Ne visi turi antrą pusę, tačiau faktas – visi trokšta patirti kūnišką malonumą ir tai visiškai natūralu. Visiems mums su laiku susikaupia tam tikra įtampa, o puikiausias būdas nusikratyti jos ir streso – orgazmas. Daugelis iš mūsų trokšta intymaus artumo, tačiau ne visi galime tai gauti čia ir dabar. Tai ką daryti, jei iš žmogaus sekso negaunate? Viena iš išeičių – sekso lėlė.

Žinoma, yra ir kitų variantų, pavyzdžiui, masturbatorius. Kiek žmonių – tiek nuomonių, bet pirmą kartą renkantis tokį žaisliuką gali kiek apsvaigti galva. Į ką derėtų atkreipti dėmesį? Kas geriau: masturbatorius ar sekso lėlė? Kuo skiriasi kiekvienas žaisliukas? Paruošėme šį straipsnį tam, kad padėtume jums išsirinkti ir atsakytume į šiuos ir dar daugiau klausimų, tad skaitykite.

Sekso lėlės moterys – malonumas vyrams

Kai įprasta masturbacija ranka tampa nuobodi, reiškia, atėjo laikas ją paįvairinti. Kas nors naujo, jaudinančio ir intymaus gali suteikti įprastai masturbacijai kur kas malonesnius pojūčius. Taigi, sekso lėlė gali tapti puikiu pasirinkimu.

Įdomus faktas: vienas vyras Mičigane yra vedęs sekso lėlę. Šis žmogus nėra teisiškai jos vedęs, tačiau sekso žaislą mato kaip savo žmoną. Šiam vyrui taip pat priklauso dar dvi kitos sekso lėlės, kurias jis vadina „kompanijonėmis”.

Sekso lėlės – dažniausiai pripučiamos guminės lėlės, imituojančios moteris. Tokio tipo sekso žaislai atkartoja moters kūno formas, būna įvairių odos, plaukų ir akių atspalvių. Sekso lėlės dažnai turi tris malonumų angas – analinę, vaginalinę bei oralinę, todėl galėsite rinktis kuria norėtumėte pasimėgauti.

Sekso lėlių tipai:

  • Įprastos pripučiamos. Tokio tipo sekso lėlės dažniausiai jau nieko nestebina. Šio tipo žaisliukai pripučiami pompos pagalba, dažniausiai turi tris malonumų angas, gali būti įvairių odos, akių ir plaukų atspalvių. Kartais šio tipo sekso lėlių plaukai gali būti tik nupiešti, kartais – realistiški. Taip pat tokio tipo sekso lėlės dažnai parduodamos kartu su vibruojančia kulka, kuri suteiks dar daugiau malonumo;
  • Ultra realistiškos sekso lėlės. Šio tipo sekso lėlės gaminamos ypač realistiškai ir atrodo visai kaip tikra moteris. Gaminamos iš ypač švelnios ir žmogaus odą primenančios medžiagos, o skeletas gaminamas iš nerūdijančio plieno, todėl užtikrinamas lėlės lankstumas. Šio tipo sekso lėlės būna natūralaus dydžio, jas galite pasodinti, paguldyti ar pastatyti.

Rinkdamiesi tarp šių dviejų sekso lėlių tipų pirmiausia nuspręskite, kiek norite investuoti, nes jų kainos skiriasi kardinaliai. Įprastą pripučiamą sekso lėlę galite įsigyti už maždaug 30 eurų, na, o už ultra realistiško dizaino sekso lėlė gali tekti sumokėti gerokai virš 1000 eurų.

Sekso lėlės kuriamos ne tik vyrams

Ar žinojote, kad sekso lėlės kuriamos ne tik vyrų malonumui? Rinkoje taip pat galite rasti didelį sekso lėlių asortimentą, skirtą būtent moterų pasitenkinimui.

Dažniausiai išgirdus frazę „sekso lėlė“ galvojama apie sekso žaisliuką, skirtą vyrams, tačiau tai yra visiškai klaidinga nuostata. Sekso lėlės vyrai skirti moterų poreikiams patenkinti. Tokių sekso lėlių taip pat yra skirtingų: galite rinktis odos, akių, plaukų spalvą. Šio tipo sekso žaisliukai pripučiami ir realistiškai atkartoja vyro anatomiją.

Sekso lėlės vyrai gali pasigirti įspūdingo dydžio peniais, dažniausiai 18 – 28 centimetrų ilgio! Negana to, kai kurie šio tipo žaisliukai turi ir keletą malonumo angų – analinę bei oralinę, todėl toks žaisliukas puikiai tiks ne tik moteriai, bet ir homoseksualaus vyro aistroms patenkinti.

Kaip išsirinkti sekso lėlę?

Sekso lėlę išsirinkti nėra taip lengva. Pirmiausia pagalvokite ar turite kur laikyti tokį žaislą (jei rinksitės realistišką) ir ar galėsite ja tinkamai pasirūpinti. Išsirinkęs tinkamą žaisliuką, paįvairinsite savo seksualinį gyvenimą.

-31%
Ultra realistiška sekso lėlė Kitty
(1)
2,299.00 € 1,590.90 €
-31%
Ultra realistiška sekso lėlė Bianca
(2)
2,299.00 € 1,590.90 €
-15%
Ultra realistiška sekso lėlė Helen
(1)
1,990.00 € 1,700.00 €
-15%
Ultra realistiška sekso lėlė Pamela
1,990.00 € 1,700.00 €
-31%
Ultra realistiška sekso lėlė Carmen
2,299.00 € 1,590.90 €
Sekso lėlė Sultinga
189.00 €
Sekso lėlė Ana
(3)
32.95 €
Guminė lėlė Tavo japonė
Sekso lėlė Amanda
(1)
199.00 €
Sekso lėlė Pamela
(7)
46.25 €
Sekso lėlė Izabelė
(3)
22.30 €
Sekso lėlė Undinė
(3)
29.95 €


Visų pirma, pagalvokite kiek norėtumėte investuoti. Jei esate pradedantysis, jums gali pakakti įprastos pripučiamos lėlės, tačiau jų taip pat yra keletas rūšių ir žinoma, skiriasi jų kainos. Pavyzdžiui, paprasčiausia pripučiama sekso lėlė gali kainuoti apie 30 eurų, sekso lėlė su vibracija – apie 50, na, o lėlė, kurios vagina, plaukai ir nagai pagaminti realistiškai gali atsieiti ir apie 200 eurų.

Įdomus faktas: „Barbė“ buvo sukurta pagal sekso lėlės modelį. Apie 1950 – uosius metus lėlė Bild Lilli buvo išleista Vokietijoje. Tai buvo maža lėlė, sumodeliuota pagal patrauklios vokiečių aktorės išvaizdą ir buvo skirta suaugusiems vyrams. Ši lėlė neturėjo malonumo angų, tačiau atrodė itin erotiškai.

Taip pat, jau minėjome, jog rinkoje yra ir ultra realistiškos sekso lėlės. Šie žaisliukai jums atsieis virš 1000 eurų, tačiau būkite tikras, tai gera investicija. Tokio tipo lėlės, tinkamai prižiūrimos, yra labai ilgaamžės ir suteikia pačius tikroviškiausius pojūčius. Tokios lėlės atrodo kaip tikros moterys ir yra pagamintos iš labai kokybiškų medžiagų.

Turite apsvarstyti kur laikysite sekso lėlę. Žinoma, jei nuspręsite įsigyti pripučiamą, bėda bus menka, nes paprasčiausiai išleidus orą ji puikiausiai sutilps atgal į dėžutę, kurioje ją įsigijote ir neužims daug vietos. Bet jei nuspręsite įsigyti realistišką žaisliuką, nepamirškite, jog jis užims šiek tiek vietos. Jei turite vietą, kurioje galite palikti sekso lėlę, tai puiku, tačiau, jei tokios vietos nėra, pagalvokite apie didelę dėžę jos laikymui. Tačiau, jei nenorite papildomai investuoti į tokį lagaminą, siūlome ją laikyti originalioje pakuotėje.

O svarbiausia – pagalvokite kokios sekso lėlės norite. Kokios išvaizdos detalės jums svarbios? Kokių galimybių sekso lėlės norėtumėte? Pagalvokite apie plaukų, akių, odos spalvą, taip pat nepamirškite apsvarstyti krūtinės dydžio, jei norėtumėte įsigyti realistišką žaisliuką. Pagalvokite ir apie medžiagą, iš kurios lėlė pagaminta: pripučiamos lėlės dažniausiai gaminamos iš PVC, kartais tokio tipo lėlių dalys (vagina, analinė anga) gali būti gaminamos iš realistiškos TPR medžiagos. Ultra realistiškos sekso lėlės gaminamos iš ypač tikroviškų ir kokybiškų medžiagų, todėl jausitės taip, lyg būtumėte su tikra moterimi.

Galiausiai, galite pagalvoti ir apie lėlės aprangą ir aksesuarus. Sekso lėlei galite išrinkti seksualius apatinius ir kitus aksesuarus, kurie jūsų naudojimui suteiks dar daugiau tikroviškumo.

Masturbatorius ar guminė lėlė – ką pasirinkti?

Sekso prekių pasiūla yra itin didelė, tad kartais apsispręsti gali būti labai sunku, ypač, jei žaisliuką renkatės pirmą kartą. Intymios prekės, skirtos vyrams, gali padėti daugybei vienišų vyrų praskaidrinti intymų gyvenimą. Pačios populiariausios prekės vyrams – masturbatoriai ir sekso lėlės.

Tiek masturbatoriai, tiek sekso lėlės turi savų pliusų ir minusų, todėl tai, kas vienam atrodys puikus pasirinkimas, kitam gali pasirodyti nieko vertas daiktas. O tam, kad palengvintume jūsų pasirinkimą, pateiksime šių žaisliukų pliusus, minusus bei ypatybes.

Kuo masturbatorius skiriasi nuo sekso lėlės?

Šis sekso žaisliukas sukurtas tam, kad pagerintų jūsų masturbaciją ir ją paįvairintų. Tai ypač populiari prekė vyrų gretose. Dažnai tokio tipo sekso žaisliukai iš pirmo žvilgsnio primena tūbelę, o jos viduje slypi realistiškos išvaizdos vaginos, analinės angos ar burnos imitacijos. Masturbatoriai gaminami iš realistiškų ir kūnui labai malonių medžiagų, tad suteikiami labai natūralūs pojūčiai. Šio tipo žaisliukų angos iš pažiūros siauros, tačiau yra labai tamprios ir prisitaiko prie penio apimčių. Bet jei jūsų penis didesnis nei standartinis, rekomenduojame rinktis platesnį masturbatorių.

Įdomus faktas: „Fleshlight“ išradėjas kadaise bandė užpatentuoti sekso lėlę. Populiariųjų masturbatorių išradėjas bandė pateikti patentą 1995 metais manekenui, užpildytam „aliejiniu elastomeru“.

Nemažai vyrų dvejoja ir mano, kad tokio tipo sekso žaisliukai vienkartiniai ir panaudojus keletą kartų, teks juos išmesti. Tai klaidingas mąstymas, nes tinkamai naudojantis ir prižiūrint masturbatorių, jis tarnaus daugelį metų. Nepamirškite tinkamai jį išvalyti, naudokite masturbatoriams skirtą pudrą ir, žinoma, naudojantis rekomenduojame pasirinkti tinkamą lubrikantą.

Sekso mašina vyrams The Milker
Fleshlight Prailgink seksą
(13)
79.00 €
Masturbatorius Vibruojanti vagina Ripe
Fleshlight Vagina Vortex
(11)
69.00 €
Vaginos ir užpakaliuko masturbatorius
Vagina ir analinė anga Tikrukė
Masturbatorius Putlus užpakaliukas
Masturbatorius Moto Blower
Masturbatorius Naughty Lolita
Masturbatorius Horny Nympho Slut


Sekso lėlės labai pravers tiems, kam masturbatorius atrodo per mažas. Tiems, kurie nori realistiškos išvaizdos moterų, rekomenduojame rinktis sekso lėlę. Taip pat sekso lėlės labai dažnai perkamos bernvakariams, nes tai gali būti puikus ir linksmas jūsų vakarėlio atributas.

Taigi, sekso lėlės gali ne tik praskaidrinti vienišas naktis, bet ir paįvairinti masturbaciją, bei tapti smagiu vakarėlių atributu. Tikimės, padėjome išsklaidyti visas abejones, o jums bus daug lengviau išsirinkti tinkamą žaisliuką.