Įprasto lytinio akto trukmė siekia 5 – 15 minučių, tačiau ar žinojote, kad nuostabiu seksu galima mėgautis ir per naktį? Taip, tai tikrai įmanoma jeigu užsiimate tantriniu seksu. Ši rytietiška sekso šaka buvo praktikuojama dar senų senovėje, o poros, kurioms pavyko perprasti tantrinio sekso „techniką“, gali mėgautis ilgu ir iki sielos gelmių užplūstančiu orgazmu.


Norite, patirti nežemišką orgazmą? Tada Jums reikia žinoti kelis esminius rytietiško meilės meno principus.


Mąstyti ir visiškai atsipalaiduoti

Nustokite galvoti apie tai, kas vyksta žemiau bambos. Įsivaizduokite jus užliejantį energijos srautą, judantį aukštyn link stuburo iki pat viršugalvio. Taip pat nepamirškite rankų. Pajuskite kaip energija jus užlieja nuo dilbių iki delnų. Susitelkę dėmesį į viršutinę kūno dalį, išmoksite valdyti seksualinės energijos srautą, kuris teka per visą kūną. Tai lyg meditacija, tad bus lengviau pajusti užplūstančią seksualinę energiją, kada būsite visiškai atsipalaidavę ir negirdėsite pašalinių garsų, triukšmo ar nejusite kitų dirgiklių. Rami rytietiška arba Jums patinkanti muzika, gamtos apsuptis bei degančios žvakės – sukuria atpalaiduojančią atmosferą. 


Nepamiršti kvėpuoti

Natūralu, kad orgazmo metu žmogus sulaiko kvėpavimą, tačiau dar didesnį malonumą patirsite kvėpuodami. Pajutę artėjantį orgazmą, nepamirškite įkvėpti, išvėpti, vėl įkvėpti. Kvėpavimo praktikos galite pasimokyti ir masturbacijos metu.


Dejonės ir šauksmas

Dejonės ir vaitojimas visiškai natūralus reiškinys, tad nesigėdykite to. Tantra apjungia 7 energijos centrus (čakras): tarpvietė, apatinė pilvo dalis, viršutinė pilvo dalis, širdies plotas, gerklė, kakta ir viršugalvis. Išlaisvintos čakros, esančios viršutinėje kūno dalyje pažadina kitus seksualinės energijos centrus, esančius apatinėje kūno zonoje. Tad mėgaukitės lėtais įsiskverbimais ir nebijokite dejuoti ar net verkti.


Kegelio pratimai


Žymiai lengviau išlaisvinsite seksualinės energijos srautus, kada kūnas bus tam pasiruošęs ne tik dvasiškai, bet ir fiziškai. Išmokite atpalaiduoti ir vėl įtempti dubens raumenis. Intesnyvi Kegelio pratimų praktika leis patirti dar intensyvesnius ir gilesnius orgazmus.


Atminkite, jog rytietiško sekso filosofija apima ne tik lyties organus, bet ir mintis bei protą, todėl suvokti slypinčią palaimą – reikia laiko. Neskubėkite ir mėgaukitės meilės žaidimais palengva ir labai iš lėto.