Stinga laiko? Neturite nuotaikos ilgoms glamonėms? Įsmukote į kokią jaukią vietelę tik trumpam? Visa tai situacijos, kai greitukas yra geriausias pasirinkimas. Tik ar to užteks pasitenkinti?

Nors dažniausiai kalbant apie kokybišką seksą minima ilga preliudija ir bent kelis kartus pakeistos pozos (kas, savaime suprantama, užima laiko), tiesa išlieka nepajudinama: visiems patinka geras greitukas. Nagi, pripažinkite – ir jums. Juk trukmė, kiek tęsiasi jūsų meilės žaidimai, nieko nereiškia. Ir nebūtinai geriausias seksas yra tas, kuris trunka ilgiausiai. Iš tiesų greitukas – tai labai efektyvus būdas suteikti jūsų santykiams spontaniškumo ir dinamikos. Tiesa, pabrėžiame: geras greitukas.


O gero greituko metu patenkinti lieka abu partneriai. Kaip to pasiekti?


1. Nuteikite save. Ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Jei žinote, kad turėsite tas 5 minutes pikantiškiems malonumams, kuo anksčiau pradėkite galvoje sukti erotinių fantazijų kaleidoskopą. Įsileiskite susijaudinimo bangą, ir viskas eisis sklandžiau.


2. Tegul įžanga bus kuo ilgesnė. Tai yra, ji gali prasidėti dar prieš greituką. Jei tik įmanoma, pasirūpinkite, kad partneris ar partnerė taip pat būtų tinkamos nuotaikos: dar prieš prasidedant veiksmui pakuždėkite ką nors erotiško, nusiųskite gundančią sms ir pan.


3. Įsitikinkite, kad tikrai abu esate tam nusiteikę. Greituko tikslas – greitas pasitenkinimas abiems. Kitaip tariant, tai – toks greitas nuotykis, kai abu turite idealiai suderinti savo veiksmus ir nesiblaškyti. Jei bent vienas iš jūsų nebus tinkamai nusiteikęs, šis nuotykis taps tik nevykusiu bandymu paskubomis pasiglamonėti. Užtikrinkite, kad taip neatsitiks:  įtraukite save ir pasistenkite, kad partneris tą akimirką daugiau apie nieką negalvotų!


4. Lubrikantas pravers. Kad nereikėtų gaišti laiko, kol organizmas sureaguos į jūsų paskubom sukurptą scenarijų, pasirūpinkite lubrikantu. Be jo seksas gali būti kur kas mažiau malonus. Jei netikėtai užklupus aistrai,po ranka jo neturite – tam puikiai tiks seilės. Vienintelis jų minusas – tai, kad labai jau greitai susigeria į odą, bet… juk jūs ir neketinate trukti ilgai, tiesa?


5. Nenusirenkite. Tam tikrai neturėsite laiko, jei ir taip greitukui galite skirti vos 5-7 minutes. Kad iš tiesų maksimaliai išnaudotumėte turimą laiką, pasilikite tiek rūbų, kiek tik įmanoma. Tai ne tik leis sutaupyti brangias minutes, bet ir sukurs ypatingai dinamišką atmosferą bei įneš įvairovės į jūsų glamones.


6. Neeksperimentuokite. Dabar – tikrai ne laikas ieškoti naujų partnerio erogeninių zonų ar leistis į kokius nors kitokius erotinius eksperimentus. Greituko metu darykite tai, ką žinote, mokate ir neabejojate, kad tai – maksimaliai veiksminga. Jei tik stabtelėsite – tai reikš sulėtėjusį veiksmą, pasitenkinimas ateis šiek tiek vėliau. O galbūt apskritai iki jo nesuspėsite.


7. Apsiribokite viena poza. Geriausiai – ta, kuri jums abiems labiausiai patinka. Kaskart kai tik atsitraukiate vienas nuo kito, jūsų žaidimų laikas pailgėja, taigi laiminga pabaiga nutolsta. Greitukui naudokite vieną, patikimą pozą.


8. Malonumas sau. Šis punktas ypač svarbus moterims. Greitukas – ne tas laikas, kai vyras gali leisti sau į valias mėgautis jūsų kūnu ir spėlioti, kurį tašką palietus jums maloniausia. Todėl geriausia, ką galite padaryti – tai uždėti jo rankas tiksliai ant to taško ar pasirūpinti savo malonumu pati.


9. Pasirinkite gerą vietą. Seksas tokiose vietose, kur judu lengvai galite būti užklupti, turi savito erotinio žavesio, bet dažniausiai yra susijęs ir su tam tikra įtampa, taigi kelias iki orgazmo gali būti kiek ilgesnis. Tam, kad greitukas būtų išties vykęs, verčiau pasirūpinkite saugia vieta, kuri nepaliks erdvės papildomiems barjerams ir nerimui.


10. Panaudokite savo geriausius triukus. Jei tik žinote, kas jūsų partnerį ar partnerę sujaudina akimirksniu ir maksimaliai greitai priartina orgazmą – naudokite tai. Greitukas – tai laikas, kai turite eiti greičiausiu ir trumpiausiu keliu.


11. Pamirškite kaip atrodote. Greitukas yra greitukas. Ir jo metu mažai tikėtina, kad būsite ką tik po dušo, gaivūs, idealiai nusiteikę meilei. Nieko panašaus, jei erotinis polėkis jus užklupo netikėtoje situacijoje. Meskite iš galvos mintis apie tai, kaip atrodote, abejones, ar tik partneris nepajus iš jūsų burnos česnako kvapo, jei ką tik per pietų pertrauką suvalgėte picos su aštriu padažu. Juolab neturėtų rūpėti depiliacijos stoka ar ne patys gražiausi apatiniai. Geras greitukas reikalauja išmesti iš galvos visas šias antraeiles abejones. Pastebėti visoms šioms smulkmenoms partneris tiesiog neturės laiko.


12. Susikoncentruokite į partnerį. Nepamirškite, kad viską darote ne tik vardan savo malonumo. Ir nors, kaip jau minėta, savo malonumu turėtumėte pasirūpinti taip pat, partneriui skirti dėmesio vis dėlto labai svarbu. Todėl galvokite, kas labiausiai patinka jums abiems.


13. Atsipalaiduokite. Jei esate žmogus, kuris nemėgsta vėluoti, labai nenori būti užkluptas netikėtose situacijose ar bijo, kad išsitaršiusius plaukus ir suglamžytus rūbus tuojau pastebės kolegos, greitukas jums – ne pats tinkamiausias būdas numalšinti aistrą. Atsipalaiduokite. Juk tai – tik keletas minučių pasimėgauti vienas kitu, o ne laikas trintis vienam į kitą ir nervintis. Be to, galbūt šiek tiek nuleiskite kartelę. Jei jums gresia pavėluoti tik į susirinkimą, o ne į lėktuvą – tikrai nieko baisaus.


14. Puoselėkite tik realias mintis. Ne visi greitukai baigiasi idealiai. Kartais… tiesiog nieko nepavyksta. Šiaip ar taip, jei viską darėte tinkamai, būsite tiesiog maloniai praleidę vienas su kitu kelias aistros minutes. Nesitikėkite stebuklo, nes priešingu atveju jo nesulaukę nusivilsite. Greitukai ne visada vyksta visiškai sklandžiai. Gali būti, kad jus kas nors prajuokins, aistros įkarštyje ką nors pajudinsite, numesite, ir tai išblaškys jūsų mintis. Ką gi, nesinervinkite. Juk tai – irgi nuotykis, kurį vėliau bus malonu ir juokinga prisiminti.


15. Tiesiog mėgaukitės. Jei turite vos keletą minučių – tai jas ir išnaudokite pagal paskirtį. Bet prieš akis išsikelkite tikslą ne pasiekti orgazmą, o būtent maloniai praleisti šį laiką su mylimu žmogumi. Greitukas – tai puikus būdas atsikratyti įtampos, streso, pasidžiaugti partnerio artumu kad ir kokia beprotiška diena bebūtų.