Jeigu ji nori specialaus jai žadėto masažo, pasinaudokite šiais patarimais erotiniam masažui ir juos išbandykite. Nepamirškite pasirinkti erotiniam masažui tinkamą laiką. Datą ir laiką suplanuokite jos poilsio laikotarpiu, taip būsite tikri, kad jos protas ilsisi. Todėl pateikiama 10 patarimų erotiniam masažui, kurie buvo priskirti vyrams, bet puikiai tinka ir moterims. 


Čia rasite dalykų, kurių jums gali prireikti, sąrąšą:


Masažo aliejai. Losjonas. Karšti akmenys. Maisto produktai, pavyzdžiui, vaisiai. Žvakės. Gėlės. Smilkalai. Muzika.


1. Paruoškite malonią aplinką. Uždekite žvakes ir pritemdykite kambario šviesą, taip sukursite romantišką nuotaiką ir parodysite, kad jos kažkas laukia. Įjunkite ramią muziką. Pasistenkite, kad ji nebūtų garsi. Į kambarį, kuriame bus daromas erotinis masažas, atneškite šiek tiek kambarinių augalų. Po kambarį išbarstytų gėlių žiedlapiai paskleis malonų kvapą. Jei pageidaujate daugiau kvapų, galite uždegti smilkalus.


2. Kitas erotinio masažo patarimas – nemasažuokite per drabužius. Jeigu siekiate pažadinti jos „nuotaiką“, ji turėtų būti nuoga. Jeigu jai bus patogiau, jūs taip pat galite nusirengti.


3. Naudokite masažo aliejų ir karštus akmenis. Aliejai apsaugos nuo trinties į sausą odą ir atgaivins ją. Karšti akmenys puikiai tinka tam tikroms kūno vietoms ir daro teigiamą poveikį. Norėdami pasinaudoti šiuo patarimu, internete ieškokite informacijos apie karštų akmenų naudojimą.


4. Prieš pradėdami naudoti masažo aliejus, naudokite losjoną, kuris sužadins jos odos nervus. Losjonas puikiai tinka ir po pagrindinės masažo dalies, nes apsaugo odą nuo išsausėjimo žalos, kuri gali kilti masažo metu. Losjonas į erotinį masažą įnešą malonių pojūčių.


5. Pavaišinkite ją vaisiais ir pradžiuginkite jos skrandį. Dėl ilgo erotinio masažo, ji gali praalkti. Maitinimas iš savo rankų, išlaikys jos dėmesį.


6. Masažo metu girkite jos odą ir kūną. Kalbėkite tyliai, taip išlaikysite atpalaiduojančią atmosferą. Sakykite komplimentus apie jos kūną, pavyzdžiui, koks stangrus jos užpakaliukas arba kokios tvirtos jos krūtys.


7. Naudokitės savo nykščiu ir masažuokite giluminius raumenis, tačiau nespauskite per stipriai, kad nesužeistumėte. Nykščiu aukštyn ir žemyn patrinkite abi jos stuburo puses. Sustingusių raumenų vietose naudokite trynimą ratu, ypač ties apatine jos nugaros dalimi. Jei jos krūtinė didelė, jos apatinė nugaros dalis ją žudo.


8. Erotinis masažas neturi būti daromas per stipriai. Naudokite delną ir pirštų galiukus, kad pamasažuotumėte raktikaulį. Delnais spustelkite nugaros viršutinę dalį. Delnais masažuokite žemyn per raktikaulius link pečių.


9. Dirbkite su jos sėdmenimis. Jūsų kūnas naudoja šiuos raumenis, kai stovite, sėdite ar ką nors darote. Sugriebkite jos sėdmenis ir spauskite, jai tai patiks. Taip pat galite stipriau spustelti delnais ar nykščiais. Sukamaisiais judesiais įtrinkite ir padidinkite malonumo jausmą.


10. Būkite jai meilus ir masažo metu bučiuokite, leiskite jai atsipalaiduoti. Kai erotinis masažas daugiau mažiau baigtas, pradėkite trinti jos jautriąsias sritis. Leiskite jai perskaityti šiuos dešimt erotinio masažo patarimų ir gaukite mainus!