Kaip ilgiau ištempti lovoje yra viena iš labiausiai vyrų sąmonėje įstrigusių minčių. Ir jei jūs apie tai skaitote, tikriausiai jums tai irgi įdomu, tiesa? Paklauskite bet kurio vaikino apie priežastį, kodėl jis nori ilgiau ištverti lovoje, ir yra didelė tikimybė, kad jis pasakys, jog to nori dėl to, kad padidintų savo mylimosios malonumą. Taigi, ar geresnė ištvermė tikrai gerina moters orgazmą?


Trumpai tariant, TAIP. Iš tikro, seksualinės ištvermės trūkumas yra viena iš dažniausiai paitaikančių pagrindinių priežasčių, kodėl lytinis gyvenimas retai kada būna arba visai nebūna patenkinamas. Didesnė ištvermė padės sukelti moters orgazmą. Dėl evoliucinių poreikių, Motina gamta iš anksto nusprendė, kad vidutinis vyras iki kulminacijos gali ištverti tik 5 minutes.


Suteikite jai pastovią stimuliaciją


Kita vertus, daugumai moterų reikia dešimt – penkiolika minučių pastovios stimuliacijos, kad būtų pakankamai sujaudinta ir galėtų pasiekti orgazmą.


Ir kaip pasikeitė laikai! Vietoj to, kad lytiniai santykiai būtų praktikuojami reprodukciniais tikslais, moterys sekse dabar ieško (ir trokšta) pasitenkinimo. Taigi, kuo ilgiau galite trukti, tuo didesnė tikimybė sukelti jos orgazmą. Daugumai moterų, vyrų seksualinė ištvermė veikia beveik kaip žavėjimas, suteikiant jai neįtikėtiną, ilgiau trunkantį seksą.


Kas jei ji negali pasiekti orgazmo skverbties metu?


Tačiau, kai kurios moterys tiesiog negali pasiekti orgazmo skverbties metu, ir nesvarbu, kiek ji trunka. Jeigu ji negali pasiekti didžiojo „O“, tai gali būti skausminga patirtis. Taigi ką daryti, jei jūsų mylimoji negali kulminuoti lytinių santykių metu?


Na, jūs tiesiog turite padaryti kažką šiek tiek kitaip. Naudokite klitorio stimuliaciją. Motina gamta klitorį sukūrė vienam tikslui – mėgautis orgazmu. Taigi, reikia sutelkti dėmesį į šią mažą, itin jautrią sritį.


Pavyzdžiui, jei mylitės misionieriaus poza, skverbties metu judinkite klubus ratu taip, kad jūsų dubens kaulai trintųsi į jos klitorį. Neskubėkite ir leiskite viskam vykti iš lėto. Jei ji mėgsta įėjimą iš galo visomis keturiomis, naudokite laisvas rankas ir stimuliuokite klitorį skverbtis metu. Tai suteiks jai pakankamą klitorio stimuliaciją ir užtikrins orgazmą, kurio nusipelno!