Muziejus apie žmogaus seksualumą yra įsikūręs judriausioje Amsterdamo vietoje, Damrak gatvėje, priešais centrinę stotį, eismo beprotybės viduryje.

Kai jūs tik įžengiate į vidų, jūs iš karto suvokiate, kad sekso muziejus bando apjungti savo turtingą artefaktų kolekciją su atrakcionų parko elementais, o jo pavadinimas yra Sekso muziejus – „Veneros šventykla“. Prie įėjimo jūs pamatysite Veneros gipso figūrą ir pilno dydžio vaškinę Mata Hari su savo partneriais figūrą bei Marilyn Monroe, po kurios sijonu nuolat pučiamas oras. Du didžiuliai plastikiniai stangrūs falai suteiks jums neįprastų nuotraukų galimybę, nes čia leidžiama fotografuoti viską.

Kiekviename mažame muziejaus kambaryje jūsų apsilankymą iš paslėptų garsiakalbių lydės skirtingi prislopinti garsai. Kambariai turi skirtingus pavadinimus – Mata Hari, Marquis de Sade, Rudolf Valentino, Oscar Wilde, Marquise de Pompadour. Marquis de Sade kambaryje iš garsiakalbių lubose girdisi garo mašinos garsas, kuris susimaišo su iš malonumo aimanuojančios moters riksmu. Šis senamadiškas multimedijos panaudojimas ir specifinis humoro jausmas, pasenusi muziejaus interjero estetika, Amsterdamo sekso muziejų priartina prie provincinės turgaus mugės.

Sekso muziejus per daugiau nei 20 savo gyvavimo metų, ne tik sugebėjo surinkti šimtus įdomių meno kūrinių, unikalių objektų ir retų senų fotografijų, tačiau išvengiant pornografijos tiesumo, sugebėjo juos apjungti organizuotu ir įdomiu būdu.

Muziejuje yra sukauptas turtingas ir įdomus žmogaus seksualumo objektų rinkinys: meno kūriniai, taip pat nuotraukos, porcelianas, figūros, lėkštės, ginklai ir daug kitų dalykų.

Darbo laikas:

Kiekvieną dieną 9:30-23:30

Bilieto kaina: € 4. Minimalus amžius – 16 metų!

Adresas:

Sex Museum – „Venustempel“
Damrak 18
1015 LH Amsterdam
Telefonas: +31 020 622 83 76
Pagrindinis puslapis: www.sexmuseumamsterdam.nl