Pasižadėjimai ateinantiems metams – vienas tų ritualų, be kurių dažnas mūsų neįsivaizduoja senųjų palydėtuvių bei naujųjų sutiktuvių. Jei planas atgauti lieknas kūno formas ar išmokti kelias naujas užsienio kalbas eilinį kartą liko neįgyvendintas, galbūt metas į šią pažadų tradiciją pažiūrėti šiek tiek kitaip: sudarykite sąrašą seksualių dalykų, kuriuos naujaisiais metais atlikti bus vienas malonumas. Ir ne tik jums, bet ir partneriui, kurį taip pat įtrauksite į šią žaismingą pramogą. Trūksta idėjų? Mes pradėsime pildyti sąrašą, o jūs, pagauti įkvėpimo, galėsite jį pratęsti!

Pasimylėti po Kalėdų egle. Jei keitimosi kalėdinėmis dovanėlėmis ritualui jaučiatės per dideli, tai aistringas seksas šventiniame fone jums bus pats tas. Išbandykite tuoj pat, kol žaliaskarės spygliai dar nenubyrėjo ir neprireikė laukti kitų metų.

Kiekvieną mėnesį papildyti intymių žaisliukų kolekciją nauju pirkiniu. Vibratorius, analinis kamštis, vaginaliniai rutuliukai ir daugybė kitų variantų – išsirinkti, kuo paįvairinti savo intymų gyvenimą ras ir užkietėję naujovių ieškotojai, ir patys kukliausieji.

Įsigyti „Kamasutrą“ ir šią praktiškai išbandyti. Apie didžiąją meilės enciklopediją be abejonės yra girdėję visi, tačiau ją vartę ar juo labiau išbandę praktiškai – ne dažnas. Suskubkite pasitaisyti: įsigykite šį praktinį meilės vadovą (tai gali tapti puikia kalėdine dovana antrajai pusei) ir pradėkite gilintis į intymias pamokas.

Pasimylėti automobilyje. Taip, jūs jau turite jaukų meilės guolyje, kuriame, nesislapstant nuo tėvų ar kambariokų, galite nesivaržydami tenkinti savo seksualines fantazijas. Tačiau prisiminkite, koks nepakartojamas gali būti „greitukas“ automobilyje, tamsioje stovėjimo aikštelėje ar miško keliukyje? Ką ten prisiminti – tiesiog padarykite tai!

Išbandyti seksą viešumoje. Mintis, jog kažkas pamatys tave meilės akto įkarštyje, adrenalino kiekį kraujyje gerokai padidina. O šis, ne paslaptis, papildomai stimuliuoja ir sukelia dar stipresnes emocijas. Nesiūlome sekso kino teatro salėje ar prekybos centro tualete – galima rasti ir subtilesnių būdų. Vienas pavyzdžių – mylėtis prie atviro lango mėnesienos šviesoje.

Patenkinti save prie partnerio/partnerės akių. Manote, jog masturbacija tėra lytinių poreikių patenkinimo įrankis neturint partnerio šalia? Žaidimas su savimi – puiki išeitis norint lytiškai sujaudinti antrąją pusę, be užuolankų pranešti šiam apie savo norus, o galbūt net ir vienintelis būdas pasiekti palaimos viršūnę.

Perskaityti bent vieną erotinį romaną. Manote, jog visi tie „pilkieji atspalviai“ literatūroje yra nuvalkiota tema? Nesmerkite, kol neperskaitėte bent vieno erotinio romano. Tokio pobūdžio literatūra, skaitoma prieš miegą, gali padėti išspręsti lytinio susijaudinimo problemą ar, „prisigaudžius“ idėjų, paskatinti išbandyti šias praktiškai.

Įsigyti seksualius apatinius. Ilgi beformiai marškinėliai – patogu ir savotiškai seksualu, tačiau, sutikite, nėriniuotas, subtiliai pridengiantis intymias vietas apatinis trikotažas temperatūrą miegamajame gerokai kilsteli. Raudona šviesa uždegama ir vyrams, norintiems kasdien mūvėti beformius „šeimyninius“ – bent prieš meilės žaidimą galima pasipuošti seksualiais stringais, įspūdingomis lateksinėmis kelnaitėmis ar žaismingomis trumpikėmis.

Atlikti masažą su laiminga pabaiga. Įsigykite pageidaujamo kvapo masažo aliejaus ir pakvieskite savo antrąją pusę atsipalaidavimo seansui. Galite būti nuoga ar pasipuošusi seksualia medicinos seselės uniforma: partneriui beliks spėlioti, ar laimę suteiksite rankomis, ar masažo eigoje pereisite prie kitų veiksmų.

Kas mėnesį išpildyti po vieną intymų partnerio norą. Pasižadėkite, jog visus ateinančius metus savo antrajai pusei būsite dosnusis Kalėdų senelis ar geradarė Snieguolė: besąlygiškai pildykite jo norus, tačiau tik su sąlyga, jog šie bus labai intymūs.