Miegamasis – privati ir intymi poros erdvė, todėl šiai zonai turėtumėte skirti ypatingą dėmesį. Nepaisant to, kad yra labai maža tikimybė, jog į šį kambarį užsuks svečių, miegamojo atmosfera svarbu rūpintis dėl savo asmeninės gerovės. Kelios, atrodo, visai nereikšmingos smulkmenos miegamajame į Jūsų intymų gyvenimą atneš daugiau intymumo, drąsos, romantikos ir entuziazmo! Taigi, dalykai, kuriuos privalo turėti kiekviena pora savo meilės guolyje…

1.Patalynė

Patalynė reikalinga ne tik dėl komforto, patogumo ir elementarios higienos. Šį, tiesiog būtiną dalyką miegamajame, galima paversti kone pagrindiniu seksodromo aksesuaru. Galbūt neskiriate tam daug dėmesio, tačiau atkreipkite dėmesį į patalų spalvą ir medžiagą. Pabandykite atlikti eksperimentą: įprastą baltą ar išmargintą patalynės komplektą pakeiskite į raudonus, juodus arba juodai raudonus patalus. Juoda ir raudona spalvos nuteiks jus intymesniems, drąsesniems ir gašlesniems žaidimams. Tokios spalvos sužadins aistrą ir reikiamą agresiją lovoje. Jeigu jūsų nežavi žaidimai su BDSM elementais, rinkitės baltą šilkinę patalynę.


2. Pagalvės

Pagalvės – ne tik miegui, bet ir geresniam seksui! Dviejų pagrindinių pagalbių gali ir nepakakti. Jei į jūsų intymų gyvenimą įsisuko rutina, šis mažas ir minkštas lovos aksesuaras gali tapti reikšmingu pagalbininku. Išbandykite naujas pozas, o daugeliui jų, greičiausiai prireiks ir vienos ar kelių papildomų pagalvių.


3. Masažo žvakės

Žvakės miegamajame sukurs jaukią ir romantišką atmosferą. Tačiau neapseikite vien žvakėmis, o pasinaudokite principu 3 in 1. Dabar itin populiarios masažo aliejaus žvakės, kurios suteiks ne tik pageidaujamą jaukų ažšvietimą, bet ir pripildys kambarį natūralių afrodiziakų aromatais. Užpūtus ją, palepinkite savo partnerį šiltu ir jaudinančiu masažu. Tai puikus pasirinkimas, ištirpęs vaškas ir bus jūsų masažo aliejus!


4. Lubrikantai ir stimuliuojantys kremai

Jeigu naudojate lubrikantus, tai visai nereiškia, kad išgyvenate menopauzės laikotarpį ar negalite natūraliai susijaudinti. Natūralu, jog net laimingą santyuokinį gyvenimą gyvenančios poros, ieško būdų, kaip paįvairinti savo seksualinį gyvenimą. Tokios smulkmenėlės, kaip lytinių organų kraujo apytaką gerinantys, ejekuliaciją stabdantys ar stimuliuojantys kremai bei lubrikantai, meilės aktui gali suteikti kitokių ir dar neatrastų potyrių.


5. Paslapčių skrynia

Bene kiekviena moteris po lova slepia vibratorių, o vyras spintelėje šalia lovos turi pasidėjęs sargių. Paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą ir turėkite stebuklingą medinę dėžutę, kuriame saugotumėte bendras paslaptis. Paslapčių skrynios turinys labai individualus dalykas, tačiau tokie erotiški žaisliukai kaip, varpos žiedas, prezervatyvai su pagerinimais, meilės lašiukai ar vibratorius, skirtas abiems, tikrai atneš daugiau potyrių tiek jai, tiek jam.


6. Nešiojamas kompiuteris

Nors fengh shui principai sako, kad miegamajame ne vieta įvairiems elektroniniams prietaisams ir įrenginiams, nešiojamas kompiuteris lovoje tik teigiamai įtakos seksą. Daugiau drąsos ir susijaudinimo patirsite, jeigu kartu su mylimuoju ar mylimąją pažiūrėsite kino filmą su erotikos elementais. Nepamirškite ir muzikos. Lėta ir jausminga muzika leis atsipalaiduoti ir mėgautis glamonėmis, bučiniais ir pačiu aktu!


7. Veidrodis

Kaip ir kompiuterių bei kitų prietaisų, taip ir veidrodžių rytiečiai rekomenduoja vengti. Tačiau aštresnių pojūčių mėgėjams, atspindžiai miegamajame atneš ekstremalių potyrių. Galbūt prisimenate vieną, kitą epizodą iš kino filmo, kada veidrodžio atspindys ant lubų ar priešais lovą filmo herojams leidžia mėgautis žvėrišku seksu. Ir tai tikra tiesa. Veidrodis ir savęs stebėjimas akto metu gali būti žymiai jausmingesnis ir įžūlesnis net už pornografinio filmo stebėjimą dviese!