Daugelis vyrų, įskaitant tuos, kurie jau turi didelę patirtį su moterimis, daro klaidingą prielaidą, kad jų požiūris į seksą ir jų partnerės požiūris į seksą yra toks pat. Vis tik vyrų ir moterų supratimas apie seksą skiriasi. Skiriasi ir norai bei poreikiai, įsitikinimai. Jei vyrai suprastų šiuos skirtumus, jie galėtų išvengti sekso klaidų ir dažniau mėgautis geru seksu.


Taigi, jei norite geresnio lytinio gyvenimo (taip, tai reiškia daugiau sekso, tai skaitykite toliau ir darykite teisingai) ir norite patenkinti savo moterį taip, kad ji būtų ne tik pasirengusi naujoms pozoms, laikui ir dažnumui, išmokite išvengti sekso klaidų, kurias daro kiti vyrai.


Pirma, atsikratykite paauglystėje įsikaltos minties: seksas nėra lenktynės!


Vietoj to, sutelkite dėmesį į jos kūno tyrinėjimą, emocinius poreikius, taip, kad ji vis daugiau jūsų norėtų! Prieš skverbtį išbandykite šį paprastą psichologinį sekso žaidimą: dviejų colių nuo makšties atstumu įsivaizduokite ratą be angos, ir neikite vidun, kol nebaigsite laižyti, glostyti ir bučiuoti zoną aplink jį. Šis uždelstas jos intymiausios vietos tyrinėjimas bus erotiškas ir užpildys ją įspūdžiais, įkaitins nervus ir užtikrins, kad turėsite karštą seksą.


Kol neatlikote visos raudonos zonos tyrinėjimo, svarbu nekirsti linijos: jei jūsų vienintelis tikslas yra įeiti ir nuleisti, seksas praranda seksualumą. 


Nutieskite seksui naujas ribas: eikite į garažą, mylėkitės ant automobilio galinės sėdynės, savo testosterono lygį padidinkite greituku kabinoje. Tai leis jums jaustis vieningiems, o skirtingos vietos seksui, abiem suteiks tokias aukštumas, po kurių norėsis dar daugiau sekso. Pabandykite!