeidžia, todėl meilės guolyje derėtų būti labai atsargiems ir, be abejo, atsižvelgti į mylimosios poreikius. Juk nenorite, kad maža neatsargi smulkmena sugadintų aistringą meilės naktį?Todėl pateikiame sąrašą dalykų, kurie Jūsų mylimąją seko metu gali ne juokais suerzinti, tad būkite atsargūs.  


Miegas iškart po sekso. Sakysite, jog gamta Jus taip sutvėrė, jog lytiniam aktui pasibaigus nesinori daugiau nieko tik saldžiai užmigti? Iš dalies esate teisūs, tačiau pamėginkite truputėlį pakentėti ir mylimąja apdovanokite dar trupinėliu dėmesio. Vienas gražus žodis ar komplimentas tikrai paglostys partnerės širdį, nė kiek tuo neabejojame.


Grubus seksas. Moters būtybės esmė – noras glamonėtis ir preliudija. Vyrai, savo mylimąją apdovanokite nesibaigiančiais bučiniais ir glamonėmis, partnerė atsidėkos tuo pačiu. Žinoma, jei Jūsų dama užsiminė apie grubesnio sekso poreikį, nesispyriokite ir pamylėkite ją taip, kaip ji ir prašo.


Seksas su įjungta šviesa. Moterys mėgsta tamsą – joje daugiau romantikos, ir joje lengviau paslėpti neegzistuojančius kompleksus, kuriuos dauguma damų mano turinčios ne vieną. Net jei ji Jums atrodo tobula, tačiau nenumokite į jos prašymus ranka ir gerbkite tokį jos norą. Žinoma, visada mylėtis aklinoje tamsoje tikrai nesinori, todėl laikui bėgant pabandykite mylimajai įrodyti, kokia ji nuostabi bei nepakartojama, laikui bėgant jos požiūris šiuo klausimu taip pat turėtų pasikeisti.


Higiena. Abejotinas dalykas,  kad kokiai nors merginai patiks seksas su vyru, kuris skleidžia nemalonų kvapą, todėl po sunkios darbo dienos, prieš atsiduodant glamonėms, vonia, pilna būtų tikrai būtų ne prošal. Dar geriau, jei ja pasimėgautumėte drauge su mylimąją, tai būtų puiki preliudija.


Seksas neblaivios būklės. Grįžus iš darbo vakarėlio pajutote ypatingą meilės poreikį? Puiku, jei mylimoji neatsisako pasimėgauti meilės žaidimais, tačiau jokiu būdu nebandykite jos paimti jėga. Pykčio protrūkis garantuotas visu 100%.  Priekabiavimo moterys nė už ką negali pakęsti.


Pjaunantys ar badantys daiktai. Nors negalite atsidžiaugti naujuoju laikrodžiu, tačiau sekso metu nepamirškite jo nusiimti. Labai nemalonu, kai metaliniai daiktai liečiasi prie kūno, kartais gali ne juokais sužeisti.  


Iniciatyva. Nors šiais laikais iniciatyvą mielai rodo ir moterys, tačiau vyras tikrai neturėtų jos stokoti. Veikiau priešingai – pasitikėti savimi ir nebijoti atskleisti savo simpatijos patinkančiai merginai. Kitaip tariant iniciatyva visose gyvenimo srityse – Jūsų pareiga.


Taigi, reikia pagalvoti ir apie smulkmenas, kurios moterims toli gražu nėra tik smulkmenos. Atkreipkite dėmesį į savo partnerės norus ir jums su kaupu bus atsilyginta.