Geresnis seksas priklauso nuo jūsų. Tų pačių klaidų, kurias daro tiek daug kitų vyrų, kartojimas jums nepadės. Mokymasis, kaip atskirti save nuo kitų, suteiks jums reikalingo pasitikėjimo, kuris padės patenkinti savo moterį. Štai keletas būdų, kaip galite iš karto patobulinti save lovoje.


Neskirkite per daug dėmesio pačiai sueičiai.


Būti geru meilužiu, reiškia patenkinti dailiosios lyties atstovę, juk svarbiausias, tai jos orgazmas. Jūs turite suteikti jai orgazmą pirmiau nei sau. Tada ji norės, kad kulminaciją pasiektumėte ir jūs, o seksas taps gerokai geresnis.


Per daug vyrų sutelkia dėmesį į sueitį. Jie visi geri sueities dalyje. Daugelis vyrų per daug laiko praleidžia studijuodami sekso pozas: kaip apversti moterį, kaip tai padaryti iš nugaros ir kokios geriausios misionieriškos pozos.


Ir tai visai puiku. Suprasti skirtingas pozicijas ir skirtingus judesius bei kaip stimuliuoti G tašką yra puiku. Tai yra viskas, ką jums reikia žinoti, norint būti dinamišku meilužiu.


Viskas susiję su mąstysena


Jei jūs iki šiol to dar nesupratote, gyvenimas 100 proc. priklauso nuo mąstysenos. Kai vyras pirmą kartą susitinka moterį ir tarp jų pasireiškia seksualinė energija, tai nėra vien tai, ką jūs ketinate daryti fiziškai, viskas susiję su išankstiniu meilės žaidimu dar iki sueities, kuris tikrai varo moteris iš proto, ir vyrus taip pat.


Kai jūs žaidžiate daug psichologinių įžanginių žaidimų, tai atveria visiškai naują seksualumo pasaulį. Daug vyrų ir moterų nesupranta meno kalbėti nešvankybes arba kaip svarbu yra tai, kad abu partneriai pasiektų orgazmą. Bet kas svarbiausia, daugelis vyrų negali suprasti, kiek svarbus moterims emocinis ryšys. Vyrai linkę galvoti su savo maža galvute, ir nors moterys tokią taip pat turi, ji yra tokia maža, kad jos ja tikrai negalvoja.


Naudokite jos emocijas


Siekiant masažuoti moterį, kad ji tikrai seksualiai atsivertų, jums reikia suprasti, kaip ji emociškai susijusi. Jeigu jūs einate tiesiai prie reikalo, pastebėsite užsiblokavimą.


Jūs turite žinoti, kaip jas atverti. Jūs turite sužinoti, kaip tikrai tapti dinamišku meilužiu, nes būtent to jos ieško. Tai kaip laižyti ledų kūgį. Praleiskite laiko ir mėgaukitės kiekvienu lašu.


Tapti dinamišku meilužiu nereiškia vien fizinio aspekto. Tai jos emocinio branduolio supratimas, gundymas ir jos erzinimas. Sužinokite, kaip kontroliuoti savo mąstyseną, sužinokite, kaip paveikti jos mąstyseną ir taip tapsite geriausiu meilužiu.