Yra daug veiklos rūšių, kurios gali pagerinti sekso žaidimus. Žinoma, tai gali būti ne patys keisčiausi sekso patarimai, kuriuos girdėjote gyvenime, bet čia pateikiami aštuoni patarimai neįprastam seksui, kuriuos galbūt norėtumėte išbandyti.


1 – Įkaskite

Tai gali skambėti piktai, bet iš tikrųjų kramtymas yra gana seksualus ir, jei atliekama teisingai, tai vienas iš labiausiai jaudinančių čia pateiktų sekso patarimų. Jūs neketinate kramtyti ar iškasti mėsos gabaliukų. Tai ką ketinate daryti atrodo gerokai subtiliau: išsižiokite ties pečiais, sėdmenimis ar kita raumeninga sritimi (ties šonu ar šlaunimi) ir čiaupkite žandikaulį taikydami švelnų spaudimą. Dantys niekada neturėtų susiliesti, tik nepersistenkite – keletas įkandimų atskleis jūsų erotinę aistrą. Geras pavyzdys – jeigu mylitės iš nugaros, ejakuliacijos metu įkąskite jai į nugarą ar petį.


2 – Išsitepkite aliejumi

Aliejaus naudojimas sekse yra dažnai ignoruojamas. Masažo aliejus suteikia slidų paviršių jūsų sekso žaidimams. Būna atvejų, kai daugiau yra geriau. Pasiimkite dušo užuolaidą ar kitą specialią aliejui atsparią dangą, išsitepkite aliejumi ir slysčiokite iki orgazmo.


3 – Naudokite karštį ir šaltį

Temperatūros pokyčiai skatina ir sužadina nervus. Kai pašaliniai veiksniai išlieka tokie patys, jūsų nervų sistema atsipalaiduoja ir gali tapti mažiau jautri – ji žino kas jos laukia, niekas nesikeičia, todėl ji mažina jautrumą. Jei skatinsite nervų sistemą keisdami temperatūrą, ji liks neužmigusi ir todėl padidins seksualinių žaidimų jėgą. Jūs galite naudoti įvairias medžiagas, pavyzdžiui, karštą šokoladą, vėsią vyno stiklinę ar ledo kubelius. Būkite atsargūs, lai patirtis išlieka patogi. Prašykite grįžtamojo ryšio. Naudokite oralinį seksą arba sugalvokite savo žaidimą.


4 – Čiulpkite pėdas

Kai kurie žmonės nemėgsta liesti pėdų ar nemėgsta, kai kas nors liečia jų pėdas. Tačiau pėdų čiulpimas yra vienas iš jausmingiausių neįprasto sekso patarimų. Tarpupirščiai ir pėdos skliautas yra jautriausios pėdos sritys. Švarios, sutvarkytos kojos labai svarbu sėkmei. Be to čiulpimas geriausiai atliekamas lėtai.


5 – Pliaukštelkite

Pliaukšėjimas yra suderintas su kramtymu, bet yra ryškesnis ir skausmingesnis. Moksliškai įrodyta, kad pliaukšėjimas per sėdmenis verčia kūną šį prieskonį vertinti kaip malonumą ir dėl to į tą vietą pritvinksta kraujo. Šiek tiek surieskite delną, bet išlaikykite jo lengvumą (atpalaiduotas) ir pliaukštelkite į toliausiai nuo išangės esančią sėdmenų dalį. Nepersistenkite.


6 – Masažuokite išangę

Įsitikinkite, kad ji žino, jog nesiruošiate į išangę įterpti piršto (ar kito objekto, įskaitant liežuvio). Vienas iš metodų yra taikomas tuomet, kai ji yra jus apžergusi, apjuoksite ją ir slyskite savo šlapiu pirštu aukštyn ir žemyn jos išange, tačiau nenaudokite jokio spaudimo. Tą patį galite atlikti oralinio sekso metu. Leiskite jai daryti tą patį su jumis. Įsitikinkite, kad prieš pradėdami esate labai švarūs – kai kurie siurprizai nėra malonūs.


7 – Valgykite

Seksualus piknikas lovoje yra puikus būdas įtraukti maistą. Laikykitės atokiai nuo ypač aštrių maisto produktų (nebent jum abiem jie tikrai patinka), nes jie gali sutrikdyti kvėpavimą. Rinkitės vaisius ir sūrio plokšteles, kūnu naudokitės kaip lėkšte. Imkite maistą į lovą ir praleiskite kelias jausmingas valandas vienas kito kompanijoje.


8 – Paimkite ją stačiu kampu

Nesuklyskite: tai yra iššūkis. Pagalvokite apie visus būdus, kai galite lytiniais santykiais mėgautis stačiu kampu ir visus išbandykite. Seksas stačiu kampu gali pateikti keletą labai įdomių pozų ir taip, jums tikrai prireiks vaizduotės. Pasiūlymas „žnyplės“ – ji beveik horizontali, laikosi viena ranka, apatinė koja guli ant lovos ar kito žemo paviršiaus. Jūs stovite, laikote jos kojas ir į ją įsiskverbiate.


9 – Naudokite

Šie patarimai turėtų atšviežinti jūsų atmintį, ypač kai kalbame apie kūrybingą ir kartais neįprastą seksą. Taigi kai kitą kartą misionieriaus poza jums pasirodys nuobodi, prisiminkite milijoną idėjų, kurios gali išlaikyti jūsų seksą jausmingą ir gaivų.